Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Feministke so proglasile Tima Gajserja za seksista

Feministke so proglasile Tima Gajserja za seksista


Ja če tega ne znajo izrabit, za tiste, ki pa znajo, je pa to lahko precejšnja prednost.

Ja. Kar poišči si zgodbo. Jih je postavil v vrsto na progi in namerno zapeljal v njih …

Jao …

Drži, tudi tak predsodek je dvorezen meč in lahko nekomu neupravičeno škodi, nekomu pa neupravičeno koristi. Mariskdo se lahko za korist tudi pretvarja, da ustreza predsodkom, čeprav v resnici ne. To pač predsodki omogočajo.

Ja. Kar poišči si zgodbo. Jih je postavil v vrsto na progi in namerno zapeljal v njih …

Jao …
[/quote]

Ne podtikaj. Ženske v tej družini imajo kar dober razlog za strah, verjetno bolj kot v drugih, to je menda dejstvo. Nesreča pri njih ne počiva.

Njegova izjava ni pravilna, ker je izjavil, da “so ženske pač takšne”. To si že ti zanikala, ker trdiš, da menda poznaš nekaj žensk, ki niso takšne.

Sicer pa je glavni problem njegove izjave, da je slabo utemeljena.
[/quote]

Tudi tega, kaj je izjava in kaj trditev, ne razumeš in ne uporabljaš pravilno, a hkrati pričakuješ, da bodo drugi v svojem govorjenju uporabljali zelo natančne definicije …

Četudi jaz (in drugi) poznamo nekaj žensk (ali moških), ki niso takšne (-i) kot večina, ne trdimo, da lastnost/ravnanje/čutenje … manjšine velja za večino. A ne zanikam(-o), da v splošnem določena lastnost/ravnanje/čutenje … velja za določeno skupino ljudi.

Ne podtikaj. Ženske v tej družini imajo kar dober razlog za strah, verjetno bolj kot v drugih, to je menda dejstvo. Nesreča pri njih ne počiva.
[/quote]

Meni je smešen sedaj tale tvoj zapis.
Zakaj pa moški v tej družini nimajo razlogov za strah?

Kot rečeno, on večine ni omenil nikjer, samo “ženske so takšne”. Če bi jo, bi zadevo naredilo kanček bolj prebavljivo.

In kot rečeno, kakšna je dejansko večina, ne veš niti ti niti on, noben od vaju ni tega utemeljil na nek smiseln način. Premalo žensk poznata, da bi lahko govorila o večini.

Meni je smešen sedaj tale tvoj zapis.
Zakaj pa moški v tej družini nimajo razlogov za strah?
[/quote]

si najdejo drugo žensko, zaplodijo nove otroke in jih silijo v šport s hudimi poškodbami.

Meni je smešen sedaj tale tvoj zapis.
Zakaj pa moški v tej družini nimajo razlogov za strah?
[/quote]

Morda jih imajo. Niso pa bili izpostavljeni kot posebej boječ spol, da bi zdaj brskali po kakšnih posebnih razlogih za to. Najbolje bi pa bilo verjetno vprašati mladeniča iz te družine, zakaj tako meni.

Julij cezar, Tudi na lep nacin se da izrazit svoje mnenje, brez primitivnih izjav. Pa pustimo tudi to, da je vsaka druga beseda narobe napisana in so tvoji posti zeli tezko berljivi 🙂 o zenskem orgazmu pa glede na tvoj odnos do zensk oz bab kot si se izrazil pomoje bore malo ves 😉 lp

New Report

Close