Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu forumasi

forumasi

zakaj mi ne pises na email ?

Jaz pa ne?

tega raje ne počni…raje rostiljal z prijatelji, ljudmi, ki jih poznas, net je le net, nikoli ne ves kdo se skriva v resnici…potem bo pa jok;))

evo svetilnikk, haha, jao jao, ce sam njega dobis, si ze kompletna vsega

Ja, vsi hočejo sam sex, ne?

Boli me k…, ce je net ali kaj drugega. Kar sem rekla, sem rekla. Ce bo kdo hotel, naj mi javi. Ali vas je mogoce strah eye to eye contacta? Mislim, kot da sem predlagala kaksno orgijo ali kaj. Vsega ni treba brat med vrsticami.

Pomoje tut ja.

Ker se mi ne da pisat mejlov. Kaj pa naj ti pisem? Nisi me izzval z nobeno debato ali cim.

Jaz pa vedno berem med vrsticami…

Potem ziher beres Lady.

Lady ne berem, rad pa f***** ledys!

I to je nesto!

Kkej, ti že veš, predvidevam, da si še precej mlada…jaz ti vsekakor želim da ti rada, čao!

točno to…čeprav se delajo, da oni pa ne, kje pa;))

Jaz sem nekaj časa nazaj spraševal, če je kdo za, pa so samo debatirali o tem ali bi kdo bil za ali proti. Lahko bi se npr. dobili na “sexu v mestu”… ekhm… mislim v realnosti v mestu 😉

Ja, tud tebe bi, pa ne zaradi vikenda…., pač pa zaradi tvoje lulčke!

Ne jaz ne bi, če ne bi dobil seveda, hahaha

kako lahko predvidevas, da sem zelo mlada? Ker nisem zategla mogoce? Ali zato, ker se ne skrivam za ekranom? Ne vem, kaj vam je folk. Vse besede obrnete in komplicirate na veliko.

Ne vem, meni je pac se zdela kot ideja, da bi se dobili. Da se spoznamo…networking pa to. Ampak ljudem se to zdi cudno. Da bom razocarana ali kaj. Mislim, to je itak vse neobvezno in se vsak lahk obrne in gre, ce mu ne odgovarja. Zalostno je to, da sploh moramo debatirat o tem in na siroko razpravljat, ko pa je cist enostavno.

Za svetilnika nisem prepričan, da bi preživel 😉

ja zastavil sem ti nekaj vprasanj toda ce se ti ne da pisat pol nisi vredna mojih meilov.

a ti maš že izkušnje s tem?

e vidiš jaz ti pa kar direkt povem da bi te pofukal v tvojo potrebno pizdico s svojim trdim debelim dolgim kurcem :)))

si se ti name spravu zdej;)), evo vidiš Aisha bo imela žur, tam boš lahko vse to udejanil;))

Joj, pa ne bit tak obcutljiv. Si dedi al nisi?

New Report

Close