Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Golobovi so si izglasovali višje plače

Golobovi so si izglasovali višje plače

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 22:14

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 22:11

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:55

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:52

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 03.07.2022 ob 21:51

Vsi so isti.

Edino to mi ni jasno, pacient , prvo kar je naredil ko je dobil mandat , je dvignil plače vladi na maksimum. Najvišji razred, plus kovidni in “krizni” in ne vem kakšni še dodatki.

Torej – kako se da ta maksimum ŠE ZVIŠAT?   Zame je maksimum nekaj, česar se ne da preseči.

Mi kdo pojasni?

Če si oblast lahko zvišaš pa ponižaš kar hočeš. Kaj je tu nerazumljivega?

A kaj je nejasnega. Če je prejšnja vlada imela plače na maksimumu, kar vemo, da jih je, kako lahko še zvišaš?

A ti je jasen pomen besede “maksimum”?

Kaj pa tebi ali je jasno, da če si ti vlada lahko tudi določiš kaj je maksimum?

Ni to nek maksimum iz sveta realnosti ampak iz sveta izmišljotin.

Mi je jasno. Sam potem naj ne govorijo o “maksimumu” ampak lepo po domače “plača kukr nam paše in kukr si zmislimo”

 

Pa saj Janševi niso dobivali dodatkov, Replika.

Mi plešemo, tralalala….

Ni problem višja plača če kaj narediš , a slišati je da so stornirali obnovo kliničnega centra in zidavo nove strojne fakultete , za kar je Janša dobil evropska sredstva , mislim da tudi nepovratna , tanovi imajo pa program  samo da ni Janša .Groza , samo ljudje ne spremljajo .

Pa dobr, no … A res kdo misli, da bo katera vlada kdajkoli kaj naredila za nas rajo? Ne bo, zato je vseeno, kdo je na oblasti, in še bolj vseeno, kdo je predsednik države.

Korita ostanejo, samo prašiči se menjajo. Vedno bilo in vedno bo.

Janša je dvignil, Golob obdržal. Tako kot je Janša dvignil DDV prejšnji mandat, naslednje vlade so ga obdržale… pa bi bil zdaj pravi trenutek, da se ga malo zniža in s tem omili draginjo.

 

 

 

 

 

New Report

Close