Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Francoz & poljub

Francoz & poljub

Ja , sem tudi jaz slišala , da se več naučiš s praktičnimi vajami – no , evo , kar sem se naučila na faksu , sem se na terenskih vajah tam v Ankaranu ,… ah , ja …

Hubertova pot mi je všeč……

aaaaaaahaa ….. teta Rozi ni se vsega pozabila menda ….. bo kaj povedala :):))

bzz bzzzz
cebelica

Jest pa u delovni brigadi, smo hodili u partizane ….

Neee pobrisal nisem še nikoli saj za sedaj še ne. Ja pa te vrste francoščina (oralna) lažje razumjiva kot ona druga (verbalna)

Medo

pa daj naprej…..

Medo

Ja , ja , to so bli časi …

….nežno posesal…

ma kaj bom vse sam pisal??????????

Medo

Dve brigadi, v naši same punce, v njihovi sami fantje , pa je blo dost za podelat .

Nadaljujem od Huberta…. Rahlo zagrizem v ustnico, nato jo poližem, se za trenutek odmaknem……..
nadaljujte!

Ajd, gremo od začetka, domišljija se mi je malce povrnila. Torej, PISNI FRANCOSKI POLJUB (beri: P I S N I, ne pristni!!).

Korak, dva, drug od drugega, povabilo rok, ki samo rahlo nakažejo željo po dotiku, približanje drugega para rok, nato mali korak naprej, pa drugi, narahlo bi si obliznila z rdečilom obarvane ustnice, samo narahlo, toliko, da bi jim dodala pridih svežine po …… (kaj jaz vem, izmislite si okus, ki vam paše!!!!), nato pa, čisto počasen dotik ustnic, rahlo božanje ust z usti, oh, in sledi (saj ne morem več pisati, jebela cesta ….), sledi rahlo razprtje ust (obeh!!), močnejši pritisk, nežne raziskave in tipanje z jezikom, pritisk postaja močnejši, ustnice se bolj in bolj razpirajo, igro ust prevzema tudi telo in poljub se počasi začenja!!!!

No, …… zdaj pa, ………. vaja dela mojstra!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bemti če je to začetek poljuba kaj je šele potlej………

Medo

Hja, hm, ha ………. no, ………….
Ej, čist sem preč od svoje domišljije, če grem zdej naprej, ne grem iz službe!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ka pa ?
Dej no ! Sem tako firbčen…….

A-a, tko na hitr pa ne gre.Sem komplicirana oseba.

Mene pa zanima kaj počneš z jezčkom, če ga negdo stegne predaleč v tvoja nežna usteca..

Medo

Nisi komplicirana, samo nekaj si sama zakomplicirala. Dva ovinka nazaj pa boš spet na pravi poti.

Ah, brez zveze se je umikat.

A je blo to 62. leta ?

Takrat sem bla pa jaz še v plenicah. 78-ega.

A pri 16- ih letih ste že to počel ?!
Nezaslišano !

Od kod pa tebi , da pri 16-ih ?

Ti radovednež? Mene pa zanima, kaj bi ti dal, da bi to izvedel? In, ej, imam zelooooooo velikaaaaaaa ustaaaaaaa!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Miškolin bi rekel : velikost ust je premosorazmerna glede na količino požvečenih čigumijev.

Vzemi kar ti prija, saj pri teh zadevah ne smeš biti skopuh, če dam tudi dobim…..zatorej dam.

Medo

New Report

Close