Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frizura na nedeljo (obhajilo)

Frizura na nedeljo (obhajilo)

Naša deklica bo letos prvoobhajanka.
Urejeno imamo vse, razen njene frizure.
Ima bolj švoh lase in sama nimam smisla, za ustvarjanje frizur, frizerke pa nikjer ne najdem, ki bi delala v nedeljo.

Kako to urejate mamice?
Imate kakšen predlog?

Hvala

se mi zdi, da so pri nas določeni saloni na birme in obhajila odprti – saj vejo, da fajn služijo.

Kaj pa tisti v raznih Mercator in podobnih trgovinah?

Nisem nikjer zasledila kaj takega. Nismo iz Lj.

pri nas ima sicer goste in dolge lase, smo pa v soboto zvečer na umite mokre lase spletli čisto drobne kitke, ki jih je imela do zjutraj in je bila krasna frizurica, speta in z venčkom na glavi.

Meni so na tako malih deklicah všeč čisto preproste “frizure” – čopki, kitice ali pa kar razpuščeni lasje z obročkom. Ni mi bolj groznega kot male deklice z lasmi spetimi na vse možne načine in pričeskami za odrasle neveste. Pa tudi z oblačili je tako.
Želim vam lepo obhajilo!

tudi ne iz Lj.

malo povprašaj v salonu. ali pa tako kot ti bms predlaga.

Čisto razpuščene lase noče imet.
Žal ne obvladam niti najosnovnejših frizuric.
Saj nočem nevestine frizure, ampak nekaj preprostega, a tega ne znam sama narediti.

Bila sem že v nekaj salonih, a vse frizerke pravijo, da ob nedeljah ne delajo, da je to edini dan ko so proste in podobno.

Res več ne vem, kaj naj.

pa saj to ni res… a že osemletne rabijo frizerja za obhajilo???
umite lase, pa kaka lepa špangica ali pa trak, oziroma obroček in je čisto dovolj

Nisem nikjer zasledila kaj takega. Nismo iz Lj.[/quote]

delajo po naročilu,od kod pa si?

vprašaj v najbližjem salonu – saj ne bo edina, ki si bo prišla splest kitke ipd.

Ko smo pred davnimi leti s sestro šle k obhajilu nama je frizerka tudi dan prej na mokre lase spletla kitke, zjutraj smo jih razčesali in smo bile kot levček 😉 Potem smo pa samo en del las spele v pentljico, ostali so bili spuščeni.

Amen.
Najlepša je taka deklica s čisto preprosto frizuro. Prav tako z oblačili.
Pred leti sem bila vabljena na obhajilo in se mi je želodec obračal,ko sem videla te male deklice kot “Barbike za poroko”. :))

Pojdita prej k frizerki in naj ti pokaže, kako spet laske. Pa ji daj potem na dan obhajila sama. Najlepše bo, če čim manj kompliciraš.

Poklič v najbližji salon Simpl-ti so v nedeljo odprti. Potem pa naj ji naravno posušijo, pa kako špangico, rožico, nič nančičkanega. Te pa razumem-če nimaš smisla za te frizurce, ga pač nimaš..

Naša je bila včeraj pri prvem svetem obhajilu.
Je dolgolaska z gostimi, velikimi kodri do pasu.

V soboto sem jo peljala k frizerju, da ji je na sprednjem delu glave naredila svitke, ki sem jih zadaj potem spela z glavničkom. Svitki so dobro polakirani zdržali vso noč in včerajšnji dan. Zvečer sem jih samo razpletla in razčesala lase.

Večina deklic je imela urejene frizurice. Največ je bilo kitk. Zelo všeč mi je bila neka deklica, ki je imela v laseh samo bel obroč z drobnimi cvetki. Vse so bile pa prekrasne!
Nobena ni imela frizure nevest, niti ena ni bila preveč izumetničena ali s frizuro, neprimerno 7-8 letnicam.

Tudi meni se zdijo preproste frizurice lepše, vendar je to dan, ko izbirajo otroci, ne starši. In redkokatera deklica bo po svoji izbiri na tak dan “neizrazna” (s preprosto frizuro).

Vprašaj kakšno sošolko, kje se bodo rihtale. Pri nas so imele naročene frizerke naročene na 15 minut, tudi na nedeljo. Drugač pa si zrihtaj kako na črno, a res čist nobene ne poznaš? Al pa svoji frizerki omeni, mogoče ti bo šla pa na roke, seveda če imaš stalno.

IZ KATEREGA KONCA PA S ČE NISI IZ LJUBLJANE LAHKO TI KAKO POMAGAM?LP

New Report

Close