Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek frotirasta pižama

frotirasta pižama

ojla! ali morda katera ve, kjer bi se dalo dobiti frotirasto spalno srajco? kje sploh imajo ponudbo dobrih pižam, pomembno pa je, da je frotirasta? hvala!

Svoj čas so imeli dobre frotiraste pižame v trgovinah Beti.

Lp

Tema je sicer stara, a zakaj bi odpirali nove, če imajo stare popolnoam ustrezen naslov:)

Skratka, mene zanima, kje v Ljubljani se da kupiti frotirasto pižamo za odrasle. Zanima me pa tudi, kje se da kupiti frotirasto otroško pižamo bolj ozkega kroja. Lani sem dobila otroške pižame v manufakturi v NG, a so zelo širokega kroja in zato niso tako tople, kot bi si človek želel.

Najlepša hvala.

Bala pri Nami?

Občasno jih imajo v Hoferju in so zelo tople in prijetno mehke.

Lani sem frotirjasto pižamo kupovala za babico. Mislim da se je trgovini reklo Tekstil… jih je tudi v lj nekaj. To so tiste, ki imajo vedno polimane reklame po oknu -50, -70. Pižame (s tem kao popustom) so bile okrog 20 eur.

ne smeš pa istočasno imeti frotiraste rjuhe … ti rečem, da se v pojstli ne moreš obrnit 🙂

Za otroke jaz dobim v Kiku. Vsako leto. Zdej ožji, širši kroj…. s tem se pa res ne ubadam preveč. Moja otrka sta suha, pa jima pižama stoji kot pač stoji. Ni se mi zdelo pomembno, da bi mogla bit bolj oprijeta, da bi bila toplejsa.

Sem tudi jaz sprobala. Nemogoče. :-))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close