Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FDV – valilnica luzerjev

FDV – valilnica luzerjev

h.rtvslo.si/slovenija/ob-osmih/gorazd-kovacic-studentje-imajo-z-zasedbo-fdv-ja-prav/707762

…Približno 50 študentov je že drugo noč prespalo v veliki predavalnici na FDV-ju v Ljubljani…

Potem zaradi te ‘ugrabitve’ na FDVju ni predavanj?

Dotična fakulteta je valilnica ANTIFE in podobnih luzerjev. Vseeno je, ali tam predavanja so ali ne: tako ali tako se ne naučijo ničesar drugega, razen delati zgago, švercati migrante iz Hrvaške meje in podobno sranje.

Upajmo le, da bodo v teh dnevih vsaj zvišali nataliteto v državi?

SUPER SO. JASNO IN GLASNO PROTI POBIJANJU NEDOLŽMNIH OTROK!!!

Nič nimam proti, če so proti.

Imam pa proti, da ti “proti” ne znajo sestaviti enega stavka v pravilni slovenščini.

Fajn je drek mešati, namesto ŠOLATI se!

Super in lepo… ampak😂

Ppgledas slike teh…

Tako no… ka pa vem…

Božo ampak ti so na vaši strani. Super družba, ste lih za skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3758, 10.05.2024 ob 12:11

Božo ampak ti so na vaši strani. Super družba, ste lih za skupaj.

VEem… sej lepo in prav ampak zame cisto nepotrebno… ko da bodo kaj spremenil… ko pogledas slike je tako no… to intelektualci? Tele malo če stisneš bi kar hitro na izraelsko stran stopili…

To novico sem jaz bral… ze vceraj… pa slike in video gledal… tista punca ko se dere, sem kar zaprl video… od krindza jebote…

 

24ur..  Protest v podporo Palestini: 50 študentov prespalo na fakulteti

Noce mi linka prijet… to je ime novice..

Odgovor na objavo uporabnika
luzerji, 10.05.2024 ob 12:00

h.rtvslo.si/slovenija/ob-osmih/gorazd-kovacic-studentje-imajo-z-zasedbo-fdv-ja-prav/707762

…Približno 50 študentov je že drugo noč prespalo v veliki predavalnici na FDV-ju v Ljubljani…

Potem zaradi te ‘ugrabitve’ na FDVju ni predavanj?

Dotična fakulteta je valilnica ANTIFE in podobnih luzerjev. Vseeno je, ali tam predavanja so ali ne: tako ali tako se ne naučijo ničesar drugega, razen delati zgago, švercati migrante iz Hrvaške meje in podobno sranje.

Upajmo le, da bodo v teh dnevih vsaj zvišali nataliteto v državi?

Veš, da je Janša hodil tja?

Pa Žan Mahnič. Tomaž Lisec, Banko Grims, Milan Zver…

Odgovor na objavo uporabnika
stara forumašica, 10.05.2024 ob 12:19

Veš, da je Janša hodil tja?

Pa Žan Mahnič. Tomaž Lisec, Banko Grims, Milan Zver…

ZDej pa metelkova 🤭😋

Ko se zadeta punca, ki je ze v 15 tednu brejosti sele takrat zaveda, da je noseca, pol iz picke porine tistega bodocega studenta FDV, torej zamujenega abortusa

Tudi, če nič ne spremenijo, vsaj niso povsem apatični kot ste vi tukaj. 50 javno več proti.

Ja in? Študenti majo pamet, ne pa ti! cel svet na univerzah protestira proti temule zločinu, FDV je pa fakuteta, kjer se učijo znanosti kot so novinarstvo, politike, mednarodni odnosi in diplomacija. Zakaj eni mislte, da ste več kot drugi? Ja jaz sem bil tud na FDV, ampak mi ni bila všeč, pa sem diplomiral na Ekonomski fakulteti. Kaj zdej? Če bi imel večji smisel za naravoslovje, bi šel v to, in mi je žal da nimam, ampak vsak ima svojo poklicno pot. Kaj je zdej problem, ker FDV ne uči desničarsko diktatorskih prijemov, ampak sledi družboslovni znanosti? Kaj je narobe z metelkovo? Vsako veliko emsto jo ima, Berlin je svoje metelkove zaščitil kot spomenik. Sorry zdej, da niso vsi za vaše vaške veselice ! Vsak naj se zabava in dela kar sam hoče, pa nehejte že enkrat ga srat eden proti drugemu !!!

bodoči oz zdajčni odločevalci izida volitev.bi se pa dalo študentke ponucat za čiščenje sanitarij v azilnih nastanitvah,namesto da plačujemo čistilne servise.verjetno bi imele mnogo posnemovalk

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3461, 10.05.2024 ob 12:53

Ko se zadeta punca, ki je ze v 15 tednu brejosti sele takrat zaveda, da je noseca, pol iz picke porine tistega bodocega studenta FDV, torej zamujenega abortusa

Se ponovim

 

Veš, da je Janša hodil tja?

Pa Žan Mahnič. Tomaž Lisec, Banko Grims, Milan Zver…

 

Koga od teh misliš?

En drek bodo s tem rešili. Večvrednostni kompleks je huda reč. Poznam take. A nimajo na FDV skupni WC za trans, moške in ženske?

 

FDV, ja, to so bodoči brezvezniki in zajedalci proračuna.

Bravo Slovencelj!

Odgovor na objavo uporabnika
stara forumašica, 10.05.2024 ob 14:19

Se ponovim

 

Veš, da je Janša hodil tja?

Pa Žan Mahnič. Tomaž Lisec, Banko Grims, Milan Zver…

 

Koga od teh misliš?

Točno, samo še ena potrditev da iz FDV pridejo več ali manj nepotrebni mešalci megle. Če jih danes hudič vzame ne bi nihče opazil.

New Report

Close