Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ginekolog

ginekolog


Meni je moj ginekolog direktno rekel, da snemajo zato, da si lahko kasneje, ko ni več tako polno še enkrat pregleda posnetke če ni prej kaj spregledal!
Se pa posnetki avtomatsko zbrišejo po 24 urah, zato se ne bojim zlorabe s te strani…
[/quote]

Moram vprašati: kaj pa snema?


Meni je moj ginekolog direktno rekel, da snemajo zato, da si lahko kasneje, ko ni več tako polno še enkrat pregleda posnetke če ni prej kaj spregledal!
Se pa posnetki avtomatsko zbrišejo po 24 urah, zato se ne bojim zlorabe s te strani…
[/quote]

Torej te s kamero snema naravnost v nožnico al kaj? Če pa je kamera nekje na zidu in snema ordinacijo, nima od tam kaj videti, kakšno je stanje tam spodaj, kajne? Kako pa ti veš, da se posnetki izbrišejo? Daj no daj. Tega ne sme. Prijavi ga, če pa te ne moti, se pa dovoli snemat. Tvoj problem.

Seveda ni, ker ga nisi izrazila. Ampak kakorkoli, seznanjena si, ker to vsekakor moraš biti. Zato ne verjemi tem pravljicam o kamerah pri ginekologu.
[/quote]
Tudi, če bi ga izrazila, to ne bi spremenilo ničesar. Služba/narava dela/organizacija, je pač takšna, da zakonsko zahteva video nadzor, ne glede na moje (ne)strinjanje.
Kar se tiče ginekologa: v bistvu ne verjamem, se pa čudim.

jaz bi pri kardiologu sestri mirno rekla, naj se odstrani. ne vem, zakaj bi nepoklicana tretja oseba pasla zijala nad mojimi joški?
[/quote]

Kakšna paranoja. Gotovo so od vseh tisočih in tisočih pacientk, ki jih sestra vidi, prav tvoji joški vrhunec njene kariere in še doma sanja o njih. Zakaj si pa dermatologu vrgla modrček dol? A imaš na bradavičkah znamenja? Kolikor rabi pogledat kožo, lahko malo umakne tiste naramnice, ni treba, da ti cele kolobarje in bradavičke gleda.

Zakaj paranoja? Zakaj bi ona svetila zraven, če sama praviš, da nima funkcije? Mene pregleduje zdravnik, ne neka sestra. Zakaj potem ti še ne povabiš pol čakalnice zraven, če ti je vseeno, kdo vse te gleda?

Zakaj pa tebi ljudje v čakalnici ne izdajo napotnice, zakaj ti ne prevežejo rane in vzamejo krvi, če so itak isto kot medicinska sestra? Pregleduje te zdravnik, ti pa mu vseeno kažeš, kar ni potrebno. Nihče se ne naslaja nad tabo. Le ti si malo zakompleksana.


Medicinska sestra je tam zaradi varnosti zdravnika, ker je po novem vsak dotik moškega že spolni napad…

Zakaj pa tebi ljudje v čakalnici ne izdajo napotnice, zakaj ti ne prevežejo rane in vzamejo krvi, če so itak isto kot medicinska sestra? Pregleduje te zdravnik, ti pa mu vseeno kažeš, kar ni potrebno. Nihče se ne naslaja nad tabo. Le ti si malo zakompleksana.
[/quote]

A jaz, kdo navija za prisotnost tretje osebe, iz varnostnih razlogov, ti ali jaz? Ti mene prepričuješ, kako bi zraven, ko me pregleduje dermatolog ali ginekolog, morala viseti še neka sestra. Sprašujem te, čemu?


Medicinska sestra je tam zaradi varnosti zdravnika, ker je po novem vsak dotik moškega že spolni napad…
[/quote]

Jaz pa mislim, da eni tu gor izmišljotine iz ameriških filmov preslikavate v Slovenijo. Prosim lepo, koliko pa je v Sloveniji primerov, da se je ženska potožila, da se je je zdravnik neprimerno dotikal? Jaz se spomnim 2 primerov v 20 letih. In koliko zdravnikov je imelo kakršnekoli težave, ker je pacientka trdila nekaj neresničnega?

Sej najbrž se na pregledu za službo tudi malo slečeš, pa na kakšnem drugem tudi, pa ni nikoli nobene sestre zraven. nehajte s paranojo, no.

No zdaj pa ste me malo prestrašile z vsem tem. Snemanje, pa saj niste resne, mar ne?

A jaz, kdo navija za prisotnost tretje osebe, iz varnostnih razlogov, ti ali jaz? Ti mene prepričuješ, kako bi zraven, ko me pregleduje dermatolog ali ginekolog, morala viseti še neka sestra. Sprašujem te, čemu?
[/quote]

Čemu? Cel kup odgovorov že imaš napisanih tu gor, zakaj je sestra prisotna pri pregledu. Če še vedno ne razumeš, ti tudi še en odgovor več ne bo razkadil oblakov v glavi. Kaj se tako peteliniš? Saj lahko zavrneš sestro, zdravnika, sam pregled če želiš. Pa ginekologu se na stol usedi v kavbojkah, imaš vso pravico. Jaz sem samo napisala, kako je. Paranojo nad naslajanjem pa zganjaš ti, ne jaz. Jaz ne fantaziram o tem, da se zdravnik naslaja nad mano, niti da se sestra.

Še enkrat, ne svojih kompleksov obešati meni. Mene zdravnikov za razliko od tebe ni strah, ker ginekološki pregeld ni nič takega. Ti kr imej 10 sester zraven, če hočeš, samo prosim, ne tega, kar sama zganjaš, paranojo namreč, obešati drugim.

Na kakšen način pa jaz zganjam paranojo? Meni je čisto vseeno, ali je sestra zraven, ali ne. Oni vejo, kakšna navodila imajo in kako morajo delat. Jaz jih ne hodim tja komandirat, kdo lahko kaj počne in kdo ne, ter jih obtoževat naslajanja. Grem, opravim pregled, se zahvalim in odidem. Torej še enkrat, kje je tu paranoja?


Stisni kolena skupaj pa tudi posnetek ne bo kaj prida….. 😀

Kakšno snemanje, lepo te prosim. To so si tako lepo izmislile, da še otrok temu ne bi verjel. Pač uboge reve, ki svoje mokre sanje doživljajo kot resnico.

Kakšno snemanje, lepo te prosim. To so si tako lepo izmislile, da še otrok temu ne bi verjel. Pač uboge reve, ki svoje mokre sanje doživljajo kot resnico.
[/quote]
Snema se zaradi varnosti, itak pa se posnetki po 24
urah avtomatsko izbrišejo!


Snema se zaradi varnosti, itak pa se posnetki po 24
urah avtomatsko izbrišejo!
[/quote]

Če se itak izbrišejo, kaj ti potem pomagajo? Pacientka lahko po dveh dneh po pregledu obtoži zdravnika nadlegovanja in če posnetka ni več, nima on nobenega dokaza, da to ni res. In kje imaš garancijo, da se izbriše? A ti veš, kdo vse ima v tem času dostop do teh posnetkov? Imaš garancijo, da si kdo ne shrani teh posnetkov? Jih posname z lastno kamero kar dol z ekrana, preden se izbrišejo? Tvoja zgodbica ne drži vode, zato nehaj lagati. Če pa te res kdo snema, si dovolj zabita, da se prostovoljno pustiš spolno zlorabljati nekomu, ki hudo krši zakon.

New Report

Close