Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu frače

frače

he he ravno sveže sfrizirana fračka, kje ste mačke????????’

Mačke?.kaj pa mačkoni?
:))

Če jo pa bejbe rajcajo…:))))))).

uh………bo morala pa počakati do ponedeljka.Mogoče se katera javi………….
Ampak do takrat ji bodo kocine ponovno zrasle.
:)))

Heheh, žlehnoba!:)

:)))))))))))))))))

Bluzim tle gor in čakam, da mi ti pokažeš svojo novo frizurco, pa ništa od ništa…:(((. Sej bi ti rekla j*** se, ma ti ne prvošim tega užitka zdele…:))). Ok, šalo na stran… Ko boš, boš… Dobr bi blo, če bi že včeraj…:))).

hehehe…………dobiš, ljubica moja……….za lepoto mojega telesa videnja, moraš malo počakat.
:))))))))))))

Ok, sem zastopla…:)))))))))))))))))))))))))))))). Od nekdaj me je fascinirala tvoja globina (glede na frizurco, je to edina stalnica pr teb)…:))). Da to zastopiš morš bit mal f****** al pa vsaj neopazen V*****:)))))))))))))))))).

Konkretno bi lahko fascinirila dejstvo, da je komunikacija na višku idealizma nocoj. Ljubim te!

Mati mila….:))). Ko ti se utrga, pa res leti s svetlobno hitrostjo miška, kajne?:))). Pa sem mislila, da men orng seka…:))).

Delim tvojo vero v idealizem, fasciniraš me itak znova in znova, sam zdej bi pa, po mojih izračunih ti mogla bit že stuširana in spedenana za lepe sanje… Če ne bi bla ti…:))).

Pazi nase bejbi, tole temo sva posmetile tko kot se temo zasmeti…:))). Mamo mal preveč prakse al smo že res tako stari? Nismo ne? Bolj izza leđa “furamo svoje pravljice”…:))).

Kakorkoli obrneš………..situacija je resna!
:)))))))))))
Spokaj spat!

sm ze nazaj:) mav pozn ampak ok. no ja tut ce bo sele v ponedeljek, bono pa frizuro se enkrat zrihtal, ni problema!

:)))))

Spelji se! Za razliko od tebe sem bla pod tušem do zdele! Za razliko od tebe ne morem vedno poskrbet sama zase, tko kot ti… Če bi blo ali bo, mojim željam ustreženo, bi si ta trenutek še najraj prvošla en tak brezkompromisen, megalomanski ***…. Misli name, ljubavi…:)))))))))))))))).

Pha, mrbit pa bo…:).

Ej, punce! Če rabite kakega butlerja, nagega z metuljčkom okrog vratu in kavbojskimji škorni – tu sem 😉

si namazan z marmelado, čokolado ali smetano? *_*

Šampanjcem ali pa s Kamparijem:-)

campari juce- v majčki in hlačkah , z nogami na mizi in pogledom uperjenim v tvjo izboklino …:)

In vroči čari se tako začnejo.Pa jagode in kocka ledu…

Vse po naročilu. Na pladnju pa prinesem vmes za okrepčilo hotdoge, no… ena debelejša hrenovka vmes je moja… 😉

Cmok.
:))

kako veš , kakšno hrano obožujem med seksom? :))

dušno hrano, en dober recital iz Mojstra in Margarete, ko grejo na srečnje z Mefistom

Kak požirek šampanjca in naprej…?

New Report

Close