Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu **** friends

**** friends

Živjo,

jz mam pa en problem ker sva pred kratkim z enim kolegom postala ‘**** friends’, on je pa men všeč in me zanima a je možno da bi lahko iz tega ratal kj več, da bi se zaljubu vame al je to za tipe sam sex in nč več? Al pa če je kj k bi lah nardila da bi postal kj več?

sem tole 3x prebrala, pa ne vem točno, kaj te zanima…
lp

No ja tko al tko se ponavad custva razvijejo vsaj na eni strani…ne wem kaj on cuti do tebe to lahko samo ti zves.

www.studentarija.net

O pa ja! Jaz vsaki povem (rečem), da jo ljubim, pa prec ve pri čem je!

Ja prec ve, da sam nakladaš;)) in ljubiš le sam sebe,haha.

No, pa mal tebe tud, ti to pač veš :-)))

Vem, vem, te čutim;))!

Ja, pametna punca si!

Mene zanima če se moški daje sam dol z žensko a je možno da bi jo pri tem lahko tudi s časom mogoče vzljubil al je to zanj sam sex in nč več?

No jaz mislim da sigurno sčasoma pride do kakšnih čustev

Ti bi želela več? Če bi se z mano dol dala?

Kaj s tabo? Jz bi rada kj več od njega

ne nujno … lahko pri enem ja, pa pri drugem ne … lahko pa pri enem takoj, pri drugem pa pozneje, ko prvega že mineva ;-))

Maš prav to sem pozabila napisati, če že ne pri obema, pa vsaj pri enemu

To je pa tak, ko da bi jaz zaj povedal, da me je tam ena lepo pogledala in se mi nasmehnila, vi pa mi povejte, če bo iz tega kaj nastalo… Ej, se ti malo zezaš z nami???

Seveda ve pri čem je ..pri nakladanju 😉

www.studentarija.net

:-))))

No vsaj ne zanikas…pohvalno 😉

www.studentarija.net

Razen tebi ne nakladam, nisi vidla?

Prijatelj za moškega pomeni prijatelj.
Pač sam še eno bolj efektivno praznjenje jajc.
Jebiga, takšni smo in ko nam stoji je bolj malo možnosti za ljubezen…

KIR no..ne podcenjuj me…

www.studentarija.net

Podcenjuješ ti mene, ker me nočeš! Cmoka spet!

Pri teh scenah je ponavadi tako, da en čuti nekaj več.

Sicer se lahko zadeva razplete na različne načine, ker nekih pravil v ljubezni ni. Treba se je vprašat – ZAKAJ sta SAMO *** prijatelja in ne kej več???

Razlogov je velik… od tega, da si mu huda ampak v tebi ne vidi prihodnosti, oz. išče drugačno punco kot si ti, do tega, da si fant sploh ne želi ničesar in vidi priložnost za sex, do tega, da je zagledan v eno čist tretjo (kjer se trudi) pa ima zdej umes tebe za zraven (super varjanta – “legalno” potešen + brezskrbno lahko napada punco svojih sanj), do tega, da si mu všeč, pa ni ziher, do tega, da mu predstavljaš reden seks medtem ko pa še zraven “legalno” obdeluje druge… ali pa si mu super in te hoče met, obenem pa še čuti, da noče v resno zvezo, ker mu je prezgodaj… lahko na tebi samo pozablja kako bivšo…

Skratka varjant je miljon – ene neugodne, druge bolj ugodne… glede na to, da jest pravim da kle ni nekih pravil se lahko tut iz najbolj neugodne situacije razvije kej več. Je pa težko kr neki uganjevat – najbolše boš ti vedla pri čem si in kak fant je in njegovo “ozadje”.

New Report

Close