Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Forum – Samski osamljeni

Forum – Samski osamljeni

Zbiramo najbolj smiselno ime za nov forum.

Tukaj podajte svoje predloge.

primož

Ah malo komike je vedno dobrodošlo

Osamljena srca

Single and looking .

Spoznajmo se!

Cmere.

Nekaj predlogov:

“Življenje v dvoje je lepše.”
“Spoznajva se.”
“Zbližanja in ujemanja.”
Z ramo ob rami skozi življenje.”
“Prisluhni mi.”
“Podaj mi roko.”
“Za lepše skupne trenutke.”
“Za lepši jutri.”
“Najini trenutki.”
“Najina skrivnost.”

To je le nekaj idej. Upam, da bo sedaj odločitev nekoliko lažja.
LP Peter

Peter

pohvalno! Naredil domačo nalogo:)

Primoz

Ampak, a bi to bila samo “ženitna posredovalnica” ali bi bili stiki v širšem smislu, kot sem že napisala v prejšnji temi (nekaj tem spodaj)? Namreč, meni se zdi smiselno, da bi bilo to širše zastavljeno, kot že rečeno, tudi npr. za mamice z otroki, ki bi se želele sestajati itd., prijateljski klepeti ljudi s podobnimi interesi nasploh itd. itd. Zato sem mi zdijo izrazi “najin/a …”, ki namigujejo samo na neke vrste “ženitne oglase”, preozki. No, odvisno, kaj ostali želijo.

Ni debate! Spoznajmo se!

Tudi jaz upam, da forum le ne bo samo ženitna posredovalnica, takih je že dovolj na netu in vsi iščejo le malo not-ven telovadbe. Prav luštno bi bilo, če bo omogočal tudi iskanje sorodnih duš kar tako kot je omenila ena od predhodnic, mama z otrokom išče še eno mamo za skupen izlet ali pa samo čvek v Tivoliju.. :))
Zato mi je naziv Spoznajmo se prav simpatičen. Zdaj me pa samo še zanima kdaj bo ta zadeva začela delovati, saj kar pogrešam tak forum.
Lep pozdrav vsem,

Pozdrav vsem skupaj!

Predlog za ime foruma: Srce srcu.

lp
Senka

mislim, da ta forum ne bi smel biti namenjen le za iskanje partnerjev, ampak tudi prijateljev, družbe!!! LP

Ja, vsi komaj čakamo. 🙂

DVOJE SRC!!!

Lp, Bianca.

Oh prosim vas no, ne mi s takimi, da bo potem to še ena pritlehna stran ženitnih oglasov. Saj smo rekli, da mora biti za širše druženje. A nekateri sedite na ušesih ali ste samo tako sebični?

Zagovarjam idejo naj bo forum zastavljen čim širše, ne le ljubezensko.

Tukaj (spet) “ta prva ” Maja1-prosim, da si menjaš nick, tale je že dolgo oddan.
Hvala in LP

Glede na to, da se več ali manj strinjamo, da to ne bi bil zgolj forum tipa ona-on, temveč širše, predlagam npr. kakšno ime v smislu (Virtualna) kavarna, Povabilo na kavo, Kavarnica, Vabilo na klepet, Spoznavni kotiček,… skratka kaj v takem prijetnem, domačnem vzdušju… Tisti, ki se strinjate, vabljeni še s kakšnimi podobnimi predlogi!

No, idej je bilo kar nekaj. In kdaj bo zadeva začela delat?????

Primož,

Kaj je s tem? A bo kej?

Svetujem da greste na:

http://www.poljub.com/ in tam razpravljate o svojih dilemah.

Ciao.

hajlo vidim da je tukaj kr zanimivo .zensko najti v teh casih je velik problem .lahko si ful dober do njih potrpezljiv radosten ampak nimas sans ker mislim da same ne vedo kaj je za njih res jabolsi partner

Golobčki

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

če mamo starševski čvek, bi bil to lahko čvek za druženje

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close