Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu globoko

globoko

Ker je zadnje časa tak vroče….čeprav poletje počasi poslavlja….Pa me zanima čist tak..
*** Je pisanje (mogoče celo razmišljajne) nekoga na forumu dovolj tehten razlog, da posledično le tega (za)sovražiš… ne maraš… četudi ga ne poznaš v živo?**

.kaj ni ravno različno mišljenje tisto, kar naj bi bilo zanimivo in privlačno..saj nasprotja se privlačijo! …Je možno, da nekoga sovražiš, sam na podlagi razmišljanja.. mu niti den daš možnosti, ga spoznat v živo ….ali pa dat možnost, da spremeniš pogled te osebe na določeno stvar!

ŠE VEĆJI absurd,,morda! Ker ti nekdo tukile na netu reče, da kreten ali kaj lepšega.. ga vržeš avtomatsko v predalček -> ne maram, sovražim, itd….. nasprotno: je res treba belifirat in hinavščino zganjat, da ti postane všečni, tzaželjeni…

odkritost..poštenost ?! ne velja neč..samo instant prijateljstva po naših merilih?..samo to šteje?!

ps.in jaz še vedno želim šum najinih teles, da naju popelje do nebes…….

leta letijo - iščem stevardeso

Valda da si vsak ustvari mnenje o človeku, naj bo to s pisanjem po forumu, četudi ga ne vidi, ali pa si lahko ustvarimo določeno mnenje na podlagi videza. Menim, da moraš najprej osebo dobro poznati, predno daješ zaključke. Tole, kar mi pišemo po tem forumu, lahko da neko predstavo o osebi, ki pa bi se lahko v trenutku obrnila na glavo, če bi osebo spoznali….

Glede na tvoje poste, bi jst rekla da si večni sanjač in uživač..Pa si res?

jutrćek……tako prikupna si da je joj

lahko se obrne al pa ne…..smo jajčka je treba imet in preverit…..

lep dan ti želim

leta letijo - iščem stevardeso

No, me vseli, da sva istih misli… hvala, res sem imela čudovit dan….želim ga tudi tebi….

🙂 maša

New Report

Close