Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu FKK-Sava- Črnuče

FKK-Sava- Črnuče

Zdravo
vem da je bilo že veliko povedanega na to temo pa vendar.
zanima me kako izgleda za savo, kaj se dogaja in kako dobiti žensko/moškega/par za avanturo.
prosim vse ki se vam je kaj takega zgodilo da z nami podeli informacijo/zgodbo
hvala

doživetje sex v kombiju z neznancem.

Pridi na Ptuj pa ni problema!

nova
Uredništvo priporoča

jaz sem velikokrat za savo dobil akcijo z žensko pa bil tudi fajn presenečen z trojčkom žžm

Me prou zanima…sm dostikrat “na sprehodu” za savo pa ni nic…kaj delam narobe hehe

Oh ste obsedeni s tem seksom.S prijateljico sva šle tja iz radovednosti in se sončit.In je k nama prišel en zelo luškan in postaven fant.Pač pogovor,nič ni nakazoval.In kaj se je na to zgodilo?Umaknil se je za nama v senčko in zgleda da je opazoval najine tačke in i ga je na roko metal.Nato pride in obema pošprica stopala in pobegne!

Pruznam pa da je malo postavni moških tam,ki bi naju dejansko potegnli za avanturo z neznancem.

Tam se ne dogaja nič takega, čeprav ljudje nakladajo o trojčih in podobno, nudisti so enkrat nekoga celo nahrulili, ko si ga je ta metal na roko, medtem ko je nag tam ležal..včasih se zgodi da medtem ko ni ljudi pride kak parček in seksa v vodi al pa ob plaži, samo to je ponavadi dopoldan ali opoldan, kdaj tudi zvečer, samo ta ponavadi ne išče sodelavce. Je pa to zelo zelo poredko. Zadnje čase so tam družine z otroci, tako, da se je scena zelo spremenila.

je bil že kdo letos tam,se kaj dogaja ob sončnem vremenu

Lani sva bila večkrat tam, od kitajske dalje. Kar nekaj akcije s posamezniki in tudi enim parom. Nekater so radovedni, nekateri pa kar pobegnili, ko so naju zalotili.

Se gre kdo soncit za savo.kaksna za druzbo

Jaz te cakam🙂

Je kaksna dama da bi se šla sonct za savo .lahko pa tudi kam na morje.če si sama in imaš čas se javi.

069 685 117

zdaj bi rada katera? 071386070

Imate kaj uspeha zadnje čase?

Odgovor na objavo uporabnika
osn, 30.07.2021 ob 00:36

Imate kaj uspeha zadnje čase?

vse zafrkancije. Ni tm nobenga uspeha, ful je uspeh ce ga kj namocs 😀 to bl ce se ujams kot povsod.

In niste mu dale? :O oooo 😀

Sava šumi… zaradi drobnih laži 🙂

Midva z prijateljico hodiva občasno tja .

Greva bolj na miren kraj kjer ni za vsakogar.

Imava vročo akcijo.

Včasih kakšen pride gleda in si ga drka .

Naju to ne moti.

Nekateri naju že  poznajo.

Bo katera za savo da me mal razrajca pa da ga zdrkam pred tabo

069 685 117

Zdravo,obozujem ženske mocnejse postave z vecjim oprsjem,je kakšna da se posonciva za savo,piši

[email protected]

Pride kdo za savo danes,se malo posoncimo pa opazujemo,bi katera gledala ko ga drkam

A se dogaja kej za savo?

Razen par drkačev nič posebnega

Golih zensk ni? 

Je bila ena mocnejsa. Sem videla, da je bilo cel kup moskih okol nje in si ga je drkalo, en ji je pa lizal picko

New Report

Close