Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek G.ROMANOVIČ KOSTA

G.ROMANOVIČ KOSTA

Ali ga kdo pozna ? Na kakšen način zdravi alergije ???
Zanimajo me vaše morebitne izkušnje z njim.
hvala…

Poglej na forum alergije, je blo ful napisanega o njem. Zdravi z bicomom, pa bodi pripravljena na zelo aroganten odnos. Če gre za otroka, ga pelji raje kam drugam.

Dr. Romanovič ima res unikaten pristop. Pri prvem obisku smo bili pošteno presenečeni. Najprej sem kar hotela zapustiti čakalnico:-) Bili smo s sinom takrat je bil star dve leti in pol. Seveda dvoletni otrok teka gori doli in včasih tudi kakšno boj glasno reče. nas je zelo glasno opozoril, da v takem hrupu ne more delat.
Pri terapijah je bil zelo potrpežljiv in sine je z veseljem sodeloval.Danes mi ni žal, da smo počakali na pregled. Ob vsakem ponovnem obisku je bil bolj prijazen, ko človeka spoznaš se ti sploh ne zdi več tako “grozen”. Moj sin je imel nepojasnjen izvor koprivnice, ki se je vlekla in vlekla. Bili smo na strogi dieti jemali antihistaminike, koža pa je bila še vedno pritzadeta. Po nasvetu neke forumašice, smo obiskali Dr. Romanoviča. Še danes trkam in sem zelo vesela, ker od takrat nimamo več težav s kožo.
Zdravi z biocom terapijo o kateri je veliko napisano na webu, tudi na forumu alergije se mi zdi.

5rica

New Report

Close