Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fejst sem……

Fejst sem……

Ž A L O S T N A::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kaj mi je storiti???????

Nevem kaj počenjam narobe,ampak ko se mi začnejo lomiti stvari..se začne podirati vse…Res sem žalostna,močno…Očitno me v soboto NE BO!!Razen,če ima kdo kako idejo kaj narediti……..
Resnično toliko sem se veselila tega snidenja..a mi očitno ne bo ratalo!
Kot prvo sem najprej podvomila zaradi varstva otrok-ker sem namreč sama z njimi po cele dneve,mož je na sejmu….No In ko sem to na srečo uredila,čeprav že to ni bilo lahko,se je zalomilo nekje drugje…
Kje drugje UHHH res mi je težko,kot pri zdravju……
Že en čas ima moj mali probleme,ni tako hudo izgledalo ampak danes sem izvedela IZVIDE in ……………. niso nič kaj lepi.Ni še nič dokončnega ampak,bodo potrebne še preiskave..da bomo lahko kaj več vedeli..kako naprej.To je ena stvar,ki me je danes izredno potrla….Ampak v celoti to ni takšna,da bi bil moj odhod od doma vprašljiv..oz.neprimeren zaradi stanja otroka.
Drugo bolj hudo..pa je to,da ko sem ga prišla iskat v vrtec,me je čakal tam ves vročičen…Na vse to je nabasal še vročino,tako da bova jutri zjutraj letala okoli zdravnikov,da povejo kaj mu je…Kar čez noč nahod..in to je to.Zdejle ko to pišem,mi je zaspal..očitno se nekaj kuha….
No tako….Opisala sem vam vse,prav zaradi tega,da kdo nebi mislil,da “igram” in da v resniči nočem pridet….Očitno se nebomo videli….
Malce sem razmišljala,da je ena šansa da pridem šele zvečer,ko mož lahko prevzame skrb in varstvo.Ampak pomoje tud tja dol,nebi našla poti..oz kje bi bili vi….To razmišljam v primeru,da bi bilo stanje otroka oz.jutranje ugotovitve zdravnika največ le na eno virozo in da se na soboto že nekoliko pomiri….Ampak pomoje me tudi vest nebi zdržala..MI je hudo tudi zarad tega,ker se otrokom stalno razdajam..,tudi privoščim si ne skoraj nič..prav zato sem se tega srečanja z vami zelo veselila…Če se spomnite.me na prejšnjega ni bilo prav zaradi tega,ker otroke nisem imela kam dati v varsto…
No tako..malo sem si s tem pisanjem olajšala dušo..a mi je še prekleto hudo…RES HUDO!!!Kaj pa mislite vi?
P.s. da nebo kdo mislil,da bi za vsako ceno otroka rada pustila in šla..Nisem taka………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca nč se sekirat .. sej srečanje ni zadnje 🙂

tudi mene verjetno ne bo … enkrat se bomo že spoznali … ane 🙂

ti kr miškota pocrkljaj in naj se čimprej pozdravi .. tisti drugi izvidi pa … bo že kako ane .. sej si ful močna … boš zmogla, v to sem prepričana!

pozdravček gor v hribe in čimprej se pozdravite :)))

papa, B.

Navezujem se na besede dr. B. srečanje hvala bogu ni in ne bo zadnje. Že zato ne, ker na naslednjem ne bom manjkala.
Muca, zdajle se je res zgrnilo nate vse kar je možno kar se bolezni tiče. Vendar verjemi mi, da bo boljše.Vsako leto ko je otroček večji, bo bolj odporen in bolj zdrav.
In tudi jaz sem sveto prepričana, da boš zmogla tudi naprej. V iskreni in močni želji, da mali muc hitro in uspešno okreva, ti pošiljam ljubljanski cmok!

tvoj dr. Z.

muca.. nisi edina ki te ne bo v soboto.. mene tud ne… študij… Kot pravi Barbara, bomo še imeli priložnosti se srečat in spoznat in ni vrag, da to ne bo še letos 🙂

Lep večer vsem skupaj in eno res.. lepo lepo noč 🙂

Madona.. moje dohtarce so nazaj 🙂 YESSSSSS :))) Lep večer Dr. Z in seveda prov lep pozdrav tud Dr. B 🙂

Jani zdej na vse načine proba pohane zrezke prpravt, da se ne bi zasmodili.. Đaba!!!! 🙂

yap, Jani. Sva bile na seminarju v Portorožu, kjer sva poslušali posebno strokovno predavanje o vplivu špinela na človeški organizem. Prijazno predstavljena tema naju je globoko zainteresirala, gradivo imava posneto in kot najin prvi pacient, boš deležen posebne nege in seveda posebnega apliciranja špinela .
Stranski učinki so čudoviti.
yap, aha !

Jani, pogumno ! Če kaj ne veš call me !

ker mislim, da se nama je spet ustavilo pri kuhanju :))

Hvala! Mi je že bolje..ma sej rabim samo pikico..ma te vaše zlate besedne vzpodbude..pa mi je prec boljše…
Res bi rada videla,da se VSi skup dobimo..ampak res VSI! Upam,da bo to že kmalu…da ne bomo spet eno leto čakal..da bodo pr Saškotu spet prasce klal..kot smo to že 2x do sedaj…..aha!

Tko..zdržala bom..sej res..sem že marsikaj dala skozi..pa bomo še to..Tudi če bo treba v bolnico na kakršne koli preiskave bom zdržala…seveda ob mojem pikcu…skupaj nama bo tam gori lažje,seveda če bo sploh potrebno it!Rada bi povedala samo še to…..
Ko človek daje skozi te težke stvari,se mu zdi in dobi občutek,da nebo zmogel..da se mu bo cel svet zrušil direkt na betico..in prekleto utrujen je od vsega tega..od raznih skrbi….in takrat,ko je resnično na podnu ,mu stojijo ob strani “gmajnarčki” in vse je lažje…
Hvala……….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kiham , kašljam , zebe me …. muca , si želim , da bi lahko
zbolela še namesto tvojega ubogega mejčkenga sinčka ,
bi lažje prenesla , k ta stari prenesemo vsakovrstne špinele k
morjo tudi pomagat …..
Naj ne bo hudega , vama želim .

Pa še …. neke duhtarce sem zasledila tule ….. , pa
Marija bo zopet kaj tako lepega povedala , da bomo
pozabili kašlat ……. ane de .

He, he , he , Jani , ti se hecaš . Kuga ?

A u soboto zvečer , pa študij . Kar probi bit doma , saj
naredu nauš neč , ker te bo žrla misu , da nis tam , pa boš do nedele
zutri na štart prpravljen , pa …. sej veš , a ne de .

Ma , ti se hecaš .

Buhtl *******

Te zvezdice sem najdla zate !

ne sobota zvečer… čez dan mam predavanja 🙂 Klinc pa faks k ma predavanja ob sobotah!!!

Najobi… sej ni deleč dan, ko se bomo spoznal 🙂 do takrat, pa bomo še veliko krojil tuki gor :)))

Ma ja , sej jaz tudi ….. ?? res še nisem zihar kako se
bo razpletel cajt , k ga ponavad seveda malo malo hodi .
Lepo se rolajte tule gor , da se zvečer zopet narežim do nezavesti ….

Dobar se imejte vsi !

IN PPP

Saško, a si siguren, da si poslal ? Zajček nima nič ):

nkar bit žalostna – upam da si že RTFM
Muca počivat bo treba in se pocajtat….

Žal dostikrat letemo in dervemo okol dokler nas na žalost šele organizem ne zaustavi ko protestira (zboli).
Pa zase že nekak lažje odmislimo ne da? Ampak tile naši majhni in veliki otroci – tam nas pa vse zvije..

Sej bo muca… lepo čajčka pa pod kovtrčka pa pravljice skupaj s knedli poslušat, pa se cartat.

…doniš… se bo treba res naučit coprat…. pa vse viruse nagnat ke k
BIG BROTHERJU NAZAJ

pošiljam pozitivn vibrajšn.
C.I.C.

New Report

Close