Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek g-a DANICA in DŽAMIJA

g-a DANICA in DŽAMIJA

Pa ste res nerazgledani “do amena”.

Tudi glasovi muslimanov štejejo, a ne?

Samo za dodatek. Savdska arabija financira večina mošej, ki se gradijo, tako po evropi kot tudi po ostalih arabskih deželah. Ne samo, da jih zgradi, tudi financira jih, vse iz denarja od nafte.

Samo pošlji sultanu v Savdsko prošnjo z dokumentacijo, da tukajlahko zgradim mošejo za muslimane in bodo vse financirali, še na obsik pridejo 🙂

TAko to gre, če imaš denarja na pretek. Vse to sem izvedel v Emiratih, kjer se prav grebejo, da bi postavljali čimveč mošej.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Dober dodatek. Ni vprašanje, kako velika džamija in ni vprašanje denarja, koliko bo stala. Pomembno je, da je postavljena in to čimveč tudi po Evropi. Gre pa za denar držav, je državni interes in zato to povdarjam. Medebojno je prepleteno, vera in politika. Še beseda prepleteno je odveč, gre za tako ureditev. Tam ni ateizma. Si musliman in pika ali te pa ni.

Gradnja je interes teh držav in zato po moje to ni samo omogočanje molitev muslimanom, temveč tudi prihod take države v naš prostor, oziroma njihovo lastnino-zemljišče, ker je zgrajeno iz državnega denarja. To sam vidim tako in temu nasprotujem. Če se v prekmurju prodaja zemlja tujemu državljanu, ki jo kupi in se to nam ne zdi v redu, pa s tem to še ni od tiste države. V tem primeru pa kupuje zemljišče in gradi objekt arabska država in ne verniki.

Sam jim želim molilnice in naj molijo. Saj katoliki imamo tudi molilnice, ki se imenujejo cerkve. Eno uro vožnje z vlakom ali avtom iz Ljubljane pa imajo veliko džamijo z vsemi prostori.

Tudi jaz sem imel stike z enim arabcem, ki bi lahko kupil ne samo zemljišče za dzamijo ampak celo Slovenijo. Ampak bolj kot to je bilo zanimivo, da je šimfal tukajšnje muslimane 🙂

New Report

Close