Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek friendzone po spolnih odnosih??

friendzone po spolnih odnosih??

Ona je tebi sanjska ženska, ti njej očitno nisi. Ker če bi bil, se do tebe ne bi tako obnašala. Ne želiš biti več njen prijatelj, ker veš, da boš hotel nekaj več – prav imaš.  Ženska (pa pri moških ni kaj dosti drugače) ti ponudi prst, ne da pa roke predvsem zato, da ima vseeno nekoga, če se ji  zalušča spolnosti (ampak predvsem takrat, ko bo njej to ustrezalo, če ji bo), pa si skrita rezerv, da zaceli kakšno rano zavrnitve, če je potrebno in fila ego, da je aktualna. Ti si svoje mesto pri njej že dobil in bi moralo biti res ne vem kaj, da bi se to spremenilo. Ne smili se sam sebi, prava bo že prišla ob svojem času, pa mogoče na prvi pogled in občutek ne bo sanjska ženska, bo pa prava zate. Pa bodi pameten, ne puščaj odprtih vrat, škoda opurtunitetnega časa, če si želiš resne zveze. Srečno!

Poskusi se zmenit, da bi jo imel samo za kavsat. Ker več od tega nima smisla.

Dajte no dedci, a vi ste dejansko tako zabiti, da, če vam baba reče, če sta lahko samo prijatelja, PO TEM ko se pokavsata, da pristanete samo zato, da bi mogoče kdaj dobili spet šanso? Pa daj ne bodite naivni no, lepo vas prosim.

Avtor, pojdi naprej. Deklic bo še veliko. Če pa si tako vztrajen, jo pa pošlji v k***c, sej potem se bo pa že začela zanimat zate, ženske smo ponavadi take, da nam je všeč kar nemoremo imeti, nedosegljivo.

Avtor kot so nekateri že ti svetovali- pojdi naprej. Izkoristila te je za seks.  Pozabi jo  in imej jajca. Ne boš jo, ki sedaj 20 let čakal še na eno možnost, ker si zaljubljen v njo.

Fukati ti je dala in to je to.

 

Veš koliko rib je v morju.  Živi naprej.!

Poseksal si jo in to je to. Ona vidi v teni le občasnega fuk-prijatelja. Ne boš ,ki sanjal sedaj,da se bota poročila in imela 2 otroka skupaj.

Če bo hotela seks, jo vprašaj ,če hoče še kaj več? Če bo rekla ne,jo vseeno obdelaj,če je potrebna in potem brcni v ta zadnjo,da bo poletela.

 

Ko sta se dol dala, je šlo vajino prijateljstvo čez okno in ga je konec.

Pri meni je bilo tako ,da sma se s prijateljem poljubljala,več pa ne.

Sem opazila čez čas ,da se je zaljubil v mene . Povedala sem, da ga vidim kot prijatelja.

Kasneje sem se zaljubila jaz v enega drugega prijatelja, ki smo se vsi skupaj družili, bil je ta omenjeni prijatelj užaljen in se je najino prijateljstvo takrat nehalo.

Sem iz vaših nasvetov dojel, da to ni to.

ampak vseeno, zakaj potem mešani signali?! In me vabi na sprehode, izlete, šoping.

😠

Tilen29,  ker te vidi pač kot prijatelja za občasno zabavo. Je pač seksa potrebna.

Ko si bo našla drugega ,ki ga bo hotela za zvezo, te bo dala ob stran.

Mislim, da te vidi samo kot njenega prijatelja, ki ji dela usluge  takšne ali drugačne in to je to.

Špinača in Popaj ne strinjam se. Glede na leta je možno da je deklica le zmedena in jo je dejansko strah uničiti odnos. Saj bi bil avtor tudi lahko iskren in jo skenslal iz svojega življenja 🙂

Avtor, pa kje je tu tvoje SAMOSPOSTOVANJE??

Kaj, ko bi za spremembo zacel izhajati iz tega KAR TEBI USTREZA? In, ce to kaj z njo sedaj imas ni nekaj kar ti ustreza pac gres dalje.

ni nič mešanih signalov, malo kratek si samo ti v glavi. Pa brez zamere, če tega ne razumeš, da te ona pač izkoristi za šoping, sprehode itd. , dokler ne bo boljšega na voljo.

 

@Tilen29 ..zaenkrat si ji samo igračka za njene želje.. pa bil to seks, sprehod, kavica, prevoz, kaaarkoli… samo rezerva.

kot pravi mijav mijav boš super dokler ne pride nekdo boljši, potem boš pa pozabljen.

In kaj bi se zgodilo, če ji priznam resnico in da v primeru, če želi nadaljevati le prijateljsko, želim, da prekineva stike?

Če bi lahko, bi šel nazaj v čas in v tistem momentu povedal resnico, ne pa še pritrdil, da se strinjam z njo.

Na brzino ti bom odgovorila. Če je ovnica ali pa levinja, ti je jasno dala vedeti, kaj želi in od tega ne bo odstopila. Razen, če je res neodločna in ti je dala mešane signale. Glede na napisano, pa menim, da se je izjasnila. Verjamem, da ti ni vseeno, vendar prej boš sprejel, lažje bo.

Imam izkusnje iz te in one strani. Noro sem bila zaljubljena v sodelavca in postala sva prijatelja, nikoli ni zelel vec, vendar po nekaj casa druzenju sva se dala dol. Jaz kot v nebesih, on isto hladen. Kjub tem obdobju nisva zelela zavreci prijateljstva in ko so se cez cas custva z moje strani ohladila, sva bila celo boljsa prijatelja kot prej… imela sem tudi drugega prijatelja, ki je bil neskoncno zaljubljen vame, skupaj sva hodila na izlete in potovanja, pocitnice. Pocutila sem se krivo, ker nisem cutila enako. Odlocila sem se, da poskusim. Mogoce pa le uspe in z moje strani preskoči kaksna iskrica. Seveda temu ni bilo tako, v najinem odnosu ni bilo niti malo kemije vsaj z moje strani ne. Fant je pocasi dojel in sva stike razumno prekinila. Vcasih mi je resnicno zal za to, saj ga kot prijatelja zelo pogresam. Tako da seks lahko vse pokvari ali pa zadeve ne spremeni bistveno.

Pac nisi to, kar ona isce za nadaljnih x let. Kaj je tu taksnega?

To bi sicer lahko ze pred sexom razcistla 🙂

Verjetno si ji malce privlacen, mogoce je imela tiste dni, k se ji malo bolj lusta pa si bil pac pri roki hehe… Marsikdo bi ti to zavidal tak da izkoristi priliko, ko spet bo.

Kolega lahko ti rečem samo še move on.. Kakšno prijateljstvo neki.. Ti boš vedno kratko vlekel, ker čutiš več.. To je isto kot  da bi žejnemu v puščavi dajal kruh namesto vode.. Sprijazni se, da nimaš pogojev.. V najslabšem primeru se lahko tolažiš, da si jo sprobal…

Ce je rekla dobesedno to da te noce izgubit, potem to pomeni da te noce izgubit in si ne upa se spustit v kaj vec zato ker se s partnerjem/tipom dosti bolj verjetno razidemo kot s frendi.

Moral bi ji povedat da jo bos skenslal, ce ne bo nic, ker si vanjo ze 2 leti in ubistvu nista frenda.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena335, 29.05.2021 ob 08:15

Ce je rekla dobesedno to da te noce izgubit, potem to pomeni da te noce izgubit in si ne upa se spustit v kaj vec zato ker se s partnerjem/tipom dosti bolj verjetno razidemo kot s frendi.

Moral bi ji povedat da jo bos skenslal, ce ne bo nic, ker si vanjo ze 2 leti in ubistvu nista frenda.

Eto, tole! Veste, če ženska reče, da te noče zgubiti, to misli in ni le izgovor, da se lepo naredi. Res, da je škoda, ker te izgubila glede na tvoja čustva bo, ampak to kar ti je rekla, ne pomeni, da ti njej ne štimaš, ampak resnično misli. Tudi dol se ne bi potem dala s tabo, smo pri tem ženske drugačne, ker dejansko imamo izbiro (:

Js sm mela isto situacijo in sm se kolega po 2 letih “usmila”, ampak ne za seks ampak sm sla z njim na dejt, je bla pa ista situacija. Skratka. Uredu si ji kot clovk, kot kolega, je pa ne privlacis, zato noče met s tabo nc. Tko k sm šla js na dejt s tipom, da mu dam šanso, jo je ona teb. Vidla je, da Privlacnosti ni, kn vidla je da nisi boyfriend material. Oz fant za njo, ne da je s tabo tko kej narobe. Skratka privlacnosti ni blo tut pred spolnim odnosom. To je vidla že prvič k sta, sam je čakala 2 tedna k ni vedla kako naj ti pove. Ženska bi res rada da sta nazaj kolega, ampak zato da neb blo awkard med vama, Prou bližnja prjatla nauta nikol več. Sorry. Seks ji pa ni bil dobr, k ni nc cutla pa ker ni blo kemije, ne zato k kao tvoj performance ni bil dobr. Nima veze al dobr fukas al ne, ce ni privlacnosti, sex nou dobbr in pika 😊

 

Ti si si ustvaril neko mnenje, brez da bi upošteval še njeno. Kar odločil si se, da po enem seksu sta par. A danes je seks tisti, ki določi, če sta dva par? Potem ne veš ravno dosti o tem, kako danes to poteka. A če bi na tindejru spoznal punco za ons, bi tudi pričakoval, da gre v resno zvezo s tabo? Upam, da ne. Zakaj bi potem to pričakoval od *prijateljice*?

Dala ti je mešane občutke?

Iz tega kar sem prebrala, nisem razbrala mešanih občutkov.

Frenda sta bila še preden sta se dala dol. Če te po seksu povabi na šoping, to no date ampak prijateljski šoping. Ker sta bila že prej prijatelja!

Okej, tak je. Če si prijatelj, a misliš, da ti bo priznala čustva tako, da se bo dala dol s tabo? Če bi ji bil všeč, bi to povedala skupnim prijateljem in ti bi nato povedali tebi. Njo bi zelo prizadelo, če bi ji bil všeč, ona pa tebi ne, zato bi preko skupnih prijateljev potipala kakšna je situacija in če bi bilo sploh smiselno priznati čustva. Tako bi izvedel, da si ji všeč. V romantičnem smislu. Preko prijateljev. Šele na to bi lahko njo soočil s tem dejstvom.

Ti pa ji nisi všeč v romantičnem smislu. Boli, ampak ne moreš nekoga prisiliti, da mu je nekaj všeč. Si izključno prijatelj, ki ga je vidla tudi kot priložnost za seks. Danes je normalno imeti fwb.

Iz tvojih zapisov je čisto preveč očitno, da sta lahko največ fwb. Mogoče je za njo bil ons, mogoče bo fwb, več kot to pa ne. In če boš neki obupani na vsak način iskal način za resno zvezo, bo slej ko prej prekinjla stike s tabo. Ker boš enostavno preveč vsiljiv.

Glej, neke take stvari se dajo vse zmenit. Povabi jo na kavo in ji reči, da bi se rad nekaj pomenil z njo. Povej ji, da nisi točno prepričan, kaj je bil namen tiste noči in da bi rad samo obrazložitev iz njene strani, da ne boš delal računa brez krčmarja.

A je bil ons? Okej, super, ga pozabiva in dalje peljeva prijateljstvo, kot da se ni nič zgodilo.

Fwb? Tu pa bodi iskren tudi do samega sebe. Povej ji, da ti seks načeloma pomeni intimnost z osebo, ki ti je všeč, da tista noč se je pač zgodila, ampak za fwb pa ravno nisi. Ali pa te tak odnos ne bo motil in bota postala prijatelja, ki občasno seksata.

Ne boš je prizadel. Ker je med prijateljema, ki sta seksala, to čisto normalni pogovor.

Ti pa boš s tem dobil direkten odgovor.

Edini problem je, da ti SE NISI srecal svoje sanjske zenske, verjemi…

 

Men je moja po 3h letih skupnega bivanja izjavla da si ne želi več skp žvet. To glih k jo začneš resno jemat pa smatrat kt potencialno mater svojih potomcev.., ostani sama in uživaj samsko življenje, jaz si bom upam da kmalu našel neko resno osebo za partnerstvo. kaj se to grejo te žesnske danes, pa vse pod taktirko staršev in psihoterapije, nemoreš verjet… katastrofa, takšna zguba časa. fakin dediči. podedoval bom mačka, našparan nimam nič ampak imam pa z srednješolsko izobrazbo vsaj šiht diplomirancov ki sem ga dobil z  izkušnjami za katere sem se sam izboril. no kukr kol obrneš, življenje je zanimiva reč, super da se je to zgodil, da vidmo kaj mi bo spet prineslo moje lastno početje.

tema iz leta 2021 in deljena na fb v letu 2022 .. premalo komentarjev, pa je treba še enkrat objavit?

No, upam, da je avtor prebolel razhod ljubezenske zveze in prehod v prijateljstvo ali pač se ohladil toliko, da je šel svojo pot. Če ni z obeh strani, pač ni z obeh strani. Na silo pa ne gre …

Sicer pa se da to naredit ja, da s prijateljem si lahko toliko na tem, da bi hotela ali ne hotela … in se je verjetno odločila za to, da tvega in seksa z njim. Da ne bi kasneje obžalovala in se vse življenje spraševala, ali bi šlo ali ne. Pa je potem ugotovila, da ne bo šlo za zvezo in je predlagala prijateljstvo nazaj … Nič hudega … Boljše tako, kot pa da bi se oba vse življenje spraševala … Tip pa, no, upam, da si je v enem letu že našel drugo in ne bo še nekaj let vzdihoval in jamral za njo.

 

Žal mi je. Midva sva prekšila friendzone in sva še danes skupaj (16let) in imava 2 cudovita otroka.

Povej ji kaj čutiš. Nikoli neves, kaj ti je življenje pripravilo.

Srečno

New Report

Close