Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golobova vlada ima najnižjo oceno (2,23) v zgodovini SLO (anketa Mediane)

Golobova vlada ima najnižjo oceno (2,23) v zgodovini SLO (anketa Mediane)

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara2, 12.03.2024 ob 14:24

Ve se, kdo nosi hlače v tem golobnjaku, pravzaprav kokošnjaku. Pa še bič verjetno, ki ga zna očitno prav dobro vrteti. In koga držati za kaj. Ni bil moja izbira (tudi JJ ne), a sem vseeno pričakovala nekaj od njega. Vsaj to, da bo kot mandatar okoli sebe znal zbrati prave ljudi za prava mesta. Prepričana sem bila, da je tekom let spoznal veliko sposobnih ljudi. Potem pa je ustvaril kokošnjak požrešnih kur, ki so se v kratkem času hotele kar najbolj koristiti, da bi izkoristile svojih 5 minut. Še pri tem so delovale nesposobno, ali pa opite nenadne moči v smislu, kaj nam pa morejo. So ga pa po pričakovanju že takrat držali za kaj in kot novi obraz, ki so ga lansirali drugi, ni imel prava glasanja. In smo tam, kjer smo. Globoko v analni odprtini.

Če ste ženska, pa tudi če niste,  klobuk dol za vaš komentar.

 

Kratko. jedrnato, za slovenske razmere precej direktno.

 

In točno takega komentarja/komentiranja manjka v Sloveniji.

Bravo!

 

Spet se bo volilo samo da ne bo jj. Tako bo  najbrž še lep čas. Potem dobimo neke obljube, katerih se ne da uresničit. Tudi zaradi nagajanja.

Volilo se bo tako, skoraj sigurno. Kdo se ne spomni vodnih topov, solzilca, zaprtih šol pol leta ( v času covida nikjer v EU niso bile tako dolgo). Takih stvari ljudje ne pozabijo.

Odgovor na objavo uporabnika
takoleje, 12.03.2024 ob 22:24

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6245, 12.03.2024 ob 12:53

Odgovor na objavo uporabnika
Tole ste izvolili, 12.03.2024 ob 12:48

Pri oceni dela vlade je podobno kot prejšnji mesec približno 55 odstotkov vprašanih odgovorilo, da ga vidi negativno, srednje ga vidi 28 odstotkov vprašanih, pozitivno pa 13,6 odstotka vprašanih, kar je še nekoliko manj kot februarja. Vladi so vprašani namenili srednjo oceno 2,23 (februarja 2,28) kar je po navedbah časnika ne samo najnižje v tem mandatu, ampak tudi v mandatu Janeza Janše.

Po zadnji raziskavi ima Golobova vlada torej najnižjo podporo v zgodovini Slovenije. Ljudje so očitno spregledali, da je to vlada besed in obljub, ki ostanejo neizpolnjene.

Korupcija in klientelizem pa se pod to vlado bohotita v vsem svojem “sijaju”.

Volilci Goloba si vsaj upamo priznati, da smo storili napako.

Volilci Janše mislite, da je on nezmotljivi svetnik.

To pove vse o enih in drugih.

ravno včeraj sem komentirala … oz. (se) spraševala, kdo je tu bolj nor.

levi, ki vedno upajo v novo misijo, ki jih bo odrešil, volijo nove obraze in so vsakič znova razočarani beri nategnjeni

ALI

desni, ki so slepo zvesti in nategnjeni od ene ta istega že toliko časa.

zaključek

levi so zgonjeni in zlajhani kot kake kurbice, politična hurba 😀

 

hahaha bogi mi, bogi narod, ki voli že vrsto let od kar jaz v bistvu pomnim po sistemu vse samo da ni janša, in volijo najmočnejšega protikandidata, tudi če ni ok izbira. nimajo pa jajc da bi volili tistega, ki bi ga v resnici, če ne bi preračunavali, kdo bo zmagal. pff pa tako volilno telo. sama si upam “priznati”, da gre moj glas vedno v prazno, pa kaj, vsaj stojim za tem in je MOJA izbira ne pa samo, da ne bo xy. in dokler bo raja še naprej tako razmišljala in volila nam ni rešitve oz. se bomo šli pink ponk.

Eni že nekaj let volijo Pirate in kaj imajo od tega??? So Pirati v parlamentu? Niso!! To so stran vrženi glasovi. Torej je bolje voliti za nekoga “samo, da ni Janša” kot zapraviti svoj glas. Janša naj se spoka v penzijo, saj je kot tisti mali debeli severno korejski vodja!

Odgovor na objavo uporabnika
Takole je, 13.03.2024 ob 09:19

Eni že nekaj let volijo Pirate in kaj imajo od tega??? So Pirati v parlamentu? Niso!! To so stran vrženi glasovi. Torej je bolje voliti za nekoga “samo, da ni Janša” kot zapraviti svoj glas. Janša naj se spoka v penzijo, saj je kot tisti mali debeli severno korejski vodja!

Jaz vedno volim pirate, tudi preberem njihov program. Saj od Goloba ali od Janše tudi nič nimam … če tako pogledaš.

Odgovor na objavo uporabnika
se bo ja, 13.03.2024 ob 07:15

Volilo se bo tako, skoraj sigurno. Kdo se ne spomni vodnih topov, solzilca, zaprtih šol pol leta ( v času covida nikjer v EU niso bile tako dolgo). Takih stvari ljudje ne pozabijo.

Vodni topovi so bili po vsej Evropi. Solzivec tudi.

Šole so bile zaprte: v Ugandi 2 leti, v Boliviji, Indiji, Nepalu, Panami itd. 82 tednov, v ZDA 42 tednov, v Nemčiji 38 tednov.

Edino zaplankani Slovenec lahko misli, da so se zapore dogajale samo pri nas. In pa seveda tisti, ki zavajajo z napačnimi podatki v politične namene.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2196, 13.03.2024 ob 09:54

Vodni topovi so bili po vsej Evropi. Solzivec tudi.

Šole so bile zaprte: v Ugandi 2 leti, v Boliviji, Indiji, Nepalu, Panami itd. 82 tednov, v ZDA 42 tednov, v Nemčiji 38 tednov.

Edino zaplankani Slovenec lahko misli, da so se zapore dogajale samo pri nas. In pa seveda tisti, ki zavajajo z napačnimi podatki v politične namene.

 

Govor je bil o šolah v EU , ne v Boliviji, Ugandi itd. Ne najdem sedaj tabele zaprtja šol v EU.  Zgoraj nekdo piše, da so bile pri nas najdlje zaprte ( v EU). Bi znalo biti res. Imam znance v Nemčiji, Franciji. Kolikor se spomnim ( iz pogovorov), je bilo pri nas dlje zaprto. Tabele je vsebovala vse EU države.

 

Včasih so bili vodni topovi, sedaj policija pušča, da jim mularija skače po avtomobilih.

 

Nič ni v redu, čeravno tudi ne podpiram blokade avtocest z nikogaršnje strani.

New Report

Close