Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golob mora ukiniti veselice

Golob mora ukiniti veselice

Saj migranti kateri prihajajo k nam rabijo 5x na dan mir za molitev in ne uživanjo alkohola.

Golob pravi, da se moramo tudi mi prilagoditi njim ne samo oni zato veselice odpadejo.

Migranti imajo pridne roke in pamet je zatrdil včeraj.

Mi sobodnjaki se moramo strinjati in plesati naprej v ritmu kozmičnega dežja.

.https://youtu.be/sQcmz4Vwm5A?si=t94yuusXpkIXtj7g

Itak da ja, veselice so vse splošni svetovni problem, koliko Co2 se sprosti med odpiranjem pira, skozi točilne avtomate se sprošča, gazirane pijače, predvsem pa je problem ker ljudje plešejo in s tem kurijo dragoceni kisik , potlej ga pa prijateljici nikici zmankuje za normalno delovanje

obvezno ukiniti cerkveno zvonenje,saj vemo,čustva migrantov,neprijetno za njihova ušesa.moti njihov počitek..

Nočna izmena SDS – sedi, ena. Pa mama naj pride v šolo.

Ta tekst je včeraj prispeval en spajtlani klicalec v Tomašičev JAZ VAS UČIM LAGAT, dijaki so pa slabo obnovili vsebino pravljice. Najbrž mislijo, da je tukaj  Monopedija.

Vam ni rekel župnik, da je laganje greh?

Vlada naj se raje ukvarja s pomembnimi stvarmi. Gledam 24 ur zvečer in težko verjamem nebulozam in argumentom proti prireditvam na prostem. Veselicam in poletni glasbi v centru Ljubljane je očitno odklenkalo.

Levake in golobiste res daje huda paranoja. V vsaki temi, v vsakem grmovju vidijo SDS, ali celo Janšo.. ha ha ha.  In res bo problem z gasilskimi veselicami. Verjetno Golobu ni več do plesa, zato zdaj dela probleme tam, kjer jih ni. To je preusmeritev pozornosti

New Report

Close