Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu fetiš na pajkice

fetiš na pajkice

Zanima me, a mam samo jest tako cudn fetis na pajkice? Ze kar nekaj let me rajcajo pajkice iz lycre. Obvezno morajo biti iz tega materiala, ker me ta lesk totalno vzburi. A je tukej se kak somisljenik oziroma se bolje somisljenica, ki jih nosi oziroma so ji vredu? Zelo bi bilo vredu, da napise kdo svoj mejl, da tam kako recemo. Sej vem, da zgleda zelo smesno, ce jih ima kdo oblecene sredi mesta, ampak kaj morem, mene vseeno zelo rajcajo. Pa sicer nisem nikakrsen gej! Vsec so mi samo punce, da ne bo pomote :).

Pozdravljen, lajkroljubec.

Najprej tvoj nick – asociira na to, da si ženska!
Še dobro, da si pripisal, da so ti všeč punce in da nisi gej, takrat mi je kapnilo, kaj si……

Lahko ti povem, da se meni tudi “film začne trgat”, ko vidim kakega seksi tipčka v kolesarskih hlačkah…. jebelacesta, da mi vsi živčki ponorijo, ko ga vidim….

Al pa v enakih – torej v oprijetih – svetlečih črnih kratkih hlačkah, s katerimi grejo eni moški na rolerje…. Moj tudi….. njami….. in verjemi ali ne….. jaz sem vedno ZA njim, nikoli PRED!
Le zakaj, hihi?!?!?!??!
Pol pa tista napeta ritka, ki se premika v skladu z gibanjem celega napetega telesa…. in slastno kosmate noge, ki gledajo ven med hlačkami in rolarji….. tudi napete, natrenirane, ne pretirano “razbacane”, pa vendar mišičaste…..

Ježeš, zdaj pa mi je neskončno žal, da prihaja zima, ki me bo prikrajšala za te razglede…..

Pa nisem nikoli pomislila na to, da bi bila lajkra moj fetiš….
So mi pa ritke v njem neskončno rajcig…..
Oh, jej…… je zdaj kje kaka taka napeta črna ritka, da jo malo pomečkam?!?!?!?!?!?!?

Hehe…ja ce ne bi mela tipa, potem bi se jest takoj javu, da mojo ritko malo pomečkaš :)).

Sicer je tudi meni zal, da je zima, ker jih je potem nemogoce videt na zenskah. Pa tudi drugace jih je zadnja leta tezko videt, ker je to ze precej out. Zenske jih nosijo kvecjemu pri kakem sportu. Pa saj to je tudi prav, ker drugace res smesno zgleda, ce pride katera z njimi mesto.

Je se kaka zenska tu, ki jih nosi oziroma jo to rajca na fantih?:)

Boš moral na delovne dneve počakat…. takrat se vsujejo sem gor!
Vmes pa ven šibaj in si je jih še naglej, preden se dokončno oblečejo!

Jebenti, zdaj šele vidim, kako “slovenštinu” sem tu gor namalala…..
Ajde, napišem ponovno, tokrat tako, kot je treba:

Boš moral na delovne dneve počakat…. takrat se vsujejo sem gor!
Vmes pa ven šibaj in se jih še naglej, preden se dokončno oblečejo!

Cmokca od Lunce

Bi blo fino ja, ce bi se kako dobil zunaj, samo se bojim, da jo ne bom. La Luna kaj a ti jih nosis kdaj?

No, ta je pa dobra…pajkice…-;))) Hecam te…

Hja, te so mal out zdaj. Tako zlo mi nikol niso ble ušeč. Imam pa rada naylonke nogavice ali pa samostoječe z laykro….

Sej to mi je pa takoj za njimi druga najboljsa stvar, ki jo zenska lahko oblece. maxi a mi lahko pises na mejl prosm: [email protected]. Se da dobit msn recimo?:)

pa ženske še sploh nosijo pajkice??? meni so grozne in jih še za doma ne bi oblekla, kaj šele, da bi zunaj v njih strašila…neeee, bljak…

lp

Veš kaj, ti kar pogumno tu vprašaj. Tako al tako si na strani ker ni tabujev…-;)

ne no…rajs bi se s tabo pogovarju po msnju oz. mejlu, ce se da :P.

A če jih nosim?
Ja, za na bajk pa za na squash. Ampak kratke, nad koleni! Za v mesto pa res ne….. ni to moj stil!

No sej take so tud zlo fine. Mi je cist vseen a so kratke al dolge :). Upam da jih bo moja nasledna punca tud kdaj rada oblekla, tako kot ti La Luna :P.

Hm, kakšna 80 letnica v pajkicah niti ne zgleda 80 letna… 🙂

Pajkice, ko pomislim na njih, vidim zavaljene zenske v pajkicah in cez rit razvlečen pulover, to me najprej asociira na pajkice, ker sem tega pred leti videla ogromno..brrrrrrrrrrr… in oprosti ampak mene to prej odbija, kot da bi mi bil to fetiš…redko sem videla kolesarja ki so mu take hlačke pasale in me je zamikal…da o ženskah ne govorim, hvala bogu so minile te pajkice in jih imajo le še kolesarji-ke, teh pa itak malo vidim.

No ja ….. 😉 Naj jih nebi bilo. 😉

Lajkra, še spremljaš forum?

Ne sem ze v domu ostarelih pa me wifi nekaj jebe….

Maxi: poklon za samostoječke 🙂

PIŠI NA [email protected] imam ogromno pajkic

New Report

Close