Najdi forum

FKK

Odgovor na objavo uporabnika
zelo odvisno02, 15.04.2024 ob 14:37

Odgovor na objavo uporabnika
Mojca316, 15.04.2024 ob 14:23

Odgovor na objavo uporabnika
trix788, 10.04.2024 ob 16:28

Ne obiskujem teh kampov, ampak ali ni tako, da je obvezni nudo zgolj plaža? Hočem reči, da si lahko po kampu normalno oblečena, samo kopaš in sončiš se naga.

Strogo formalno je popolna golota obvezna samo na bazenu in plaži. Vendar verjemi, da ti bodo tudi za po kampu kopalke hitro v napoto.

mah,če obleka ni mokra ,ne vidim problema bit oblečen v kampu…pa sedet z golo ritjo na plastičnem stolu tudi ni neki…

Na FKK se pod rit vedno da brisača.

Odgovor na objavo uporabnika
Mojca316, 15.04.2024 ob 14:42

Na FKK se pod rit vedno da brisača.

hja ,sem zelo rad ,brez kopalk na plaži, vendar v kampu ,ne moreš stalno z brisačo hodit okoli,jo obračat na pravo stran tudi na svojih stolih sediš z raznimi hlačami ,potem gol, sej zgoraj brez ja…

… česar pa tekstilci ne delajo. Sedijo z mokrimi kopalkami na sedežih in veselo širijo svoje glivice naokoli.
Fuj tekstilci. Zunaj in znotraj.

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 10.04.2024 ob 09:11

Odgovor na objavo uporabnika
Vršič, 09.04.2024 ob 12:40

Do katerega leta so vaši otroci želeli z vami na dopust v FKK kamp?

So to jasno izrazili, da ne želijo več ali ste jih sami povprašali?

 

So izrazili. Jasno. Najprej – da bi bili v kopalkah, naslednjič – da ne bi več šli. Tudi ok,

Sin 20, hči 25. Ni bilo leta, da ne bi vsaj za nekaj dni prišla v kamp. Nikoli, res nikoli ni bilo komplikacij z oblačenjem oz. slačenjem. Zdaj, ko so starejši, celo namerno pridejo za nekaj dni, da se dobijo z znanci iz otroštva (so se kot mali spoznali v kampu).

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tretji polčas, 15.04.2024 ob 14:57

… česar pa tekstilci ne delajo. Sedijo z mokrimi kopalkami na sedežih in veselo širijo svoje glivice naokoli.
Fuj tekstilci. Zunaj in znotraj.

Se strinjam ,ampak govorim o suhi obleki v kampu …

Odgovor na objavo uporabnika
Bina909, 15.04.2024 ob 14:59

Sin 20, hči 25. Ni bilo leta, da ne bi vsaj za nekaj dni prišla v kamp. Nikoli, res nikoli ni bilo komplikacij z oblačenjem oz. slačenjem. Zdaj, ko so starejši, celo namerno pridejo za nekaj dni, da se dobijo z znanci iz otroštva (so se kot mali spoznali v kampu).

 

Moji sta 14 in 16 let in gresta vsako leto z veseljem na morje z nama v kamp.

Kateri kamp pa priporočate za prvič?

Odgovor na objavo uporabnika
Iiiiiiiiiii, 10.04.2024 ob 15:32

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 10.04.2024 ob 11:09

Odgovor na objavo uporabnika
Iiiiiiiiiiiii, 10.04.2024 ob 09:56

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 10.04.2024 ob 09:15

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 10.04.2024 ob 09:13

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8184, 03.04.2024 ob 11:18

Je kak minimum glede velikosti penisa za FKK?

Je, ja. Izmerijo, preden te spustijo na plažo :-). Bademajstri stojijo tam z metrom.

Za unga gor, ki ga mere skrbijo.

Kaj pa puncam zmerijo? Globino?

Obseg prsi, jasno 🙂

O, potem pa ima moja absolutno vstop. Že brez jošk ima več kot meter okoli reber,  z joški vred pa itak…

Do kod ti pa kaj lahko jajca visijo? Je kaka omejitev?

LOL, to smo pa zdaj zajahal tole temo, a? Na ta del anatomije sploh nisem pomislila. Je še kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 16.04.2024 ob 12:38

LOL, to smo pa zdaj zajahal tole temo, a? Na ta del anatomije sploh nisem pomislila. Je še kaj?

Na FKK ni nobene kontrole ali diskriminacije na osnovi telesa….to so neke blodnje

 

Odgovor na objavo uporabnika
nudistka, 17.04.2024 ob 11:34

Na FKK ni nobene kontrole ali diskriminacije na osnovi telesa….to so neke blodnje

 

Seveda ne, štosiramo se, no.

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 17.04.2024 ob 12:16

Seveda ne, štosiramo se, no.

Vsak ima svoje veselje

Mlajša vitalna penzionistka iščem družbo (najraje mojih let) za občasno obiskovanje nudističnih plaž.

Pusti prosim kak kontakt.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darja118, 22.04.2024 ob 08:04

Mlajša vitalna penzionistka iščem družbo (najraje mojih let) za občasno obiskovanje nudističnih plaž.

Pusti prosim kak kontakt.

 

[email protected]

Tudi nam pride prav družba za nudi plažo, piši!

Piši:

[email protected]

[email protected]

Že nekaj let nismo kampirali. Kateri FKK priporočate?

Koversada

New Report

Close