Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fovšljiv nekaterim moškim

Fovšljiv nekaterim moškim

Ne delajo nič – sedijo na kavču, gledajo fuzbal, njihove žene pa vse naredijo. Jaz pa moram pospravljat, pomivat, kaj malega skuhat itd., da gre delo na pol. Sicer sem si pa sam kriv, ker sem copata.

Ves kaj, tista generacija se stara. Vi mlajši pa ste v koraku s časom. Tudi tempo je drugačen, hitrejši. Nisi copata. Si razgledan mož.

Ja in, delat pa ja ni problem.

Ne vrti se vse samo čez ženska dela. Tudi sam sem moški in naredim praktično vse kar je potrebno. Od ženskih in tudi vsa moška dela, ki jih pa ni malo.

In ne zato, ker žena hoče ampak zato ker pač nisem lenoba .

Lenobe pač poležavajo , pa naj bo to ženska ali moški.

Odgovor na objavo uporabnika
hja805, 21.03.2024 ob 06:54

Ne delajo nič – sedijo na kavču, gledajo fuzbal, njihove žene pa vse naredijo. Jaz pa moram pospravljat, pomivat, kaj malega skuhat itd., da gre delo na pol. Sicer sem si pa sam kriv, ker sem copata.

Vsedi se še ti na kavč in postani enak invalid, kot so ti nesamostojni lenuhi😀

Ne biksaj ga, ti si vsaj pravi ded. Kavčarji namreč ne zmorejo niti gospodinjskih opravil in bi brez svoje ženičke klavrno poginili lačni, umazani in zanemarjeni!

Hura za samostojne emancipirane moške!!!

Pa to je društvo lenuhov, ki mislijo, da so žene njihovo sužnji in mame.

Obnašajo se kot da živijo v hotelu in potem so presenečeni, ko žena nenadoma odide ali si omisli nekoga drugega za občasna razvajanja.

 

Bodi ponosen kar si. Takega bi vsaka imela ,da se zna obrnt na vec področjih. Kavč lenuhi obstajajo pa iz obeh vrst spola. Za oba spola to velja. To, ce znas več stavri narediti ti tudi da samozavest, se pocutis sposobnega in si vsaj za kako rabo. Eni pa znajo samo iz kavča pametovat. Vedno so tisti iz kavča najbolj pametni tudi ,ko gledajo dirke, športne tekme. Sami  pa se po stengah ne znajo hodit. Še na kavču se obrnt ne znajo in so prekomerno hranjeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Moj pogled, 21.03.2024 ob 06:59

Ves kaj, tista generacija se stara. Vi mlajši pa ste v koraku s časom. Tudi tempo je drugačen, hitrejši. Nisi copata. Si razgledan mož.

Razgledan.. To pa vsekakor, brez dvoma.

Kajti, če si (tako je EU povprečje) vsak dan na spletu 6+ ur, pa nekaj že moraš vedeti in tudi znati…

Odličen si, sanje vsake ženske!

Ti kuhaš pa pospravljaš v svojem gospodinjstvu al pri sosedu. Predlagam ti ločitev in da si poiščeš novo mamico, ki bo vse delala namesto tebe, hahahaha

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 28.03.2024 ob 13:27

Razgledan.. To pa vsekakor, brez dvoma.

Kajti, če si (tako je EU povprečje) vsak dan na spletu 6+ ur, pa nekaj že moraš vedeti in tudi znati…

kako ste se nekateri kavčpeglajzli hitro našli 😜

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sinička5555, 28.03.2024 ob 09:05

Pa to je društvo lenuhov, ki mislijo, da so žene njihovo sužnji in mame.

Obnašajo se kot da živijo v hotelu in potem so presenečeni, ko žena nenadoma odide ali si omisli nekoga drugega za občasna razvajanja.

 

Ne razumem zakaj potem sploh postanejo zene?

HHmmm copata…ne bi rekla.

Kavčarji so že davno za odpis..

Lepo se mi zdi ,če moški pomaga ženski pri gospodinjskih opravilih,prav tako otroci…

Če pa od ženske..,ki je zdrava… ni nič,ne služba,ne gospodinjstvo…pa udari po mizi….

Tu se gre za medsebojno spoštovanje!

New Report

Close