Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fuzinski jedilnik.

fuzinski jedilnik.

Ponedeljek – pasulj

Torek – pleskavica

Sreda – cevapcici

Četrtek – đuvec

Petek – burek

Sobota – pasulj

Nedelja – sarma

Mnogo, mnogo bolje, kot kar naprej v Mcdonaldsu. Pa pozabil si krompirušo in bosanski lonec in še marsikaj krasnega in  okusnega, čeprav sem Slovenka.

ajaa…, ko sem živel na Fužinah sem imel ob nedeljah obvezno govejo juho, dunajca ali kakšen drug zrezek, pomfri ali tenstan krompir, mešana salata in obvezno jabolčni štrudel. Med tednom je padel kakšen pasulj, rižota, golaž, ribe, tako, da sem si bureka v bistvu prav zaželel, pa se ne spomnim, da so ga takrat prodajali v bližini.
A zdej ni več tako…

Odgovor na objavo uporabnika
Že upokojena profesorica, 06.06.2021 ob 12:50

Mnogo, mnogo bolje, kot kar naprej v Mcdonaldsu. Pa pozabil si krompirušo in bosanski lonec in še marsikaj krasnega in  okusnega, čeprav sem Slovenka.

Se strinjam.

Odgovor na objavo uporabnika
miodrag375, 06.06.2021 ob 12:20

Ponedeljek – pasulj

Torek – pleskavica

Sreda – cevapcici

Četrtek – đuvec

Petek – burek

Sobota – pasulj

Nedelja – sarma

Matr, bit sosed pa imet sosednji balkon od takega je pa tudi ubibože – razpaljtoka prdanjotka.

Nedelja – goveja juha, pecen krompir, meso, solata in jabolcna pita in slana sirova gibanica

Ponedeljek – kar je ostalo od nedelje

Torek – v bistro juho od nedelje se je zakuhalo testenine ali jajce, pa kaksni spageti ali kaj takega na hitro kihanega, popoldne se je kuhal pasulj, sarme/filane paprike, golaz, nekaj takega za sredo in cetrtek + palacinke, sadni cmoki

Petek – spinacna juha ali kaksna druga zelenjavna juha, ribe in krompirjeva solata

Sobota – zelenjavna juha, kaksna rizota, testenine

 

Tako smo mi jedli v 80ih na Fuzinama

Koga briga, kaj se greste caplji na Fuzinama.  Ko dela tv anketo po Fuzinah ne najdejo niti enega Slovenca.    Sami pasuljarji.

No, jaz se na tvojem mestu s takim jedilnikom ne bi hvalila, ampak če tebi paše, zakaj pa ne?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:08

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:07
    Odgovor na objavo uporabnika
    Kar sam, 06.06.2021 ob 12:24

    Odgovor na objavo uporabnika
    odgoarja, 06.06.2021 ob 11:50

    Odgovor na objavo uporabnika
    Bagerist, 05.06.2021 ob 21:07

    Evo – resno hotem ima, priimke, naslove … formalno neznanih sklicateljev protestnikov ob petkih v LJ
    Tokrat (prejšnji petek) so zasedli ulice okoli Delavskega doma v LJ.
    V tem času je moji ženi začela odtekati porodna voda. Sva šla z avtom v porodnišnico… na koncu Celovške pa gamad nekih protestnikov, ki ni dovolila prometa proti porodnišnici. Sem klical 112 — pa so imeli težave priti do Tivolija …

    Ja Dojenček je “frderban” – bo ostal invalid, zaostal …
    Hočem zadoščenje!!
    Osebno in lastnoročno bom šel s kolom razbiti glave organizatorjem protestov !!
    A če me zaprejo … kot pravi predsednik države: So What ☺☺ Ti gnoji pač ne bodo več uničevali

    Odgovarjajo naj JJ, SMC in Desus. Če ne bi nategnili volivcev in se oklepali stolčkov, ne bi bilo nobenih protestov. Našteti politiki so krivi za tvojega “ferderbanega” novorojenčka.

    Če bi bila zgodbica resnična, bi avtorju že v porodnišnici povedali, da nosečnica, ki ji odteče voda, ne odkoraka do avta in se v sedečem položaju prevaža čez ljubljanske ulice, ki znajo biti tudi brez protestov zatrpane, ampak se (kot že omenjeno) pokliče rešilca, ki žensko odpelje v ležečem položaju.

    Ampak nekateri, ki vam osnovne stvari niso jasne, kar popadete na vrženo kost, pa čeprav je plastična in fluorescentna vijolične barve.

     

     

[/quote

New Report

Close