Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Fofsija,skodozeljnost,ljubosumje…

Fofsija,skodozeljnost,ljubosumje…

Privoscite nekomu vse lepo,privoscite nekomu dobro sluzbo, čeprav je sami nimate, privoscite nekomu velik denarja, ljubezen, dobr avto, dobro zeno al moza, lepo zivljenje, pa ceprav sami nimate del tega..ali nicesar…ali imate in niste srecni…skratka znate nekomu res iz srca rect, srecna sem zate, veseli me, ali je to le farsa in potem ko ste sami, že zganjate fofsijo-zavist…
Vas moti, če nekdo iz sebe vlece le dobro, ne jamra, ce je pozitiven clovek,ker je taksno pac njegovo zivljenje ali tudi vi kot mnogi v tem vidite, da se spreneveda, da je to le neka farsa,da hoce biti IN, pametn …in kmalu postanete do take osebe nastrojeni in ji ne verjamete…

Ponosna sem na to, da vedno res iz srca lahko vsakemu zazelim sreco, ki se mu nasmeje in ob tem ne cutim fofsije, ker se zavedam, da je sreca opoteca, danes si srecen ti, jutri jaz, če to delis, znas deliti, se ti vse vraca in prav je tako!

jaz tudi od srca vsakemu privoščim vse, še pomagam kolikor se da.

A je to odgovor na:

Pa ne da te je to ganilo….

Čisto mimi teme, oprosti, a ta tvoja “fofsija” je tako simpatico, da bi jo kar posvojila!))

Huda,bila bi nora, da bi si dovolila, da me gane nekdo, ki me sploh ne pozna in , ki nima toliko jajc, se podpisat z nickom, ki ga sicer tu uporablja…
To je forum o seksu,zato sm odlašala z taksno temo…

sara*, sara*… kaj te muči??? Ne se sekirat, idi preko… mene take stvari ne ganejo, je pa res, da me zna bolet, če so osti naperjene protio komu, ki ga imam rad… vsekakor bolj, kot pa če so proti meni

he he he… še nisem vidu, bom pobrskal… enim sem menda res trn v peti

;-))

To jaz vedno počnem, nekako se kar razveselim. Popenim pa takrat, ko se kdo s tem baha.

New Report

Close