Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Flirt

Flirt

“no, pa naj bo, če ne drugega, kaže da se bom vsaj dobro najedla” me je prešinilo ob pogledu na polne mize in divjo natakarico…medtem ko se je moja soseda ob mizi hladila s kozarcem mrzle vode, sem vrgla pogled na zbrano moško družbo…hehe, brez veze, že gledajo po ženskah in komentirajo čist po moško, medtem ko v mislih razmišljajo, ktera bo za akcijo…me ne zanima…
danes!!! da ne bo pomote – ups…
in ga zagledam, benti, prav odstopa od večine, kajti njegove oči niso lačne, njegov nasmeh je sproščen, tako zadovoljno deluje…naslonim se nazaj, stol se zlije z mojim hrbom, noge se sproščeno prekrižajo in ga odkrito opazujem…bil bi močno slep, če me ne bi opazil, še posebej, ker se je ravno takrat stol, ta prekleti plastični stol!!! odločil popustiti pod mojo težo in sem začela divje loviti vse, kar mi je bilo blizu…”mater ejjj, sranje” me je bilo slišati in hvala sosedi, ki je spustila kozarec, me ujela in rešila pred katastrofo…ja no, tudi to se zgodi…
ko sem dvignila pogled, je stal pred mano, nasmejan in samozavesten za znoret…”greva za šank, tam boš bolj varna” mi reče, seže v roko in se predstavi “Srečko”… ok, naj bo… “Ljubica” vrnem nasmeh, se krepko oprimem roke in hja, pa dajmo, oglejmo si šank…pogovor je stekel brez težav in glede na to, da je družba z več vetrov, nas druži dober športni duh…ki se je sicer v preteklih urah že razdivjal in se spremenil v očitno malo nočno nevihto – zabavo…
ansambel je zaigral, že naslednji trenutek sva plesala in ko sem varno stisnjena k njemu pomislila, da je močno fejst, se mi je zgodila stara zgodba…ja, valjda, res je, to se voha!!!! 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – ko pomislim da je moški fejst – odreagira…ja vem, feromini so krivi (hvala bogu za njih!!!)…
rahel pomik njegove glave proti meni, tako da sem opazovala njegove sočne ustnice in samo za občutek bolj tesen stisk roke na mojem pasu – ja, to je to, čutim te…no, pa dajmo, naj bo igrica…s palcem desne roke sem se komaj opazno dotaknila njegove dlani in stisk rok je postal takoj bolj tesen…no, tudi moje telo se je voljno stisnilo k moškemu, ki je za trenutek ostal brez besed…nevidna igra je postajala vse bolj vroča, vsaj za naju, in s prstom sem ujela pot, ki mu je stekel od senc proti bradi…”za ona dobra dobra stara vremene” je igral ansambel, ko sem ga zaslišala “Ljubica, greva za mizo, žejen sem”…mmm, žejen, al imaš težave v hlačah?…
ehh, ne bom nesramna, bilo je noro lepo…takoj ko sva se vsedla vsak na svoj stol, je njegova noga poiskala mojo in ostala stisnjena k moji…vroče mi je postajalo, tako sladko topel je! in vrnila sem dotik…moje stegno se je obdrgnilo ob njegovo, čevelj mi je padel s stopala in s prsti sem se dotaknila njegove noge…počasi dvignila hlačnico in ga pobožala…noro!!! “na vrh mize” je potekal skrajno resen pogovo o današnjem dnevu, pod mizo pa cunami…ušel mi je divji nasmeh, enostavno nisem več vzdržala in s kotičkom očesa sem opazila, da se tudi on smeji…lušno…naenkrat sem začutila njegovo dlan, kako je objela moje stegno in ga položila preko svojega…še dobr, da so mize visoke…nogo sem spustila nižje in jo ovila okoli njegove, medtem ko me je nad mizo prijel za roko, jo objel v svoje dlani in nič več spustil…kakšne neumnosti vse sva čvekala ni pomembno, bil je trenutek, strasten in čuten, dvoje oči, ujetih v pogled, neumni nasmehi in neizrečene besede…da sem bila voljna in on trd ni več pomembno, bil je flirt, vreden te besede…zaradi njega sva se oba počutila divje, sexi in žleht…
ko je odhajal, se je naenkrat sklonil in me poljubil na lice…ja, vroče ustnice in vroč moški…

in prav je, da sva v vročo noč odšla vsak na svojo stran…

nenenene, ne tako!!!!!!!!!!!!

potrebna streznitve sem se odpravila ven…s kozarcem belega v roki in toplim občutkom poljuba na licu…naslonila sem se na ograjo in se prepustila toplemu zraku…

čutim te, moški, za menoj stojiš in se sprašuješ, kje je meja najine strasti…dotakneš se moje roke, od zadaj, tvoje telo pa se zlije z mojim in v trenutku začutim nabrekanje šegija in prijetno trdoto, tvojo!!!, stisnjeno k moji riti…premislil si si, hmm…tvoj dih začutim na svojem vratu, medtem ko se z dlanjo dotikaš mojih bokov in počasi prehajaš na napete bradavičke…slišim tvoj stok in še bolj izbočim rito k tebi, k tvoji trdoti, z rokami pa te privlečem tesno k sebi…poiščeš mojo dlan, jo stisneš in z gibom nakažeš premik…tja, v bolj skrit kotiček…
nasloniš me na steno in ujamem tvoj pogled…preiskuješ moj obraz, oči ti žarijo s strastjo, ki obljublja nebesa, pa vendar, globoko v sebi se še vedno upiraš….nasmehem se in te poljubim…prvič, počasi objamem tvoje ustnice v moje in jih z jezikom pobožam…počasi in previdno, še vedno se lahko umakneš…nočeš, kaj?…tvojo roka me stisne tesneje, z nogami razširiš moje, odločno stojiš nad mano in slišim tvoj stok…ja, medtem ko nežno sesam tvojo ustnico poide vsa tvoja odločnost in ves trd in potreben se močno stisneš k meni, tvoj jezik objame mojega in tvoje roke objamejo mojo rito in si jo polastijo…dih mi jemlješ, ljubimec…
zaližeš me, globoko in divje, z jezikom šariš po mojih ustih, tvoja roka pa dvigne mojo nogo in jo položi na tvoj bok…s prsti drsiš po notranji strani mojega bedra, pomakneš hlačke in jaaaa, vlažna in cmokajoča pi**a te končno začuti…drsiš po špranjici, nežno in previdno, nič podobno strasti, ki naju daje…šee daj, šeee…z jezikom poližem tvoj vrat in v tem trenutku porineš vame ves prst, tvoji boki pa sunejo naprej…noro…objamem tvojo glavo, stisnem jo v svoj vrat, sesaj me!!!, z rokami pa odprem zadrgo tvojih hlač…končno ga občutim v rokah, mogočnega in utripajočega ku**a, ki ga vonj moje p**čke nori, da suva proti meni in žari v želji po divjem fuku…jaa, daj…glavo zvrnem nazaj, zdaj te brezpogojno hočem!!!, boke dvignem proti tebi in ga močno kljuvajočega nastavim na vhod v vlažno blaženost…zame in zate…še vedno brez besed, samo močno stokajoča, se istočasno zarijeva drug v drugega…ti z močnim sunkom naprej in jaz z dvigom na konice prstov in gibom medenice navzdol…jaa, jaaaa…
spet te čutim, moški, tokrat globoko v sebi, kako se prilegaš v mojo vlažno pi**o, kako drsiš vame, odločno ven in not, po vsej dolžini premočenega in kljuvajočega ku**a, medtem ko moje ustnice ljubijo tvoj vrat in tvoje roke objemajo mojo rito in lovijo divji ritem najinih bokov…stokaš in sopeš močno in trdo zarit v meni, poiščeš moje ustnice in me vzameš še z jezikom…dvakrat prebodena s tvojo strastjo se prepustim sexu, tebi in strasti, ki je ne želim razumeti, temveč samo doživeti…
še močneje se vzpnem nate, nogo naslonim na tvoj bok in zakrožim z boki…še enkrat, še hitreje se zariješ vame, suvaš v mojo vlažnost in me dvigneš više k sebi…ja, ravno tu se stikata koren trdega ku**a in moj šegi, ves napet in potreben potešitve…
glavo zlijem v tvoj vrat, medtem ko ti krožiš v meni…s čelom se naslonim na tvoje čelo, objamem tvoj vrat in naju pogledam…pogledaš tudi ti, oči ti uhajajo z vlažnih ustnic nižje, tja, kjer vidiš ku**a, kako izginja vame…
samo malo še, trepetanje moje pi**e me odnaša, močni krči me stresejo in zavpijem v tvoj vrat…tudi ti krikneš, z rokami močno stisneš mojo rito in suvaš, suvaš, suvaš…slišim tvoje besede “pofukal, oplodil te bom” in še bolj se zriješ vame…zaliješ me…
dokler najini stoki ne poidejo, moja noga ne zdrsne s tvojeg boka in tvoje ustnice, jaaaa, nežno poljubijo moje ustnice…

ja, res je, do nebes in nazaj…

***

..Poljub, ki je za njo pomenil predajo in popolno predajanje njemu … njemu pa popolno zmago … ampak oba sta v temu uživala, medtem ko se je temperatura nabirala v njunih telesih. Kmalu zatem, ko je prišlo do eksplozije, se je močno stisnila k njemu, napetega hrbta kot mačka z odprtimi usti hlastajoč po zraku. Tako je ostala kakšno minuto, vse mišice še vedno stisnjene v krč, dokler se ni ponovno umirila, in je on to občutil kot znak, da lahko popusti kontrolo, ki jo je zadrževal z zadnjimi atomi svoje moči. Njegov vrhunec je bil krajši, a ga je bolj glasno spremljal.
Tako sta ležala deset minut v mokrem objemu, pokrita z odejo, ki jo je pogrnil čez njuna prepletena telesa. Ko je občutila, da je ponovno pričela naraščati napetost si rekla: Je to vse?
Prepusti se … sprosti se že enkrat«
Z jezo se je spet zagledala v strop, pri tem pa se trudila da ne bi občutila njegovih poljubov in žgečkanje njegove brade. Spuščal se je vse niže in niže, ona pa je že po prvih dotikih z jezikom zaprla oči.
Potrebnih je bilo nekaj minut počasnih in nežnih dotikov, da se njeno telo prepusti in ogreje, pesti, ki jih je imela stisnjene, so počasi popustile in njen vonj je napolnil sobo. ……..in hotela ste še enkrat naužiti do onemoglosti…….v sobi je vse dišalo po spermi in njeni *****….

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

wuow

Uffff, nehi!!!!!!!!

Kar odšel sem iz pisarne,se ohladit…kaj bi sedajle eno…

New Report

Close