Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Forum pediatrija in pogoste teme

Forum pediatrija in pogoste teme

Tanč je tako lepo zbrala na kup pogoste teme, s katerimi se mora kar naprej ubadati.
Ali se da tehnično rešiti, da bi tistih nekaj tem ostalo na vrhu, nova sporočila bi bila pa nanizana za njimi?
Vsi bomo imeli dosti od tega, še največ pa Tanč po mojem!

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Draga Majav te teme in še par novih imamo že 2 meseca pripravljene za na vrh, tako, kot GERB pa nismo še naleteli na prava ušesa in baje smo sitni:))))

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Tudi sama mislim, da bi bilo dobro realizirati predlog, ki ga je dala majav. Kako bi bilo dobrodošlo takšno svetovanje takrat, ko so bile moje punce še majhne! In po pripovedovanju znank, je forum Pediatrije zelo brana MON-ova rubrika…

Kdo pa je rekel, da ste sitni, jaz samo pvoem,d a jih veliko ne posluša, to je vse.

Bomo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ajej Primož saj ni treba vse tako zares vzet. Samo dobro bi bilo pa le, če bi tole pediatrijo mal porihtal, saj vem da delate, no, ampak mal spodbude nikoli ne škodi:))))))

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Zvončica in Tanč, tu imata vso mojo podporo, ker gre meni včasih že na bruhanje od vse te goste hrane in natančnega opisa posameznih obrokov po barvi, obliki, teksturi in količini…. Ne vem, zakaj se nekaterim zdi, da če je pol grama riža namesto pol grama krompirja je pa to nekaj popolnoma drugega, kar je treba na novo na dolgo in na široko definirati…..
Vsa čast Tanč, da se ji še vedno na vsak takšen tedenski jedilnik da prijazno odgovoriti.

Prav imaš metuljčica, Tanč ima res zlao srce:)

BDV, dobr nick imaš:))))))

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

New Report

Close