Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golobov kretenizem spet cveti

Golobov kretenizem spet cveti

“Čakalne vrste, ne tiste, ki jih dobiš, ampak tiste “WTF katere” so potem bistveno krajše.”

Ko kreteni ne morejo iz svoje kretenske kože.

ZAKAJ IMAM POTEM SISTEM ZA VPIS, ČE NE DELA?  Čemu služi? WTFFFF…. kje jest to živim….

NAM SO RES OPICE ZAVLADALE.

Aja, njih skrbi Gaza, pa Palestina, pa kako bodo poslali 33 ton hrane v Gazo, pa kako bodo gradili stanovanja za ileglace, pa nakup kontejnerjev za ilegalce, pa kako bodo kradli in plenili….

A je še kej bolj kretenskega in zlobnega od te države?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6065, 22.04.2024 ob 18:05

“Čakalne vrste, ne tiste, ki jih dobiš, ampak tiste “WTF katere” so potem bistveno krajše.”

Ko kreteni ne morejo iz svoje kretenske kože.

ZAKAJ IMAM POTEM SISTEM ZA VPIS, ČE NE DELA?  Čemu služi? WTFFFF…. kje jest to živim….

NAM SO RES OPICE ZAVLADALE.

Aja, njih skrbi Gaza, pa Palestina, pa kako bodo poslali 33 ton hrane v Gazo, pa kako bodo gradili stanovanja za ileglace, pa nakup kontejnerjev za ilegalce, pa kako bodo kradli in plenili….

A je še kej bolj kretenskega in zlobnega od te države?

Je, je! Nekdo, ki je polpismen. Po tvojem vzorcu.

Volil sem Goloba, priznam.

Potegnil pa kratko. Slabši je bil edino barbika!

 

 

JEBO TE GARGAMEL JANŠA!!!

Na Plebiscitu glasujte ZA Avstrijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 22.04.2024 ob 19:20

Na Plebiscitu glasujte ZA Avstrijo.

Saj bi. Ampak Avstriji smo breme, nimajo interesa za odkup naših dolgov. Počakali bodo na vojni dobiček, kako se bo rezala meja po novem.

Ja kaj stokate. Jajo je vodil 3x vlado, koliko stanovanj je bilo takrat zgrajenih, koliko novih medicinskih kadrov izobraženih. Koliko podjetij je bilo ustanovljenih in še nudijo delo,pošten zaslužek? Zujf je marsikaj uničil, v spreminja z SLS in NS in satelitov so dovolili graditi na poplavnih območjih………se ne more nehati zapisovati njihove rabote.

Jaz sem volil janšo, pa me je najbolj razočaral od vseh. Samo na svojo rit koščeno gleda.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6824, 22.04.2024 ob 18:14

Volil sem Goloba, priznam.

Potegnil pa kratko. Slabši je bil edino barbika!

 

 

Barbika se vsaj z mladimi nutrijami ni okol kazal

Meni je pa zanimivo, kako recimo zahod gleda na Severno Korejo, češ kako so tam bogi in neumni. Enako so gledali včasih na Jugoslavijo, čeprav v Jugoslaviji še zdaleč ni bilo tako slabo, kot so prikazovali na zahodu. A glej ga zlomka, tam v Severni Koreji je predsednik Kim za ljudi v 2 letih zgradil dve nove soseske in 20 000 novih stanovanj. Tudi v Jugoslaviji res ni bilo v času Tita vse super, ampak stanovanja ljudi so pa bila, brezplačno urejeno javno zdravstvo, brezplačno šolstvo, vrtci, močna vojska in Policija, varovana državna meja in država, mnoga domača velika podjetja in blagovne znamke, kar so po letu 1991 vse pokradli ali prodali tujcem… živelo se je veliko lepše in bolje, ljudje niso hodili množično k psihiatrom, kot se to dogaja danes v kapitalizmu…predvsem pa je bila država varna in je imela dobro varovano državno mejo.

Vse se plača! Če ne zdaj pa čez deset, dvajset, trideset in več let….

 

Ameriški bankirji niso neumni….

.https://youtube.com/shorts/nCbyB9I6h8M?si=mJNCsnkhonhuOlUw

Golob bo ostal najbolj znan po praznih obljubah in njegovih naivnih, glupih navijačih.  On je res ta penzijo, pa da neha streljat kozle.

New Report

Close