Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Francoski dokumentarec o revščini v Ameriki

Francoski dokumentarec o revščini v Ameriki


Pri nas za enako neuporabno in za en drek protezo celo plačaš.
To ameriško dobrodelnost, ta njihov pro bono je treba poznati malo globje. Tam ni nič zastonj.
There is no free meal in this world, je njihov edini moto.
Tisti, ki niste živeli v ZDA vsaj eno leto in jo tudi kar nekaj prepotovali raje molčite. To je res beda, ki je še hujša, ker je v tako imenovanem prvem svetu.
In ni dovolj dela za vse.

Za lačne otroke so krivi ljudje sami in ne vlada.
Če ni otrok, ni lačnih ust.

Aha, zato se v ZDA valijo trume migrantov, ker za njih ni dela. Delo je, samo so domačini preveč razvajeni, da bi prijeli zanj. Nekako tako kot pri nas.

Prav čudno, da te levakarji celega sveta še niso eliminirali, no.

Ti si pa desnakarski guru?

Torej so zate vsi, ki ne mislijo, kot ti, levakarji? Kakšna ozkost v razmišljanju!

Ko bomo vsi razmišljali kot ti, bo pa svet nenadoma krasen, revščina bo izkoreninjena,
če pa bo kdo mislil drugače kot ti, naj pa crkne, kaj pa ni pravočasno začel razmišljati, kot se spodobi!
Totalna diktatura, kakršna se nam kaže v vsej tvoji veličini.

Ravno taki, kot si ti, so nas pripeljali na rob preživetja človeštva.
[/quote]
Za kaj sem vam jaz kriv, levakarski blejavko? Taksne kot sem jaz tako posiljate ven, da lahko komunajzarski blejavci v Sloveniji “prosperirate”, od JJ naprej.

Dejstvo je, da vas bore malo razume Ameriko. Magari, ce sta tam ziveli, potovali, sedaj zivite. Vem iz izkusenj. Velika vecina Slovencev je ze celo zivljenje tako mocno komunajzersko indoktrinirana, da karkoli ze te gledate, interpretirate, s komunajzerskim filtrom, komunajzerskim vrednostnim sistemom. Dokler se znebis tega, ti ne pomaga 20 let zivljenja v Ameriki.


Za kaj sem vam jaz kriv, levakarski blejavko? Taksne kot sem jaz tako posiljate ven, da lahko komunajzarski blejavci v Sloveniji “prosperirate”, od JJ naprej.

Dejstvo je, da vas bore malo razume Ameriko. Magari, ce sta tam ziveli, potovali, sedaj zivite. Vem iz izkusenj. Velika vecina Slovencev je ze celo zivljenje tako mocno komunajzersko indoktrinirana, da karkoli ze te gledate, interpretirate, s komunajzerskim filtrom, komunajzerskim vrednostnim sistemom. Dokler se znebis tega, ti ne pomaga 20 let zivljenja v Ameriki.
[/quote]

Uhuhu, evo enga, ki je kandidat za sedenje na globalizirani božji desnici.
In to brez kakršnegakoli filtra, z globaliziranim desnim vrednostnim sistemom.
Pač desna ovčka, do groba vdana izkoriščevalskim kapitalistom, ker mu le ti vsake toliko namenijo kakšno drobtinico z njihove bogato obložene mize.

Uhuhu, evo enga, ki je kandidat za sedenje na globalizirani božji desnici.
In to brez kakršnegakoli filtra, z globaliziranim desnim vrednostnim sistemom.
Pač desna ovčka, do groba vdana izkoriščevalskim kapitalistom, ker mu le ti vsake toliko namenijo kakšno drobtinico z njihove bogato obložene mize.
[/quote]
Levakarski blejavec, ti se tega ne ves, da ne obstaja le levo in desno. Zgolj demostriras svojo indokrinirano levakarsko zblojenost, marksisticno delitev na zatirane in zatirance, itd, itd. A stekas, blejavec? Zaradi prepricanosti v taksne nebuloze lahko ne vem kako dolgo zivis v ZDA, pa ne bos imel blage veze. Ampak ti se enostno ne zaveda kako indokrinirano si, kako zblojeno razdeljen svet vidis. Si bos indoktrinirano, slaboumno.

No, če hočeš tako, pa gremo po plati razumevanja. Pismenost je eno, funkcionalna pismenost pa drugo.

https://fran.si/iskanje?View=1&Query=morda

“Morda” v tem primeru pomeni, da ni le Koronavirus tisti, ki je pokopal tega mladeniča.

The county’s public health director, Barbara Ferrer, said she’s asked the federal Centers for Disease Control and Prevention to investigate the death of the teen from the Mojave Desert city of Lancaster.

While the child did test positive for the coronavirus, there were “extenuating circumstances that pointed to an alternative diagnosis as well,” she said.

The death is no longer being counted among LA County’s 13 total fatalities from the virus. The county has tallied 799 residents who have tested positive.

Ker znaš Angleško, ti verjetno ni potrebno prevajati, ne?

In kot drugo, so ga lepo napotili tja kjer bo dobil zdravstveno oskrbo in jo tudi je. ČETUDI brez zavarovanja. Kdo bi si mislil.

najbolj zanimivo je, da je babnica, ki je že celo večnost v penziji z 800 dolarji mesečno + njena nečakinja za tri otroke dobi 650 dolarjev bonov samo za hrano, predstavljena kot super revna.
Pri nas so taki penzionisti označeni za bogataše, ki tudi korona dodatka ne potrebujejo.
Monkje pa 5 člansko familijo itak preživijo z 200 evri na mesec za hrano.

New Report

Close