Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu forumasi

forumasi

če bš ti tam pridem drgač ne. z aisho nimam kej počet ona po mojem sam naklada brez veze. deluje mi ful nezrelo pa duševno neuravnovešeno.tak občutek sem pri njej dobil.mogoce se motim ampak teško.

Ja svetilnikk, prav imas. Prokuzil si me u nulo. Pravi dr.Phil. 🙂

joj ne smeš biti tako občutljiva no, samo povedal sem svoje mnenje.

Ne si laskat svetilnikk, da sem ti karkoli zamerila. Prvic, vseeno mi je, kaj si mislis. Drugic pa, ce bi bila tako obcutljiva bi ze zdavnej lahko pristala pod zemljo.
Kdaj odpiras zasebno prakso?

Roštiljada? Aha in si pomislila, da bo mogoče na tem forumu pravi naslov za kak dober raženj dobit?! :-))) Močno dvomim – saj vidiš, da večina tukaj samo dolgčas v službi (mogoče tudi doma) preganja…

lp,
Sreč

Ma ja Srecko, imas prav. Nobeden ni dojel, kaj sem mislila. Pac, sem izgleda “cudna” hehe. Vsi so zelo “openminded” tukaj. Jaki na besedah kot le kaj.
Mislim, da bom raje naredila srecanje v dvoje.;) Manj komplikacij.

To je to! Uživaj – tudi vreme bo (sončno, seveda!)

lp,
Sreč

Aisha, ne da nisem dojela, ravno obratno, ker vem kaj se dogaja…se lahko dogaja, ni rečeno da se… na takih srecanjih kjer nihce nikogar ne pozna v zivo, le takole preko besed, se meni to ne ljubi vec, raje grem tja, kjer vem da bo zur res zur, ne pa na koncu se kaksna katastrofa zatezenega cloveka, obsedenca ali se kaj drugega.

Iz foruma “mladi in spolnost” smo se – peščica ljudi… in lahko rečem, da so me vsi pozitivno presenetli in tako imam od tam par res lepih in dobrih poznanstev zdej… 🙂

;-)))))))

Izgleda, da se pa vendarle da:-)

Ne, Heep, za vecino oseb je tu glavno, da se debatira. A ves, mogoce bi ta forum se moral preimenovat v …hmmm..debatni krozek? 😉

Ma ja vse skupaj je bolj za dolgčas preganjat, sej včasih pade tud kšna zanimiva tema, samo zdej se mi zdi, da že dolgo časa ni blo kaj res zanimivega, tud sam sem se mal umiril, pa tja pa sem kaj preberem;-))

Večkrat bil na pijači, žur “v zraku” – se ne moremo uskladiti glede datuma, bo pa po mojem kmalu “padu”.
Kaj pa ti?

To se lepo prebere….me veseli, da je lahko tako.

Ajša,

ne vem ali si čist resno mislila s srečanjem. Če si, ne vidim razloga, da se pustiš vznejevoljit. Briga te, kakšne vse izkušnje eni imajo. To niso tvoje, mam prav?

Res pa je, da gre tu gor za debate, take in drugačne….večkrat prav nič posebnega. Sprostitev ob delu? Kaj vem….

Vsekakor pa je pomembno kaj pričakuješ ti!?

Pokazat, da dobr kuhaš,
da si v redu ženska kljub temu, da tle gor pišeš?
da si še celo dobra za pogledat?
Ali?

Kakorkoli, odločitev je tvoja!

A ti, brihtna glava, nisi razumel?
Gospa obvlada spred pa zad, pa ni edina….kaj boš zdej, lepotec?

Enkrat sem ti že omenila, da ne prebereš vsega….pa vsaj poskus. Boš bolj na tekočem.

povabil jo bom na spred pa zad:)

New Report

Close