Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek francoski katalog z oblačili

francoski katalog z oblačili

Hojla!

je mogoče katera med vami zasledila nek francoski katalog z oblačili – jaz osebno sem ga videla prvič. Rada bi nekaj naročila, vendar bi še prej rada dobila mnenja od koga, ki je že naročal iz tega kataloga – vsa oblačila imajo dokaj visoko ceno, vendar so “videti” ???!!!! kvalitetna.
Ob prvem naročilu pa ti podarijo prešito posteljno pregrinjalo – mislim da so dimenzije 160 x 180 cm – umazano bele barve z rdečo obrobo – na sliki je videti krasno.

Prosim za kak koristen nasvet
Lp

naročila,kvaliteta bolj tako tako,pregrinjalo živa sintetika na sliki izgleda res lepo,ampak…
Ko zadevce vračaš plačaš poštnino cca 1000 sit.
Zame je na prvem mestu katalog Otto.
Pa prijetno naročanje.

tinace, hvala, zdaj mi je zadeva malce bolj jasna. kako to da si morala plačati še dodatno pri vračilu -če se ne motim, piše, da so to njihov stroški,

Če sem lahko malce radovedna
ali si oblačila vrnila zaradi neustrezne velikosti ali zaradi kvalitete?

Živijoi,piše,da so stroški vračila tvoj strošek,njihov pa je strošek pri zamenjavi oz.vračilu dobavitelju.
Oblačila sem vrnila ker mi zadevca ni bila všeč ,na sliki je izgledalo vau v resnici pa … material je bil odbijajoč, puloverček za malčka je bil pa super.Tako da nekaj stvari se dobi vredu pač odvisno tudi od ljudi,sigurno je nekomu zadeva ki sem jo jaz vrnila všeč.
Poiskusi pa boš poročala,prijeten dan

Jaz bi ti pa rada povedala še to, da čakaš najmanj 6 tednov, tako so meni obljubili, pa čakam že od septembra pa nič:(. Upam da bo do novega leta.

Redoute-katalog

sem naročila pižamo (zase-zelo zadovoljna) in polo majčko z tamalo (zelo mehka).

Sem pa gledala njihov ta velik katalog in na slikah res zgledajo vse stvari zelo lepo.
Nisem se pa še za nič odločila, ker je res vse zelo drago, sploh za tamale.
Stvari sem pa dobila v enem tednu. So me pa po telefonu poklicali in povedali, da je treba na polo majčko čakati en teden. Potem mi je še razložila, da je najbolj praktično po telefonu naročat, ker ti takoj lahko pove kako dolgo se čaka na posamzno stvar.

LP

kje se da dobiti katalog?

http://www.laredoute.si/

New Report

Close