Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu gledala bi

gledala bi

Zelo me vzburja če se moj partner ob meni samozadovoljuje…. To v meni vzbudi še dodaten val strasi…
Takoj bi se začela samozadovoljevati še jaz…
Pa me zanima, kaj menite, kako bi to željo partnerju izrazla. In kako bi on na to gledal, da bi se jaz pred njim igrala s svojo mucko…

Kako naj se samozadovoljujem jaz pred njim, da bi ga še bolj zrajcala.

Nina

Enostavno začneš in spremljaš odziv 🙂

Poskusi. Če je partner kolikor toliko “akcijski”, bo odziv pozitiven in bo to za vaju nekaj novega, osvežujočega za zvezo.
V nasprotnem primeru pa se ti zna zgodit, da boš izpadla kot da si čudna…..
…..ker pa ga jaz ne poznam, ti težko svetujem ali bo “uspelo” ali ne…..

Poskusiti pa ni greh….počakaj na pravi trenutek, boš vsaj vedela, pri čem si….:))))

Pa vsaj sporoči nam njegov odziv………

Jaz pa imam take informacije:
MOŠKI DOL PADE, ČE SE ŽENSKA SAMA S SABO IGRA PRED NJEGOVIMI OČMI!!!!!
In mislim, da ne moreš čist nič zgrešit, če ga tako zapeljuješ…. pa malo stran od njega se pomakni, da te ne bo mogel dosečt… in boš videla, kako hitro bo sebe pograbil, če tebe ne bo mogel…

ja tako ja….v kletko se zakleni, da te ne doseže…..
madonca mu bo odneslo čist do tebe…hehe

A upaš trdit, da nimam prav!?!?!?!?!?!

ne upam trdit….imaš prav! 🙂

Evo, Ninny… torej, čimprej udejanji svojo fantazijo.

Pa še nekaj ti bova zdajle prišepnila tetka Lunca in striček Jos:
Veliko se pogovarjaj s svojim ljubim… veliko mu povej o sebi… o tem, kaj si želiš, kako razmišljaš, kaj si želiš od njega… ker le tako se bo v vajini vezi vse razvijalo v pravo smer!

A ne, striček Jos????
Mi ta veliki to že vemo!

Jos, ti ji pa povej, kako na moške deluje pogled na žensko, ki se sama s sabo igra. Jaz sem samo prenesla informacije iz druge roke, ti povej s prve!

🙂
gledam vibrirajočo roko na mednožju, naslednjo sekundo strasten izraz na tvojem licu, odprta pohotna usta, zopet migajoče boke,……
kar vse na enkrat bi gledal, kar vse naenkrat bi objel, ….
primem ga trdega, glavica čisto mokra vijoličasta, kot da tudi ona pohotno gleda naslado nedaleč od mene…….ker ne morem do nje preko kletke……
…objamem glavico in začnem pomikati trdoto…gor in dol…gor in dol…
.
.
.
.
.
raztrgal bom kletko!

ŠIT!!!!!
Sem vedela, da deluje… da je pa tako hudo, mi pa ni blo jasno!!!!!
Čaki, saj ti vržem ključ, ni treba kletke uničit….

.bogi tič v kletki!

počak še mau! zaenkrat pridi samo bliže kletke, tud jaz se že približujem!
evo…..
pomaknem ga med šine in ti ga trdno stoječega ponudim…..
PROSIMMMMM daj ga objemi s svojimi ustnicami in nehaj že masirati svojo pohotnico! 🙂

V tisti svoji kletki se postavim na vse štiri… in te pogledam po mačje, izpod čela…
Obliznem glavico, čisto majčkeno jo obliznem… potem pa se spet odmaknem in ključ od kletke postavim točno na stredino. Ne moreš do njega, pa če se razpočiš!!!!!
Vrnem se do kovinskih paličic in ga mehko objamem z ustnicami… mehko, nežno, sladko…. sesam ga in ga pritiskam ob nebo….

bogi tič v kletki in bogi tič od zunaj!
:))

ajoj

buba?
hehehe……….

:))

Ne zdržiš več?
Ko bo prehudo, me samo prosi za ključ, pa bo…. do takrat pa…. grrrrr…. te bom matrala, da se ti bo bledlo…
Te bom nežno grizljala, mehko oblizovala z jezikom… mmmm… z jezikom ti bom odluščila kožico z napete glavice….

Saj veš, samo prosi, ko ne moreš več…..

Ni treba nič rečt. Le začni se pred njim, boš videla odziv. Kar ponorel bo… to je itak vsakemu tako všeč in seksi… mmmmm, ko se začne ženska vpričo moškega samozadovoljevati… za znoret!

Ni ga lepšena kot gledat žensko kako se zadovoljuje in pri tem tud uživa. Seveda mora bit izpolnjeno več pogojev: (sproščenost, pravi trenutek, svetloba, udobje…).
Pri tem si ga jst prav lepo vzamem v roko in čist počasi drkam, da to vidi tud moja draga, Najlepše je ko je že zelo razrajcana in si sama začne raziskovati notranjost, vzame v roko pomagača in se lepo nasaja na njega, potem pa vse bolj in bolj močno. Takrat pristopim do nje in ji začnem pomagat prvo ji ga ponudim in pazim da ga od strasti ne poje, potem pa se pomaknem niže k njeni muci in jo začnem nežno lizati po njenem ščegetavčku. UUUUUUUUUUUUU.
Težko je to pisat, lažje je to delat HAHAHAHAHA.
Kdo to ne ve…

Zmerej se da pomagat ...

……..se dobro bere…….mmmmmm
:))

…se lepo bere, če maš zravne še živo domišljijo…je pa tolk bolje!
🙂

.predvsem……ŽIVO!
:))

New Report

Close