Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Francoz & poljub

Francoz & poljub

Oh, ti Kajči, ti. A ti ne veš, da jih žvečim samo in čisto samo za Janija, da mu potem lahko dostavim enega frišnega, enega z okusom, enega, ki ga morda prav zaradi gumija popelje v nostalgijo, kje, kdaj, kako in s čim je to počel, enega takega cmoooooooočkaaaaaaa, ki je vreden ………… lepih besed, ha, ha. Lepo, da nič ne pozabiš, in zanima me, to nisem še nikdar počela, kako izgleda poljubček z žvečilno gumo v ustih??

Veš ti?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Seveda.Malo si ga podajata sem in tja , da je vsak deležen opojnega okusa.Samo pazit je treba, da ga ne pogoltneta.

Kaj daš, domišljijo z jezikom, jezik z domišljijo, no, kaj daš?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A gre tukaj za tisto …….. žvečilko? Ali za kaj drugega? Sem out!!! Ne uspem več slediti!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mici… ja misel z včerajšnega foruma se mi je res zgodila… sem “šraufal” yugota…. in sem se spomnil na Hubertovo temo in veš kje? Ko sem na vsak način hotel spraviti bat nazaj v zavorni cilinder, pa ni in ni šlo… porko dio, kaj sem se namuču :))

Pa dobro jutro in lep dan! Vsem!

Jani

Marija, jest pa mislil, da ti to na splošno žvečiš 🙂 Pa saj ti zaradi mene ni treba žvečiti… :))))))) zvečilnih :)))) kako pa to zgleda… mnjam mmmmmm kva je s fula dober 🙂

Pa dobro jutro, danes te sicer ni, jutri in v petek ni mene… pa se beremo spet v ponedeljek…!!

Jani

Eno lepo dobro jutro Jani tudi tebi. Sicer je šele začetek dneva, pa se je že tole spodbudno začelo. Torej ni frke ali bojazni o slabem dnevu. Spet bo lep in sončen dan (ne boj se, še vedno kradem sončka, če je treba).

Šraufanje yugota oziroma tisto, česar včeraj nisi mogel narediti, pa zaenkrat pozabi. POčakaj kakšen dan ali dva, danes sem prepričana, da boš dobil navdihov za eno tono. Po moje boš vsakič posebej pokvaril, kar si naredil samo zato, da boš poskusil še kakšno varianto.

Jaz grem pa zdajle pogledat v slovar slovenskega knjižnega jezika, če je tam zadeva opredeljena tako, da potem lahko štartamo z uvodno besedo.

Pozdravček tačas, se ti javim potem.

Heja, Mici, pusti ti slovar knjižnih in neknjižnih jezikov. Tuki gor jih ne rabiš. Ti kar eno po domač usekej, bo tanartabulš…

Ja, kje pa boš?

A ti povem..ma ne no ne bom… a bi? a ne bi? Četrtek na Lošinj, popoldan v Barbarigo, nočitev, petek v Poreč, zvečer domov :))

Morje in delo, ampak važno, da je morje :))

Lep dan, vsem!

Jani

Ja lejga fanta mojga! Le zakaj mi ne bi povedal?
Ja, morje, morje, spet boš kot nov 🙂
Cmokija Jana

Uh, tukajle pa mene grooozna foušija daje… Morje. Sonce. Brrr, se ne smem spomniti. Nekaj sicer razmišljam o naslednjem tednu, zato sem tudi včeraj pokukala za vreme in . Jani – lahko ti povem, da tam doli če že ne sije sonček, je vseeno precej bolj prijetno toplo.

Ker pa foušija ne pelje nikamor, upam, da se boš imel lepo, koristno (ali potrebno) združil tudi s prijetnim in vseeno prinesel tudi nam kakšen žarek v ponedeljek zjutraj !!

A ti to službeno ? Potem maš pa sigurno počitniške kapacitete čez ?

Prov zato, da ne bo fovšije, ko bom morje vohu :)))))) pa gledu, pa se s trajektom pelu :))) No ja, k bom delu, fovšije ziher ne bo 🙂
Prisežem, da bom mislil na vas! Ziher… Kaj bo težko, 4 dni brez foruma, saj se mi bo scufal :)))))))

Ja če si bla 62. v plenicah, si bla 78 16 let.

Dobro jutro, svetnik.

No, kr dobr ti gre matematika. A ti si bil pa l.62 ?

Dej probi najdet kak cyber cafee. Povej šefom, da si pač odvisen, pa bo. Še bolje, povej, da spadaš v grupo odvisnežev, pa menda bo razumu 🙂

Hm, če bi ti to nam prej povedal, bi šli vsi s tabo!

Ne me mama še ni pustila, sem bil še premlad !

Ha,ha………..

Za vas pa vse 🙂 Sicer sem danes še do 12. ure tukaj :)) Ampak bo že :))

Čau!

Jani

Kaj ko bi delal kar normalno do dveh a?

Al pa do štirih, tko kot jest.

Kaja, a se res ne da nič skriti? Ja res, počitniške zmoglivosti so področje, ki so mi ga obesili na glavo :)) Ampak je čuštno, res se nabrcaš teh prikolic, pa apartmajev, vendar je pa morje tisto, ki vleče. Kolega, s katerim greva se strinja, da bi se kamot lahko preselil na morje :)) oštja ja…

Ajd, lep dan, Kaja!

Jani

A ti še ne veš, da sem jest poklic zgrešila ? Bi morala bit detektiv, ko vedno vse zvrtam.

New Report

Close