Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Golobovi so si izglasovali višje plače

Golobovi so si izglasovali višje plače

za nič dela oz. ukvarjanje samih s sabo.

 

Draginja je ….

pametni

oni bodo poskrbeli zase

vi pa za njih

POŠTENO za budale nimaš kej

Vsi so isti.

Edino to mi ni jasno, pacient , prvo kar je naredil ko je dobil mandat , je dvignil plače vladi na maksimum. Najvišji razred, plus kovidni in “krizni” in ne vem kakšni še dodatki.

Torej – kako se da ta maksimum ŠE ZVIŠAT?   Zame je maksimum nekaj, česar se ne da preseči.

Mi kdo pojasni?

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:51

Vsi so isti.

Edino to mi ni jasno, pacient , prvo kar je naredil ko je dobil mandat , je dvignil plače vladi na maksimum. Najvišji razred, plus kovidni in “krizni” in ne vem kakšni še dodatki.

Torej – kako se da ta maksimum ŠE ZVIŠAT?   Zame je maksimum nekaj, česar se ne da preseči.

Mi kdo pojasni?

Če si oblast lahko zvišaš pa ponižaš kar hočeš. Kaj je tu nerazumljivega?

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:52

Če si oblast lahko zvišaš pa ponižaš kar hočeš. Kaj je tu nerazumljivega?

A kaj je nejasnega. Če je prejšnja vlada imela plače na maksimumu, kar vemo, da jih je, kako lahko še zvišaš?

A ti je jasen pomen besede “maksimum”?

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:55

A kaj je nejasnega. Če je prejšnja vlada imela plače na maksimumu, kar vemo, da jih je, kako lahko še zvišaš?

A ti je jasen pomen besede “maksimum”?

Kaj pa tebi ali je jasno, da če si ti vlada lahko tudi določiš kaj je maksimum?

Ni to nek maksimum iz sveta realnosti ampak iz sveta izmišljotin.

Ni lepšega šihta verjetno, razen tistega da ga sploh ni in se ti vse uresniči brez da migneš, kot pa šiht vlade, kjer sama sebi postavlja višino plače.

Podjetnik sp ali doo in drugi mora pač gledati da si ne bo preveč dal, saj mora biti plača saj pri večini teh nekako smotrna, logična, sprejemljiva in vzdržljiva.

Ko pa se gre za vlado, ma ni važno koliko si napiše toliko tudi bo , saj bodo prej vsa druga podjetja pocrkala kot pa država.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 22:11

Kaj pa tebi ali je jasno, da če si ti vlada lahko tudi določiš kaj je maksimum?

Ni to nek maksimum iz sveta realnosti ampak iz sveta izmišljotin.

Mi je jasno. Sam potem naj ne govorijo o “maksimumu” ampak lepo po domače “plača kukr nam paše in kukr si zmislimo”

 

a OVCE si predstavljate da imate šiht kjer si lahko postavljate plačo kot se vam v zazdi in da jo potem tudi prejmete brez zadržkov, brez zamud.

Potrebujete 50 eur več na mesec si pa za 500 ali pa jurja zvišate.

Če pa boste rabili 1000 več pa si boste za jurja zvišali.

Kaže se, da so teli vladni politiki celo neki strahopetci in si ne zvišajo še več.

Tudi bivša vlada si verjeno misli in zakaj si mi nismo vsaj toliko kot si je nova vl.

No verjentno jim ne manjka le zakaj bi jim, ker ovčke jih imajo rade in skrbijo za njih pa četudi same smeti jedo.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 22:14

Mi je jasno. Sam potem naj ne govorijo o “maksimumu” ampak lepo po domače “plača kukr nam paše in kukr si zmislimo”

 

Ja to pa, maksimum je njihov besedni blebetatelj za pesek v oči.

Pač fajn se majo in se bodo še mel. Mislite da se una bjonda DZ ki jim s kladivcem udarja brez razloga reži ves cajt, razen takrat ne ko ji je očitno dolgčas.

 

Poglej kaj se dogaja.

Država je izmišljen pojem , nek oblak, ki ga sploh ni.

Tako so si izmislili tudi zakonik npr. če si v nečem preveč proti temu izmišljenemu oblaku si lahko tudi denarno kaznovan ali greš v zapor.

Še enkrat preberite.

Če si proti izmišljenemu oblaku, ki ga sploh ni greš lahko v zapor ali plačuješ kazen in to se zgodi tako da pridejo pote oboroženi desci ali babe ali oboji napravleni v neke uniforme ki so tako pofukano možgansko oprani vse pameti, da oni TREZNI mislijo da prav počnejo in imajo pravico da te jebejo ker si ti neki bil proti IZMIŠLJOTINI.

razumte kako odfukan svet folka zblojenega so nam naštimal okrogt nas

DOBESEDNO DEBILE SO ZAPOSLILI DA LAHKO DEBILIZEM LAUFA IZ DNEVA V DAN IN SE NE NEHA

Nikjer ni zapisano da lahko človek človeka ubijE.

Potem pa gre človek in si natakne uniformo in se opasa z orožjem pa verjame da ima pravico če bo potrebno tudi pobijati ljudi in to vse v IMENU DRŽAVE, ki je IZMIŠLJOTINA

BUDAAAAALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Saj on ko si natakne uniformo ni več ČLOVEK ampak je policist, vojak itd.

Če bi bil človek ne bi smel ubiti. Nima pravice dane niti vrabca sestrelit.

Ampak ko si debil nadene uniformo pa smatra da ima pravico maltretirat in pobijat in ponovno vse to v imenu korporacije, ki se imenuje DRŽAVA ki je nihče nikoli in nikjer ne more najti, KER JE NI, ker ne obstaja , nikoli ni in nikoli ne bo, kot kaj drugega , kot zapisana,opisana , narisana , povedana IZMIŠLJOTINA.

V imenu izmišljenega pojma, koncepta nas maltretirajo in sužnijo od prvega dne rojstva ter v šoli silijo da ponavljamo kar nam lažejo in nas za izmišljotine če jim verjamemo ocenjujejo in bolj jim verjamemo bolje nas ocenijo.

Koncept

Skoči na navigacijoSkoči na iskanje

Izraz ali koncept je struktura kognitivnega pomena ali dogodek kognitivnega pomena, ki je rezultat poznavanja lastnosti ali odnosov entitet in je del sodb .

 

Izraz vam omogoča, da izločite skupino pojavov ali predmetov , jim pripišete enoten pomen in jih ločite od vsega drugega. Kar je stvarem skupnega, je zajeto v pojmih na ravni splošnega .

 

Pojem tradicionalno ločimo na obseg pojma in vsebino pojma

TO JE DRŽAVA, IZMIŠLJEN KONCEPT , POJEM V IMAGINARNOSTI

Pravo naj bi izhajalo iz kaj je prav, pravičnost.

In pravično se jim zdi da oni za druge določajo kakšne imajo plače ob enem pa še zase. Pravično se jim zdi tudi to, da če nekateri jih hočejo imeti za oblast in sprejemajo njihovo oblast nad seboj, da to MORAJO storiti tudi tisti , ki si ne želimo niti ne priznamo njihove oblasti nad seboj.

Pravično se jim zdi tudi to, da če tega ne storimo, da nas potem s silo silijo, da smo jim poslušni in podložni.

ZLO HUDIČEVO DRŽAVNO IN VSI KI SO MU PODLEGLI

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 23:12

Pravo naj bi izhajalo iz kaj je prav, pravičnost.

In pravično se jim zdi da oni za druge določajo kakšne imajo plače ob enem pa še zase. Pravično se jim zdi tudi to, da če nekateri jih hočejo imeti za oblast in sprejemajo njihovo oblast nad seboj, da to MORAJO storiti tudi tisti , ki si ne želimo niti ne priznamo njihove oblasti nad seboj.

Pravično se jim zdi tudi to, da če tega ne storimo, da nas potem s silo silijo, da smo jim poslušni in podložni.

ZLO HUDIČEVO DRŽAVNO IN VSI KI SO MU PODLEGLI

podlegli= lapsus.

Ne podlegli ampak ki se mu priklanjajo in ga podpirajo vedoč da ni pravično

 

 

 

 

 

 

 

 

To so naRedil tud v bosni.

Place dvignl.

Folk pa pustil v tej nori draginji.

Oni majo liter benza tolk kot mi v slo.

S tem da majo oni 560 min place.

Mene sam zanima kdo doloca te place in zakaj se njim skoz visajo.

Pa sej ne ve vec kje naj zapravi k je mesec tok hitr mim.

Tisti dodatki kovid itd to zdej ze en cajt nimajo vec. In so se navadil na visje place.

Zakaj golob to dopusca, kaj njemu pomen w0pe vec place. Ama nic.

ne, niso si izglasovali višjih plač

sledili so politiki janeza janše in obdržali razrede, ki so jih  za ministre in sekretarje določili pred dvema letoma

Ko gre za vprašanje plač ministrov in sekretarjev, vlada Roberta Goloba ni spremenila politike Janeza Janše. Zakon o sistemu plač narekuje, da so ministri lahko uvrščeni med 62. in 64. plačilnim razredom, sekretarji pa tri razrede nižje, med 59. in 61. razredom. Razlika je 393 oziroma 350 evrov višja mesečna bruto plača. 

Ne laži, Janševi ministri in državni sekretarji so imeli sicer določene najvišje možne plače, ‘covid dodatkov’ in podobnega pa niso dobivali.

Ampak spet ni bistvu v viskoih plačah Golobove ekipe, ampak kaj je Janša delal. :)))))))

sicer me ne zanima koliko jo imajo ampak kolikor jo pač imajo so si jo zaslužili, saj so premagali pacienta, ki je prišel na aablast s prevaro vsaj polovico volivcev strank smc in desus., vsaj sto dni naj si talajo, pol si jo pa naj znižajo, lagano sportski…

Jaz ti lahko pojasnim da Janševa vlada ni dobivala nobenih kriznih ali antikovidnih dodatkov in je bilo to tudi javno objavljeno praktično takoj ob nastopu vlade. Zakaj lažeš kaj imaš od tega si, plačanka?

Prejšnji so dobivali vse dodatke in vse nočne seje na Brdu tudi plačane. Sirioki si niso v LJ upali podnevi v službico. Dodatkov so dobili kolikor so si jih izmislili.

Sedaj je opozicija veselo tiho, pa četudi je vse uvrstil v najvišje plačne razrede, ker vedo, kaj se je prej 2 leti delalo.

Pa še to. 2 leti pandemije, epidemije, plandemije, pa so vsi dobivali dodatke za delo na terenu, pa poslansko skupino na terenu, pa svetovalce ni, da ni. Mi pa vsi zaprti, prepoved zbiranja, prepoved druženja. Še hčere, sina in vnukov nismo smeli obiskati, če so živeli v drugi občini, če si že nisi kaj hudičevo tehtnega izmislil.

Ablast se je pa futrala in pila vodo po destinacijah širom Slovenije.

New Report

Close