Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Golobova vlada potrdila lažnivo ministrico

Golobova vlada potrdila lažnivo ministrico

Ali lahko ta Golobja vladacpade še nižje ?

 

Prejšnja ministrica je bila strokovnjakinja na tem področju sedaj ta lažniva minostrica za kmetijstvo pa ime vse izkušnje ker je vodipa en lokal.

Ženska nima izobrazbe, lagala je na uradnih dokumentih, po profesiji ps kelnerca. Bravo Golobnjak, vse nižje in nižje gremo

Ta vlada ima čedalje slabše ljudi na položajih. Bivše kelnarce ne bodo rešile situacije, ne v upravi, ne v kmetijstvu ..

Isti ptiči skup letijo. Iste sorte ptiči skup letijo. Ni pričakovati enega samega poštenega med njimi

http://www.fran.si

Ženska nima izobrazbe

Kako nima? Biotehniško visokošolsko ima. Ona se je zmotila pri navedbi, vi pa izrecno lažete.

so krepko višje kot janševa – kaj je kletnjaki janšisti ste potrdili dikaučiča  celo za pravosodnega ministra pa je imel  že ovadbe takrat za seboj

ta članek pa pove še več

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/62c1eac309668/prvi-postar-in-minister-partnerja-v-poslih-slamnatega-podjetja

ampak to vas sploooh ne moti ane… za to ste slepi kletnjaki

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno742, 12.01.2024 ob 14:31

so krepko višje kot janševa – kaj je kletnjaki janšisti ste potrdili dikaučiča  celo za pravosodnega ministra pa je imel  že ovadbe takrat za seboj

ta članek pa pove še več

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/62c1eac309668/prvi-postar-in-minister-partnerja-v-poslih-slamnatega-podjetja

ampak to vas sploooh ne moti ane… za to ste slepi kletnjaki

Golob se je hvalil, da bo postavil visoke standarde. Zato njegovi lažejo o visoki izobrazbi. Ampak saj reva ni kriva, ker ne vidi dobro in je spregledala kaj piše…ha, ha, ha.

Se samo meni zdi ali še komu, da se trenutni premier obdaja s samimi  bebkami z bolj ali manj vprašljivimi diplomami in IQ-jem nižjim od sobne temperature. Vse kar je več od tega po hitrem postopku skensla. Od žene do celega kupa ministrov in ministric in s čim je vse to nadomestil, OMG.

A ni tudi Sanja Ajanović bila bivša kelnarca?

enkrat vse mine-  kaj je narobe z diplomo Biotehniške fakultete, da je zate vprašljiva?

sicer pa na splošno me čudi tako pisarjenje predvsem na monu, kjer se sicer oglašate itak,da so diplome ničvredne…

odločite se zdaj kako je

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno742, 12.01.2024 ob 14:56

enkrat vse mine-  kaj je narobe z diplomo Biotehniške fakultete, da je zate vprašljiva?

sicer pa na splošno me čudi tako pisarjenje predvsem na monu, kjer se sicer oglašate itak,da so diplome ničvredne…

odločite se zdaj kako je

Z diplomami do katerih študentje pridejo  s študijem in delom nima nihče nič. Do diplom, ki se podeljujejo po nekih drugih kriterijih smo pa lahko kritični. Kam sodijo omenjene dame, pa že same vedo in vrhovni najbrž tudi.

Glejte, kletarji, ona je vse izpite naredila sama. Za razliko od vašega štorastega pepčka, ki je na izpit poslal kolega. In to takega, da so ga pri švercanju dobili.

Diploma BF je čisto regularna. Za vas seveda nedosegljiva, kajti za vpis ni dovolj samo končana OŠ, ki je vaša povprečna dosežena izobrazba.

Odgovor na objavo uporabnika
drži kot pribito, 12.01.2024 ob 15:28

Glejte, kletarji, ona je vse izpite naredila sama. Za razliko od vašega štorastega pepčka, ki je na izpit poslal kolega. In to takega, da so ga pri švercanju dobili.

Diploma BF je čisto regularna. Za vas seveda nedosegljiva, kajti za vpis ni dovolj samo končana OŠ, ki je vaša povprečna dosežena izobrazba.

Glede na to, da imate levaki po dve levi roki, je vsaka izobrazba za vas terna! Če pa še malo poguljufate, pa toliko bolše!

Za vpis v primeru nove ministrice je bila dovolj srednja zdravstvena.

Odgovor na objavo uporabnika
tonček205, 12.01.2024 ob 15:36

Glede na to, da imate levaki po dve levi roki, je vsaka izobrazba za vas terna! Če pa še malo poguljufate, pa toliko bolše!

Lahko da imaš prav.

Ampak splošno znano je, da vi desno roko uporabljate samo za eno in edino aktivnost🤣

Bedaki se kregate in žalite med sabo, a v resnici vlada pelje žejne čez vodo enako leve kot desne in njihove nesposobne (in nespodobne) igrice enako plačujete tako levi kot desni!!

Še bolj ironična kot zgornja zgodba je pa ta, da je poslovnež Sebastjan peljal lulat celo pravosodno ministrstvo in vse advokate, da si je na 1,7 mio vrednost dodal 6 mio marže, pa zgleda nikogar ne moti; nekje sem brala o lepoti ministrice pa o njeni višini ipd, nihče pa ni komentiral dejstva, da je plačala naših in vaših- od talevih preko sredinskih do tadesnih- skoraj 8 mio, brez da bi se sploh informirala, kaj sploh kupuje in podpisuje. “-Dober dan gospa, mam eno lušno stavbo za 7,3 miljona evrov, kupite? -Ok, kar prneste pogodbo pa jo bova podpisala”.

Odgovor na objavo uporabnika
Bedaki!, 12.01.2024 ob 16:04

Bedaki se kregate in žalite med sabo, a v resnici vlada pelje žejne čez vodo enako leve kot desne in njihove nesposobne (in nespodobne) igrice enako plačujete tako levi kot desni!!

Še bolj ironična kot zgornja zgodba je pa ta, da je poslovnež Sebastjan peljal lulat celo pravosodno ministrstvo in vse advokate, da si je na 1,7 mio vrednost dodal 6 mio marže, pa zgleda nikogar ne moti; nekje sem brala o lepoti ministrice pa o njeni višini ipd, nihče pa ni komentiral dejstva, da je plačala naših in vaših- od talevih preko sredinskih do tadesnih- skoraj 8 mio, brez da bi se sploh informirala, kaj sploh kupuje in podpisuje. “-Dober dan gospa, mam eno lušno stavbo za 7,3 miljona evrov, kupite? -Ok, kar prneste pogodbo pa jo bova podpisala”.

Res je. Pa kakšne sodne cenilce imamo, ko sta NAJBOLJŠA (kar jih premoremo) naredila tako cenitev…

Zimbabve je manj koruptiven

Janezovi do si za mandat te vlade dali za nalogo drugačen urnik, kot običajno. Verjetno zato, ker je njihov firer že malo znucan.
V prejšnjih rundah so začeli s takimi nabijanji po letu in pol, tokrat pa že celo vnaprej.  In seveda vsak dan sproti, vsak gib, vsak obraz v momentu. Itak so najbolj talentirani za obiranje in iskanje najbolj primitivnih komentarjev.

Fino se mi zdi, da se Golobovi enako arogantno obnašajo in se ne dajo motit ali celo odstopat zaradi tega, ker imajo poln kufer podjebavanja. To je pa Janezovim novo, zato toliko bentijo. Doslej so ljudje odhajali zato, ker se jim je zdelo za malo, da so se vsak dan morali nekaj zagovarjat in pojasnjevat. Tile se pa ne dajo odgnat na račun debat o frizuri, obleki ali privatnem življenju.
Kletarji, požrite se! Glih nič ne morete razen trositi sitnobo!
Ni mi pa jasno, kako jim ne vklopi, da njihovih večnih 22% ne pomeni cele Slovenije in da narod ne more več prebavljat velikega voditelja. Pa še njihovi volilci se hitro redčijo.  Povprečna starost njihovih omic z vasi je tik pred pogrebom, podmladek SDS ima zgolj 3000 članov.
Po moje je to labodji spev in bo kmalu mir v bajti.
Zdaj me pa zanima, ali bo moj komentar zbrisan. Zadnjič je eden z omembo Matoza nenadoma izginil…

Boste videli da bo čez dva meseca podobna afera kot z nakupom stavbe za sodišče ali 13 000 računalnikov.  Že sedaj se vidi kako se lepo napeljuje z to neizkušeno kmetijsko ministrico.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10349, 12.01.2024 ob 13:53

Ali lahko ta Golobja vladacpade še nižje ?

 

Prejšnja ministrica je bila strokovnjakinja na tem področju sedaj ta lažniva minostrica za kmetijstvo pa ime vse izkušnje ker je vodipa en lokal.

Tile Svobodnjaki postajajo se vecje gnojisce kot Janseviki

New Report

Close