Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frdamana gmajna!!!!

Frdamana gmajna!!!!

Kakšna je bila noč ? Si morala vstajat? Ali je mogoče zaleglo, ker sem držala pesti zate ?

lp, zajček

Uh,ne praši…smo se drli ko srake mislim grozno!Ta moj mali je zmeraj bolj in bolj scrklan.Kaj drugega že ne more bit,ker ko prizgem luč se nagajivo nasmiha,se pogovarja in je ves zadovoljen.
Jaz pa uh izmucena pijem drugo duplo kavo,da pridem k sebi.Saj ga je biksal od tretje ure zjutraj pa do pol pete.Sosedje so ziher mislili,da smo ga dajali iz kože.Tako dretje,ki ti kar onemi skoraj glasilke in glas postane grapav,ja tak je naš miškulin.Zdejle pa spi ko ubit.ga ne zbidiš za nobeno ceno,ampak ima še pol ure,potem mu bom jaz zaigrala budnico.Podobno hehehehe
No tak je to,otroc otroc….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Škoda. Torej imava temo več, ki je bolj kompleksna, kar se vzgoje tiče, zato jo bova reševali popoldne po telefonu !!

cmokija, zajček

Nč bolan verjem tudi meni je vzbudil sto in en suma po nesteto poskusih,vidim,da se mi nagajivo smehlja.In tisto,s flasko tudi ne pali,ma o bi vidla kak jo zabrise tja nekam..hehe
To da bi spal pri meni pa odpade.Je preveč živ,pleza povsod in pri tem strašansko uziva.Potem pa bum pade ,ker seveda on na te stvari nič ne pazi.Sej dete kaj bi mu zameril…ampak to da je mamica utrujena pa ne razume raje jo pocuka zza lase,v nos vtakne prstek ali presteje zobe.Ti pa v polsnu uh kak paše..aja pa da ne pozabim,tist pogled in gklasen vzklik MAMIII heheh kaj boš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, ni bolan torej !!! Ti povem, ma dej, ti bom kot sem ti tam pisala, solila pamet po telefonu…..popoldan, glede vzgoje pa to….

Če že nisi popila vsega cvička, ki si ga prinesla s seboj, je morda zdajle čas, da ga rukneš na ” eks ” , hehehehheheh….

Verjemi,da sem majster na tem odročju,sem v red spravla ze tolk mulčkov,pa svojega hudirja ne morem ampak ga bom.Je pa še neki,ta moj biser ti pripeljem ti ga mal pustim,pa bos vidla..ne pali pr njem nič,je po pst fotru čist hehehe
Joj otroc po men čist nč niso pobral,:((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, saj vem, po kom drugem pa naj bi bili tile naši otroci, kot po fotru. Sama vseskozi trdim, vse kar je dobrega in lepega je po meni, ostalo….
Veš, ne boš verjela, ampak otroci so drugje, kot rožice, jih ni za spoznat…..ko pa pridejo starši, e, je druga pesem…..tako je to…..ma saj obe veva…..

jep res ja..mi kolegice zmeraj pravjo..ma kaj mas pridne otroke,hm kje je sredi noči,me zanima kaj bi ekla ko bi slisala to dretje..ki je resnicno nesprejemljivo za ušesa.
Bemti fotra hihihi čis zares!
Po men so itak lepi…pa pametni,hahahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, pa pridni in ljubeznivi…….mamice smo res , ma nekaj najlepšega…
očetje pa…..saj ni , da bi govoril……
še dobro, da imajo to lepoto in pamet po nas, ha, ha, ha, kako res je vse to!!!

Kaj češ ženske pač znamo pogledati resnici v oči…..in se ne slepimo kot……hkm

hihihiihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Seveda, muca. Naš razum je veliko bolj komleksen, čuti izostreni, sposobnost večja….
Tako pač je !

Upam, da ne bodo brali tega naši fantje, ki so svetle izjeme, a ne muca ?

jep…res…za njih to ne velja so elita,ki tolk zraven nas pašejo,da je joj..res vsem lubije ********+k si jih res zasluzijo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kolk mata pa vidve danes za povedat… pa res mislita, da so fotri tko…..

Jani pije retbull :)))

Točno, fantje naši, zaslužite si lubije, he, he ********************

A vidve … neki crklata sama sebe danes… al sta čist resni, v tej debati….

Jani razmišlja… če prav bere… al narobe hehehehehe

dej se meni mal za srknt,red bul mislim,ja mal se crklava k sva tko bogi..hehehe dej naju se ti mal pocartej..hehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Res sva bogi no, crkljaj naju!

Na, evo, zdej se že na muco obešam :)))

Ponedeljek…. pa tak lep sonček zuni….. vaju naj pa človek crkla… z red bullom :)))) Ej jej jej 🙂 Sonce je čist taprav za crklanje :))))

Jani

New Report

Close