Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo, zato se družim z geji

Evo, zato se družim z geji

Gejev je itak že toliko, da ga težko zgrešiš. Verjamem, da so dobri prijatelji sakj imajo v sebi ženske in moške lastnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Peder mama, 16.05.2022 ob 20:05

Že navsezgodaj zjutraj mi je dvignil pritisk znanec, ki je najbrž želel izpasti sila zabaven, ko je komentiral moja prijateljstva z naslednjimi sofisticiranimi besedami:

“A si opazla, da se ti s samimi pedruljami družiš? Ti si ko ena peder mama. No, vsaj tvojega ne rabi skrbet, da ga boš prevarala. Dej mi povej, ZAKAJ se družiš s pedri?”

Lahko bi mu 10 minut razlagala o tem, da prijateljstev ne sklepam na podlagi spolne usmerjenosti, a je dovolj samo ena poved:

“Zato, ker me noben gej ne bi vprašal, ZAKAJ se družim s heteroti. Evo, zato.

 

Morala sem dati ven iz sebe. Hvala za posluh. Lahko tudi kakšen odgovor, da vidimo v kako nestrpni družbi živimo.

 

Naj grejo vsi slovenski geji sedaj v ukrajino, rabijo mladi ruski vojaki malo praznjenja ja.jc, geji pa f.u.k.a. v .r.i.t pa ubiješ 2 muhi na en mah.

Kot družba smo še vedno precej nestrpni. Super, da ti teh težav nimaš, ni pa se treba ven metat.

Odgovor na objavo uporabnika
Put in, 22.05.2022 ob 23:10

Naj grejo vsi slovenski geji sedaj v ukrajino, rabijo mladi ruski vojaki malo praznjenja ja.jc, geji pa f.u.k.a. v .r.i.t pa ubiješ 2 muhi na en mah.

Tu imaš dejansko prav.

Menim, da ima nestrpnost (od homofobije naprej) pri Rusih veliko opraviti z vojno.

Je pa res, da ljudje, ki se seksualno ne izživijo se to v njih nabira in se izrazi v agresiji.

Zato je med cestnimi pretepači, skinheadi, barabami, homofobi in drugimi opasnimi tipi veliko gejov in biseksualcev.

Tako, da če bi rusi malo odmislili svoje sovraštvo do gejov bi to kar predlagaš dejansko bila rešitev.

 

Iz tega stalnega inventarja Kokoši vedno bolj seka ven homofobija. Jebatga študije so pokazale da so geji inteligentejši od heterotov. Kdo pa pravi da so samo geji poženščeni? Na aplikacijah maš razne “biseksualce” , ki so striktno pasivni ;). Se pa inteligentni geji ne družijo z babovjem, ker vedo da je to ena običajna čustvena navlaka. Razne frizurce in make upi  me ne zanimajo. Za njihove družinske probleme in probleme s kolegicami se mi tudi gladko fučka. 😉

V Rusiji in Ukrajini tako ali tako vlada misandrija sovraštvo do moških posledično je tudi veliko homofobije. Babovje pa lahko pobegne in si omisli jebače medtem ko mož  v vojni crkava.

Ti Kokoši pa že enkrat začepi, ker znanost pravi da je homosekusalnost naravna in normalna variacija človeške spolnosti!

Če imaš ponotranjeno homofobijo se pejt zdravit, ne pa de kenjaš in serješ po forumih po cele dneve! 😉

Jaz se družim z vsemi, ne glede na njihove osebne okoliščine.

Potrebna je korektivna psihoterapija! Ne pa da se s temi bolniki celo družiš kot da ni nič. Če jim hočeš dobro, jih napoti na zdravljenje.

Dobro si mu svoje povedala bila. Taki ozkogledi ‘prijatelji’ so samo še za lekcijo.

New Report

Close