Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu FKK-Sava- Črnuče

FKK-Sava- Črnuče

Bil v petek dopoldan pa dva nagca se soočila tojto

Se že kaj soncimo za savo,je kaksna zenska za druzbo

V torek, 20.06.2023, dopoldan bom za savo od kitajske naprej. Ce si kdo zazeli picke, da jo lize, da si ga lazje zdrka, se oglasi.

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebna161, 16.06.2023 ob 14:51

V torek, 20.06.2023, dopoldan bom za savo od kitajske naprej. Ce si kdo zazeli picke, da jo lize, da si ga lazje zdrka, se oglasi.

GRes tudi popoldan kdaj

Kdaj točno boš tam in kje, da se lažje najdemo pri klopcah bo ok pa gremo potem skupaj naprej

Se vidimo v torek 🙂

In ste si lizali picke vceraj, je danes katera za lizat

Bila včeraj….sami pedri, ki so ga po rokah zlajfali

Kaj si pa ti tam iskala? Najbrs nate

Živijo, star sem 53 let, fit, lepo obdarjen. Bi me rajcala kdaj kaka porednost za Savo, tudi z njim.
Je ta debata najboljša možnost, da bi se s kom kaj zmenil tam ali je morda še kje kak klepet z možnostjo zasebnih sporočil?

Ajde meni napisi telefonsko in se zmenmo

Javno ti je ne bom. Se oglasiš na [email protected]?

Odgovor na objavo uporabnika
Ani93, 22.06.2023 ob 12:34

Ajde meni napisi telefonsko in se zmenmo

 

Ani93 javi se tudi na [email protected]

Sta vidva par mž ali mm?

Jaz grem veckrat za savo,a je kaksna zenska  ali par za kaksno rajcanje pa opazovanje tam,da se malo poigramo,potrebna gres veckrat tam

Obcasno hodim na Savo. Ce bi kdo rad  lizal picko, da si ga lazje zdrka, mi naj piše na [email protected], pa se zmenimo

Pride kdo danes za savo ,rad vidim da me opazujejo ko drkam

Jas bilmzjutri okrog 9 nona nić nć se već ne dogaja

 

V petek sva z možem z desnega brega opazovala dogajanje prek Save. Je bilo kaj videti. Ena ženska pa štirje moški. Sicer niso seksali, ampak midva sva se oba tako nakurila, da nisva zdržala niti do avta. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Nastja855, 26.06.2023 ob 14:42

V petek sva z možem z desnega brega opazovala dogajanje prek Save. Je bilo kaj videti. Ena ženska pa štirje moški. Sicer niso seksali, ampak midva sva se oba tako nakurila, da nisva zdržala niti do avta. 🙂

To se super bere. Kaj je pa počela skupinica?

Lep pozdrav… Ali je katera dama za danes okoli 5 ure za skupno soncenje ter rajcanje??? Fant visok 195cm obdarjen 21cm in 30 let…. rade volje ga zdrkam pred njo…

Zdravo,pride kaksna ženska danes za savo,raje stareĵsa,se malo poigramo pa posoncimo

jutri popoldne pridem za savo. če je kakšna resna ji noro poližem pičko . sem resen se ne zajebavam.

Ob 13 kakšen drk

Ojjj danes po 19 uri bo kakšna za savo da ji jo poližem lp

New Report

Close