Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golobova vlada ima najnižjo oceno (2,23) v zgodovini SLO (anketa Mediane)

Golobova vlada ima najnižjo oceno (2,23) v zgodovini SLO (anketa Mediane)

Pri oceni dela vlade je podobno kot prejšnji mesec približno 55 odstotkov vprašanih odgovorilo, da ga vidi negativno, srednje ga vidi 28 odstotkov vprašanih, pozitivno pa 13,6 odstotka vprašanih, kar je še nekoliko manj kot februarja. Vladi so vprašani namenili srednjo oceno 2,23 (februarja 2,28) kar je po navedbah časnika ne samo najnižje v tem mandatu, ampak tudi v mandatu Janeza Janše.

Po zadnji raziskavi ima Golobova vlada torej najnižjo podporo v zgodovini Slovenije. Ljudje so očitno spregledali, da je to vlada besed in obljub, ki ostanejo neizpolnjene.

Korupcija in klientelizem pa se pod to vlado bohotita v vsem svojem “sijaju”.

Odgovor na objavo uporabnika
Tole ste izvolili, 12.03.2024 ob 12:48

Pri oceni dela vlade je podobno kot prejšnji mesec približno 55 odstotkov vprašanih odgovorilo, da ga vidi negativno, srednje ga vidi 28 odstotkov vprašanih, pozitivno pa 13,6 odstotka vprašanih, kar je še nekoliko manj kot februarja. Vladi so vprašani namenili srednjo oceno 2,23 (februarja 2,28) kar je po navedbah časnika ne samo najnižje v tem mandatu, ampak tudi v mandatu Janeza Janše.

Po zadnji raziskavi ima Golobova vlada torej najnižjo podporo v zgodovini Slovenije. Ljudje so očitno spregledali, da je to vlada besed in obljub, ki ostanejo neizpolnjene.

Korupcija in klientelizem pa se pod to vlado bohotita v vsem svojem “sijaju”.

Volilci Goloba si vsaj upamo priznati, da smo storili napako.

Volilci Janše mislite, da je on nezmotljivi svetnik.

To pove vse o enih in drugih.

Zakurimo ta golobnjak!

Oba dva sta slaba izbira. Reši nas lahko le še Nika Kovač.

g. Rober Golob pravi, da bo še naslednji mandat premier vlade.

pacient je ponavljal…

zberite 46 glasov, pa boste vladali…, golob jih je zbral za šalo malo 52…

bomo potrpeli še 2 leti, pa bomo drugega goloba volili, njega pa pozabili, ni panike…

Pa saj to ni vlada, to je slabše kot otroški vrtec.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6245, 12.03.2024 ob 12:53

Volilci Goloba si vsaj upamo priznati, da smo storili napako.

Volilci Janše mislite, da je on nezmotljivi svetnik.

To pove vse o enih in drugih.

Ne nakladaj, NOBEDEN, ampak res nobeden ne prizna glasu holobu, kaj da bi šele priznal napako, lahko ti tu nekaj priznavaš napake anonimno, si upaš to javno povedati, z imenom in priimkom, ga ni heroja ko so zmagali ste plesali, določeni so v tisti pijanosti razlagali kao da so volili, ko ga danes spomniš na to samo zvodeni in menja temo, napake ne prizna nihče !

Se strinjam z avtorjem oz. avtorico. Vlada ni v redu, ne znajo, ne zmorejo, ne upajo. Veliko obljubljajo in zelo malo dostavijo. Če Golob res sanja o drugem mandatu, potem mu fali nekaj koleščkov v glavi.

Seveda to ne pomeni, da bodo ljudje, ki so volili Gibanje Svoboda, na naslednjih volitvah volili SDS in Janšo. Verjetno bo spet kakšen nov obraz. Dokler se Janša ne bo umaknil s slovenske politične scene, bodo zmagovali novi obrazi oz. “samo, da ni Janša”. Kar je zelo žalostno, ampak janševikarji se nad tem nič ne zamislijo…

Tudi NPM ni bila izvoljena, ker bi ljudje volili zanjo, ampak, ker so volili proti njenemu protikandidatu.

Sicer pa se zdi, da so vsi enaki, levi, desni, karkoli že. Samo retoriko imajo bolj milozvočno levi, vsi pa delajo samo za lasten žep in ne za dobro ljudi.

Vlada, ki bi obnovila železniško postajo za 170 miljonov evrov, da bo lahko prevažala slabih 600 ljudi dnevno, je težko ocenjena boljše.

tko bom…dokler ga ni Tina dobila v roke, je bil zavzet, da bo delal, žal potem pa naivnež , so mu poturili zlo zanič ekipo, ministrice …ono Sanjo podlasico pohlepno in tak dalje…in gre v maloro pospešeno.

Žal in škoda, smo mislili, da ima več jajc, da je močan , da ga ne bodo babe scat peljale in tak dalje…

Izkazal se je za labilnega , nesposobnega, zdaj ga še baje hormoni sučejo, ta druga puberteta in kdo ve kaj je še v resnici zadaj…vlado vodi pa Tina…

Dobr so nas nat.egnili, prav res. A znebit se ne moreš na hitro. Pa tehnično vlado . pa da vidmo.

Ve se, kdo nosi hlače v tem golobnjaku, pravzaprav kokošnjaku. Pa še bič verjetno, ki ga zna očitno prav dobro vrteti. In koga držati za kaj. Ni bil moja izbira (tudi JJ ne), a sem vseeno pričakovala nekaj od njega. Vsaj to, da bo kot mandatar okoli sebe znal zbrati prave ljudi za prava mesta. Prepričana sem bila, da je tekom let spoznal veliko sposobnih ljudi. Potem pa je ustvaril kokošnjak požrešnih kur, ki so se v kratkem času hotele kar najbolj koristiti, da bi izkoristile svojih 5 minut. Še pri tem so delovale nesposobno, ali pa opite nenadne moči v smislu, kaj nam pa morejo. So ga pa po pričakovanju že takrat držali za kaj in kot novi obraz, ki so ga lansirali drugi, ni imel prava glasanja. In smo tam, kjer smo. Globoko v analni odprtini.

400 000 idiotov nam je izvolilo kar nam je, prav mazohisti morajo biri tisti popayi kateri napovedujejo kako da bodo spet volili samo da ni Janša , namesto da bi rasli in napredovali, ti gredo ti norci, sicer v stanju pol zavesti, splošne psihoze volit en tak stvor kateri nas tišči nazaj, raje bodo lubje jedli kot pa da imajo Janšo na oblasti.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 12.03.2024 ob 13:16

Se strinjam z avtorjem oz. avtorico. Vlada ni v redu, ne znajo, ne zmorejo, ne upajo. Veliko obljubljajo in zelo malo dostavijo. Če Golob res sanja o drugem mandatu, potem mu fali nekaj koleščkov v glavi.

Seveda to ne pomeni, da bodo ljudje, ki so volili Gibanje Svoboda, na naslednjih volitvah volili SDS in Janšo. Verjetno bo spet kakšen nov obraz. Dokler se Janša ne bo umaknil s slovenske politične scene, bodo zmagovali novi obrazi oz. “samo, da ni Janša”. Kar je zelo žalostno, ampak janševikarji se nad tem nič ne zamislijo…

“Dokler se Janša ne bo umaknil s slovenske politične scene, bodo zmagovali novi obrazi oz. “samo, da ni Janša”. Kar je zelo žalostno, ampak janševikarji se nad tem nič ne zamislijo…”

To je mogoče celo res, ampak a je potem Janša problem, a so problem volilci, ki se pustijo nafopat, da je nek človek bavbav, ali so problem mediji in polariziran javni diskurz, ki demonizira eno politično opcijo in enega politika?

Ker recimo, da se Janša umakne, kako vemo, da v tem primeru desnica ne bi začela izgubljati energije v notranjih bojih in postala fragmentirana in nemočna? Ne vemo, vsem napakam navkljub je Janša demokratično izvoljen, svoj politični teritorij je konsolidiral in je stabilen, kaos na desnici bi bil za državo škodljiv.

Osnovni problem je demokracija sama, tričetrt volilcev nima osnovnih kompetenc, da bi se lahko na volitvah trezno in odgovorno odločali, vsakič znova nasedejo populistični levici, točno pred tem so svarili stari Grki, zanje je bila splošna volilna pravica večje zlo kot vsaka diktatura.

Tudi če bomo travo pasli , mi bomo glasovali anti janša, nič ni važno koliko stane, koliko nas bodo drugi prehiteli, tekovin revolucije ne damo, raje izstopimo iz EU in zapremo meje kot pa da dovolimo pacientu še enkrat na oblast !

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno796, 12.03.2024 ob 15:37

400 000 idiotov nam je izvolilo kar nam je, prav mazohisti morajo biri tisti popayi kateri napovedujejo kako da bodo spet volili samo da ni Janša , namesto da bi rasli in napredovali, ti gredo ti norci, sicer v stanju pol zavesti, splošne psihoze volit en tak stvor kateri nas tišči nazaj, raje bodo lubje jedli kot pa da imajo Janšo na oblasti.

“namesto da bi rasli in napredovali, ti gredo ti norci, sicer v stanju pol zavesti, splošne psihoze volit en tak stvor kateri nas tišči nazaj, raje bodo lubje jedli kot pa da imajo Janšo na oblasti.”

lol, dobesedno raje bi jedli lubje. Podobno psihozo so mediji ustvarili v ZDA s Trumpom, odrasli ljudje padejo v stanje psihoze čim slišijo njegovo ime, kot bi imeli v glavi računalniški program in čim registrirajo besedo Trump/Janša, se jim sproži psihoza.exe.

Ampak navkljub temu je Trump danes bolj priljubljen kot kdajkoli, Biden pa tako kot Golob predmet posmeha in prezira in deležen najnižje podpore v zgodovini. Sej so ljudje butasti, ampak tolk butasti pa zgleda vseeno niso, da bi podpirali, da imajo višje davke in manj v žepu in da jim paraziti pijejo kri.

Pa je Trump, kot tudi Janša, vse prej kot idealen, ampak alternativa je pa smešna, bedna in patetična.

hmm, še je živa ta tema…, torej..

berite …, troli janšistični…, ki vas jebe demokracija v pamet.. na balkanu rečejo v živ mozak..

recimo…,  jst sploh na volitve ne bi šel, če ne bi bilo pacienta in SdS greznice…. pa mimo grede…, jst sem imel iz ex države in bom imel delo dokler bom zdrav, pod titejem, pacientom al golobom…… živel sem in živim vedno od poštenega dela,  delo, vedno v gospodarstvu in privat.., z vsemi ljudmi imam čiste račune..

ampak, ko vidim kretene iz naci fašistične komunistične SdS greznice, ki pljuvajo po ljudje, zmerjajo, jih žalijo….., (kar izjavijo praktično se vse načrtno zlažejo s propagado nora24tv, demokracija in SdS spletnih novic.., oz. povejo 5% resnice.. dodajo pa 95% laži… napihnejo eno stvar z lažmi x 100…) —-> torej vidim na politični sceni….. —-> pacienta, hojsa, grimsa, mahniča… grem z veseljem na volitve, da volim proti tem  šodru od ljudi., edin priznam… levice pa res nikoli ne bi volil, ker  dejansko nimajo stika z realnostjo….. ampak če alternative ne bi bilo proti norcem iz SdS greznice bi pač treba tudi njim dat glas… pač živimo v demokraciji.. in,če je udeležba na volitvah 70% SdS greznica nima šans… , štekae vi SdS kletni troli…

SdS greznica zmaga na volitvah in sestavi vlado edino pri 50% udeležbi na volitvah, kar je pa prevara.. kot je bila prevara zadnja pacientova vlada…

torej troli.. jebe vas DEMOKRACIJA…, ne mi, ki hodimo na volitve, da volimo proti paceintu in SdS greznici..

in ja… golob je rupa.. ampak jst  itak nisem resno jemal tisto kar je govoril pred volitvami.., ne morejo nam z življenjsko kilometrino v vseh pogledih, ki vemo, da brez dela ni jela…, ne levi, ne desni  politiki bučk prodajat…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 12.03.2024 ob 19:03

hmm, še je živa ta tema…, torej..

berite …, troli janšistični…, ki vas jebe demokracija v pamet.. na balkanu rečejo v živ mozak..

recimo…,  jst sploh na volitve ne bi šel, če ne bi bilo pacienta in SdS greznice…. pa mimo grede…, jst sem imel iz ex države in bom imel delo dokler bom zdrav, pod titejem, pacientom al golobom…… živel sem in živim vedno od poštenega dela,  delo, vedno v gospodarstvu in privat.., z vsemi ljudmi imam čiste račune..

ampak, ko vidim kretene iz naci fašistične komunistične SdS greznice, ki pljuvajo po ljudje, zmerjajo, jih žalijo….., (kar izjavijo praktično se vse načrtno zlažejo s propagado nora24tv, demokracija in SdS spletnih novic.., oz. povejo 5% resnice.. dodajo pa 95% laži… napihnejo eno stvar z lažmi x 100…) —-> torej vidim na politični sceni….. —-> pacienta, hojsa, grimsa, mahniča… grem z veseljem na volitve, da volim proti tem  šodru od ljudi., edin priznam… levice pa res nikoli ne bi volil, ker  dejansko nimajo stika z realnostjo….. ampak če alternative ne bi bilo proti norcem iz SdS greznice bi pač treba tudi njim dat glas… pač živimo v demokraciji.. in,če je udeležba na volitvah 70% SdS greznica nima šans… , štekae vi SdS kletni troli…

SdS greznica zmaga na volitvah in sestavi vlado edino pri 50% udeležbi na volitvah, kar je pa prevara.. kot je bila prevara zadnja pacientova vlada…

torej troli.. jebe vas DEMOKRACIJA…, ne mi, ki hodimo na volitve, da volimo proti paceintu in SdS greznici..

in ja… golob je rupa.. ampak jst  itak nisem resno jemal tisto kar je govoril pred volitvami.., ne morejo nam z življenjsko kilometrino v vseh pogledih, ki vemo, da brez dela ni jela…, ne levi, ne desni  politiki bučk prodajat…

Popay ti tukaj kažeš vso bedo slovenskega levega pola. Pijani ste od zmage in želje po oblasti. Ne prenesete kritike in mislite, da vam vse pripada, da ste bili ustoličeni, da vladate in da vam sužnji (državljani) strežejo kaviar iz srebrne žlice.

Sesate denar z delavnega naroda in ga obkladate z novimi davki, da mora narod še bolj upogibati hrbet in se vam klanjati, da lahko preživi.

Slovenija bo kmalu kolapsirala, ker tolikšnega števila parazitov in tako nesposobne vlade, ne bi 4 leta preživela niti Švica.

ravno včeraj sem komentirala … oz. (se) spraševala, kdo je tu bolj nor.

levi, ki vedno upajo v novo misijo, ki jih bo odrešil, volijo nove obraze in so vsakič znova razočarani beri nategnjeni

ALI

desni, ki so slepo zvesti in nategnjeni od ene ta istega že toliko časa.

zaključek

levi so zgonjeni in zlajhani kot kake kurbice, politična hurba 😀

 

hahaha bogi mi, bogi narod, ki voli že vrsto let od kar jaz v bistvu pomnim po sistemu vse samo da ni janša, in volijo najmočnejšega protikandidata, tudi če ni ok izbira. nimajo pa jajc da bi volili tistega, ki bi ga v resnici, če ne bi preračunavali, kdo bo zmagal. pff pa tako volilno telo. sama si upam “priznati”, da gre moj glas vedno v prazno, pa kaj, vsaj stojim za tem in je MOJA izbira ne pa samo, da ne bo xy. in dokler bo raja še naprej tako razmišljala in volila nam ni rešitve oz. se bomo šli pink ponk.

kako se trudijo rumenjaki, hahahahahaha. Pa dobro vemo, kosovski doktor spet v opozicijo 2026. Ovi pa spet 4 leta cmerjenja

NAJHUJŠE jim je pa to, da nobene trave ne bomo žrli, crkovali od lakote, ne vem česa. Nič slabše ne bo, kot nikoli ni nič slabše brez kosovskega doktorja.

Kaj točno pa je v državi zdaj tako zelo slabo???

Pa menda ne zdravstvo, kjer bogi podhranjeni zdravniki ne morejo živeti z 8000€ plače + postranskimi zaslužki??

Pa menda ne javni sektor, ki je oblazinjen z vseh strani, da se ga ne moreš znebiti za nič na svetu, in kdor čiča v javnem sektorju, je do penzije preskrbljen??

Upokojenci, če živijo slabo, živijo tako zaradi Janše, njegov takratni oproda Virant, ki je zakuhal te upokojenske reforme, pa danes zaračunava 70.000 € za “svetovanja in strokovna mnenja”!!

Pod to vlado najbolj vpijejo, da je vse slabo, tisti, ki so najbolj priklopljeni na skorumpiran sistem, se pravi najbogatejši, ki se jim hlače tresejo, da bi se kaj spremenilo!!!

In ti najbogatejši ljudje iz Schellenburga ščuvajo vas, rajo hlapčevsko, da tulite, kako je vam (???) hudo, v resnici pa le delate zastonj uslugo tem bogatim gospodarjem, da si bodo na vaših plečih izvolili koruptivne, seveda sebi ustrezne politike (Janšo, AmCham Tonina in razne bogatunske pečečnike in boscarole in počivavške)!!! Butci ste totalni!!!

@Odpeljalo…..

kaj se teb rola…, lepo sem napisal.., da sem in bom imel delo, če bom zdrav seveda… pod titeejem, janšo, ali golobom.. čist preprosto je to pri meni.., zjutraj vstaneš in greš v službo….  v vseh sistemih in pod vsemi politiki…, pošteno plačujem davke v življenju ne glede na sistem.., brez dela ni jela.. je zelo preprosta filozofija življenja in najbolj poštena filozofija…

ko pa slišim tistega ki je prišel na aaablast s prevaro volivcev…, da iz te pozicije aaablasti….., volivce, ljudi imenuje svinje, trenirka- rji, prostitutke, zombiji…, TOREJ PLJIVA PO LJUDEH IZ PRIVILIGIRANE POZICIJE si ti tega tvojega kretenskega politika, ki nori v politiki že 30+ let na 10+ podlage v bivši državi in stalno ljudem grozi s smrtjo, to je govoril, ko je bila korona…, hodi na obiske v države, vojna območja, kjer je smrt na vsakem koraku, skratka norec uživa v smrti……., si ti tega norca globoko v tvoj anus porini…in tako mišljenje imam za vsakega politika, ki ne spoštuje ljudi ne glede na to ali spada levim, desnim, srednjim….

 

Ja,konec je z njegovo politično kariero.  Golob pojdi v penzijo.

Pri Jansatu so bili res lepi časi. Jaz ga zelo pogrešam.  Zdaj sem pa vsak dan v stresu, zaradi afer, škandalov, strajkov, preplačanih milijonov, spanja poslancev v parlamentov,najvišje korupcije,reševanja nutrij, visokih davkov…

 

New Report

Close