Najdi forum

gliste

evo, dobila sem gliste.
kako naj se jih zdaj znebim? kaj pa ostali družinski člani?

prosim za nasvete!

Jej čim več surovega česna. Sicer pa se dobijo v lekarni tablete proti glistam.

k zdravniku, obstajajo tablete. pa mislim, da mora potem to cela družina jesti.

česno je samo preventiva…boš morala iti kar k zdravniku…pa najbrž nimaš glist ampak male bele podančice…..

to ali bo morala dati kuro skozi cela družina ali ne…je pa čisto odvisno…prvič najbrž ne, je pa velika verjetnost, da se zadeve ne boš kmalu znebila…zna bit zoprna….(sestra je imela zelo zoprne izkušnje s tem in zna bit trdovratno….)

Gliste pa res niso tako grozna stvar kot je slišati.
Najprej blato na pregled, ker obstaja več vrst glist, za odpravljanje je na voljo več zdravil, poskrbeti je treba za povečano higieno, vsekakor pa je dobrodošlo, da dajo blato na preglled tudi ostali družinski člani.
Kar k zdravniku bo treba, ker se zdravil za odpravljanje glist ne da dobiti brez recepta.

Lp.

hvala vsem.

najbrž bom res morala k zdravniku. mi je že tako neugodno :-((
xena, maš prav- podančice male so.

veš….moja sestra se je tudi zgrozila, ko je ugotovila…..in je mislila, da jo bo konec od sramu ko je šla k zdravniku….in to se zgodi njej…ki hoče met vse sterilno…ampak zdravnik je rekel, da to ni tako redek pojav….in da prej začneš zadevo odpravljat…bolje je…..res…

zato kar pogumno….ker s česnom se jih ne boš znebila……

V lekarni dobiš tablete proti glistam tudi brez recepta.Res pa je, da morajo tableto spit vsi, ki so ti blizu. Pa saj to ni nič takega!

vermox se izdaja samo na recept kolikor jaz vem…

Ko sem jih jaz opazila, sem začela jesti surovi česen kolikor sem ga prenesla – in je pomagalo.

Se strinjam s xeno. Zdravil za glist brez recepta ni. Preverjeno v lekarni.
Drugače pa, zelo učinkovita je Dolben tekočina. Rabiš samo eno dozo, čez en teden pa ponovno testiraš blato.

Lp.

New Report

Close