Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Goneči se 35 letniki

Goneči se 35 letniki

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9898, 14.08.2022 ob 00:50

Meni ni treba biti “samozavestna ženska”, ker sem lepa in privlačna na klepetu. Vem, da se to sliši domišljavo, ampak tako je. Če bi bila zoprna, zaprta, zlovoljna in polna kompleksov, bi se morala zatekat v samozavestne klišeje in dedce ter njihov pomanjkljiv okus krivit, da me ne marajo. Nobena vedra, komunikativna ženska, nima problemov z moškim svetom.

razumna… ni kaj.

sej pa nikjer ne piše da jih noben ne povoha…. da majo težave z moškim svetom…. majo ampak ne na tak način da jih noben ne opazi.

To ni nobeno merilo, saj vidimo ko neka kao ženska potoži da ne dobi fanta, se vsujejo maili potrebnežev, ki niti ne preverijo če je izmišljena tema. Skoraj kot neki boti.

To so neresnezi, ki se ne zavedajo odgovornosti do druzine. Zalostno je, da ne dojemajo, da je zakon in familija svetinja. Kdo hodi po svetinji*? Samo prasici.

Odgovor na objavo uporabnika
perkele, 13.08.2022 ob 23:35

Odgovor na objavo uporabnika
Nopika, 13.08.2022 ob 23:10

Imam 43 let za, kavs me fektarijo poročeni očki, stari okoli 35 let. Se zahvalim za ponudbo in zavrnem, ne rabim, saj sem preskrbljena. Mi lahko razloži kdo ta fenomen? Zakaj?

Čez +7 let boš obžalovala svojo zadržanost. Zdajle bi lahko uživala z mladim mesom, ko si še za povohat, potem pa nastopi suša. Menopavza.

Pa kaka suša?

Jaz sm 49 pa jih skitam sa sebe, nema suše nema ni menopavze….

sve curi i curi

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 14.08.2022 ob 07:30

To so neresnezi, ki se ne zavedajo odgovornosti do druzine. Zalostno je, da ne dojemajo, da je zakon in familija svetinja. Kdo hodi po svetinji*? Samo prasici.

Kake pa ti lupaš….

če gre tvoj drugo glancat pa mu ni familija svetinja? budaletina babja…

vsem je familija svetinja, dokler plačaš račune, jih vzgajaš itd…

med tem, ko se ti nasajaš in on kateri vteple pa se pozabi na familijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Janja. L, 14.08.2022 ob 07:51

Kake pa ti lupaš….

če gre tvoj drugo glancat pa mu ni familija svetinja? budaletina babja…

vsem je familija svetinja, dokler plačaš račune, jih vzgajaš itd…

med tem, ko se ti nasajaš in on kateri vteple pa se pozabi na familijo?

Samo neumnice verjamejo, da moz ki glanca druge spostuje svojo zeno in otroke, ki jih ima z njo. Taka oseba ne spostuje niti sebe. Zato pa je tako kot je, ker ste zabite kot noc.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 14.08.2022 ob 08:22

Samo neumnice verjamejo, da moz ki glanca druge spostuje svojo zeno in otroke, ki jih ima z njo. Taka oseba ne spostuje niti sebe. Zato pa je tako kot je, ker ste zabite kot noc.

ti si zabita kot noč-ti si ena tistih, ki si misli, da je za svojega ENA IN EDINA-ne lubica nisi, verjemi, da po 20 letih se vsak desc prenažre tvojega popolnega telesca in gobezdanja in JA NA VELIKO VTEPLE DRuGE…

samo naivne lahko komentirajo take izjave…

nikoli ne reci nikoli (ne zase ne za njega)….kar ne veš ne boli če pa v glavi nisi tok poštimana da tega nebi dojela pa oprosti še naprej bo varal…

pa nisi ena tistih glupih babjih deponij, ki menjo da bo 30 let samo po eni skakal? vmes si se zredila za 30 kg in nasedla…japajade tebe sanja

Neumnice? Daj no, kje pa se pozna? Nikjer…

Spoštuje me pa ravno tako, saj ne spoštuje tiste v katero se samo sprazne jajčka…

Odgovor na objavo uporabnika
Kaja181, 14.08.2022 ob 08:38

ti si zabita kot noč-ti si ena tistih, ki si misli, da je za svojega ENA IN EDINA-ne lubica nisi, verjemi, da po 20 letih se vsak desc prenažre tvojega popolnega telesca in gobezdanja in JA NA VELIKO VTEPLE DRuGE…

samo naivne lahko komentirajo take izjave…

nikoli ne reci nikoli (ne zase ne za njega)….kar ne veš ne boli če pa v glavi nisi tok poštimana da tega nebi dojela pa oprosti še naprej bo varal…

pa nisi ena tistih glupih babjih deponij, ki menjo da bo 30 let samo po eni skakal? vmes si se zredila za 30 kg in nasedla…japajade tebe sanja

Vidis, da si zabita kot noc. Ni vazno kaj on dela, vazno je kaj jaz naredim s tem kar dela. Jaz se odlocam bom z njim ali ne. Nobena normalna ne bo s prasetom. Zakaj bi zivela s prasicem, nisem pujs, sem clovek. Vecina ste pa itak praseta, zato vam je pa vse to sprejemljivo. Prase je prase. Kaj pa prasenca vedo o spostovanju*? Nic

Jaz sem redno imel kakšne za zraven. Žena nikoli nič ni izvedela. Ali pa se je delala neumno. Kakorkoli, najin zakon je super, vse štima. Pač malo spremembe paše, kaj novega, malo popestritve. Za nas moške je to bolj šport, rekreacija, nič čustev.

Odgovor na objavo uporabnika
Mirko965, 14.08.2022 ob 09:22

Jaz sem redno imel kakšne za zraven. Žena nikoli nič ni izvedela. Ali pa se je delala neumno. Kakorkoli, najin zakon je super, vse štima. Pač malo spremembe paše, kaj novega, malo popestritve. Za nas moške je to bolj šport, rekreacija, nič čustev.

no evo odgovor moškega!!!!

Jaz sem samo ena modernih žen, kljub lepoti, ohranjenem videzu vem, da se mož sprazni kje drugje…me ne moti, ker ne vem, nisem pa tok naivna, da bi se delala koker ti, da moj pa že ne…vsakemu paše spremembaa, dokler je ti ne vneseš v družino- da bi prišlo do prepira…to je pa druga zgodba. možje morajo znat varat, sam da se v drugo ne zaljubi!

z otroci pa jebanjem pa ti njega sploh ne boš obdržala…

prasetina

ravno takim “svetnicam” se možje najbolj gonijo, le zakaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Zoja142, 14.08.2022 ob 09:34

no evo odgovor moškega!!!!

Jaz sem samo ena modernih žen, kljub lepoti, ohranjenem videzu vem, da se mož sprazni kje drugje…me ne moti, ker ne vem, nisem pa tok naivna, da bi se delala koker ti, da moj pa že ne…vsakemu paše spremembaa, dokler je ti ne vneseš v družino- da bi prišlo do prepira…to je pa druga zgodba. možje morajo znat varat, sam da se v drugo ne zaljubi!

z otroci pa jebanjem pa ti njega sploh ne boš obdržala…

prasetina

ravno takim “svetnicam” se možje najbolj gonijo, le zakaj?

E to je prava žena…še ponosna na svojga moža, ker zna varat. Idealna.

Haha res si glupa. Nisem rekla, da moj ne, pravim da je odvisno od mene kaj naredim z nekim  spoznanjem. Jaz sem gospodar svojega zivljenja in ne drugi. Ljudje pocnejo marsikaj, na nas je kaj naredimo z njihovim pocetjem. Laz, prevara ne sodi v kategorijo spostovanja pa ce se ti se tako slepis. Pac ponizana glupaca si, saj ni kaznivo bit glup in ponizan znova in znova od iste osebe, tako da ne se prevec razburjat. Taka pac si- glupa.

gonijo se zato, ker so poročili žensko, ki je pa nočejo sexat (ločijo ženske za gospodinjo-te poročijo) in ženske za sex (te se bojijo poročit, ker ji ne morejo varat, ker bi ji zapustile).. potem lovijo ženske za sex domača doma strada. Druga varjanta pa da domača noče dat, ker jihh je ekonomsko izbrala, potem pa so revčki na suhem in nimajo kaj izgubit četudi pecajo lepotico. Saj so že tko in toko v največjem sranju-kvazi zakonu. Zato je zakon danes vreden črvivega jabčka ne pa nekaj svetega-samo poglej vse te fucaške poročene može!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.08.2022 ob 09:59

gonijo se zato, ker so poročili žensko, ki je pa nočejo sexat (ločijo ženske za gospodinjo-te poročijo) in ženske za sex (te se bojijo poročit, ker ji ne morejo varat, ker bi ji zapustile).. potem lovijo ženske za sex domača doma strada. Druga varjanta pa da domača noče dat, ker jihh je ekonomsko izbrala, potem pa so revčki na suhem in nimajo kaj izgubit četudi pecajo lepotico. Saj so že tko in toko v največjem sranju-kvazi zakonu. Zato je zakon danes vreden črvivega jabčka ne pa nekaj svetega-samo poglej vse te fucaške poročene može!

eeee pa smo tam…torej 80% se varajo…

nihče ne reče, da mu dovolim-ne delam pa si iluzij, da morda pa se le kje sprazni, pa ne zato, ker nama ni ali ne bi bil sex dober itd.

nisem ena tistih, ki meni moj pa že ne…ma ja zato jih pa 80% vara vsak tretji se pa loči….

vsi varamo, pobrskaj malo po sebi…v svojem zakonu si samo ne želim zdrah okrog tega vem pa zase, da sem še vedno lepa, si me želi, se redno sexava, otrok odrasel, obstajajo še lepše, drugačne pa vendar dokler je v hiši mir nič ne trpi….po 30 letih zakona lahko osebo samo še bolj spoštuješ, ker dozoriš in veš kaj je pomembno, ni material ni denar, ampak božji mir, ki ga neguješ skozi leta…ne ljubi se mi prenšat kaotike kakor eni, dolivanje olja na stare rane ipd…reševanje zakonov s terapijo…my asss ko pride tako daleč-NIČ VEČ NI ISTO…AMPAK KOT PRAVIM DOKLER NIČ NE VEM-NIČ NE BOLI-NE DELAM PA SI ILUZIJ, DA ON KJE NE SKOČI, kot večina glupih kot si ti.

buci buci buci

 

Kot si ugotovila “kvazi zakoni” teh je iz dneva v dan več in tudi manj glede na ločitve.

Moj bivši se je k meni vračal še 1,5 leta, varal svojo novo, s katero ima sedaj tudi hčero, ona je ljub vsem prevaram še zanosila, ga stisnila s kvazi zakonom se moral poročit, ker papir pa otrok bosta pa sedaj kaj spremenila?

ma daj no, o tem govorimo (tu se ve da je varal) PA SI DELA ŽENSKA ILUZIJE, DA BO BO PAPIRJU IN OTROKU BOLJŠE?) DAJ NO.

ONA ZGORAJ PA NE VE, DA JO MOŽ VARA, NI PA NEUMNA, D AJE V 30 LETIH NEBI!

O TEM JE GOVORA, ZAME JE REALNA.

Odgovor na objavo uporabnika
Zoja142, 14.08.2022 ob 10:10

eeee pa smo tam…torej 80% se varajo…

nihče ne reče, da mu dovolim-ne delam pa si iluzij, da morda pa se le kje sprazni, pa ne zato, ker nama ni ali ne bi bil sex dober itd.

nisem ena tistih, ki meni moj pa že ne…ma ja zato jih pa 80% vara vsak tretji se pa loči….

vsi varamo, pobrskaj malo po sebi…v svojem zakonu si samo ne želim zdrah okrog tega vem pa zase, da sem še vedno lepa, si me želi, se redno sexava, otrok odrasel, obstajajo še lepše, drugačne pa vendar dokler je v hiši mir nič ne trpi….po 30 letih zakona lahko osebo samo še bolj spoštuješ, ker dozoriš in veš kaj je pomembno, ni material ni denar, ampak božji mir, ki ga neguješ skozi leta…ne ljubi se mi prenšat kaotike kakor eni, dolivanje olja na stare rane ipd…reševanje zakonov s terapijo…my asss ko pride tako daleč-NIČ VEČ NI ISTO…AMPAK KOT PRAVIM DOKLER NIČ NE VEM-NIČ NE BOLI-NE DELAM PA SI ILUZIJ, DA ON KJE NE SKOČI, kot večina glupih kot si ti.

buci buci buci

 

glede na tvoje zapise v tej temi pod različnimi niki-ti še kako veš in še kako te boli. Ampak raje pizdiš na zveste ženske, ki se spoštujejo in varanja ne dovoljujejo jih zmerjaš z svetnicami. Sori, svetnice so ženske, ki lastnemu moškemu nočejo tiča v roke prijet in v usta dat ter ga dobro obdelat ne pa ženske, ki od svojega partnerja/moža hočejo zvestobo!!

In ne, ne varamo vsi-to vam je manipulacijski stavek, da bi zminimalizirali svoja lastna dejanja. Ko človek vara, ne samo da s tem kaže, da svoj nima rad, ne spoštuje ampak tudi ogroža njegovo zdravje! In če to dovoljuješ je jasno, da TI NIMAŠ RADASEBE in da sta ravno zato na enaki ravni! Ženska ki se ima rada in se spoštuje ne bo nikdar z varalico. jaz recimo nikdar nisem bila prevarana. če pa bi me že-čaoo mikiiii, nema povratka k meni več!

Tudi moja mi to ne bi dovolila. Če bi izvedela. Ampak do zdaj ni. Pa tudi kdo pravi, da ona ni nikoli nič? Ampak zakon štima, seks imava dober in reden, rada se imava, kakšen moj skok vsake toliko pa je samo za popestritev. Zato ona ne preverja mene, jaz pa tudi nje ne ko kam gre. Se sploh ne obremenjujem, dokler doma vse štima. Redki so tisti, ki v celem življenju niso nikoli prevarali.

@Zartrose – kako pa veš, da nisi bila nikoli prevarana? Imaš 24/7 partnerja pod kontrolo, mogoče imaš doma poligraf…?

štima vama ja.. v tvoji iluziji.. zgolj ne upata odmetat skal, ki sta jih na svoje nerazčiščene travme navalila.. ojojjjj kok bi to puknulo, ko bi ta zakopana resnica ven prišla! laž se čuti, pa če jo še tako skušate pokopat pod milijoni skalami, druga stran se zaradi svojih travm z lažjo ne želi soočit..

će bi se imeli zares radi, bi že v štartu rekli, da ne boste zvesti in da iščete odprt odnos/zakon pa da enako mislečega dobite. A TO PA NE!! sami bi varali a sami nočete biti prevarani! Potem pa ko zvest človek hoče zvestega ob sebi je pa neki grdega? WOW!

vem, ker obstajamo ljudje, ki smo zvesti.

Vsakemu svoje, mene moji niso vzgajali za tepih.  Spostujem sebe in ne dovolim cez sebe. Mene nihce ne bo varal in lagal. Ne dovolim. Dogaja se vam tocno kar dovolite v svojih zakonih. Strinjam se z zaratrose, nismo vsi majmuni nezmozni kontrole nad seboj. Clovek je vec kot samo nagon.

Sem bil v zakonu 15 let.  Delal po tujini za boljši dom, položnice, da lahko živimo. A je preskočila plot in pustila doma 2 letnega otroka.

4 leta sem sam, imel eno kratko vezo a ni bilo resno. Zdaj premišljujem o Albanki, da si jo kupim. Ji ponudim pošteno, dostojno življenje. Bo imela hišo, svoj avto, ispit. Ne bo na ketni, kot nekatere. Bo imela svoj vrt, svoje hobije in moža, ki jo ne bo varal.

 

Zdaj boste napisali. Kaki “gnus” si, da si kupiš žensko. Boljše to, kakor pa nezvesto prefilano žensko, ki se goni vsakih par dni, ko mene ni doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Mirko965, 14.08.2022 ob 10:30

@Zartrose – kako pa veš, da nisi bila nikoli prevarana? Imaš 24/7 partnerja pod kontrolo, mogoče imaš doma poligraf…?

O tem govorim, da si dela iluzije.

mene ni prevaral-hočem rečt, nisem ga dobila, če pa bi ga pa je druga zgodba-ne rabim ostajat ob njem zaradi denarja in eksistence kot večina, samo lahko spokam na kak otok in uživam….

Mirko imaš moj respect! Pametno varaš…

Zartrose izven profila (zato pa si samska in modruješt ukaj vsakodne)

kot yram

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 14.08.2022 ob 11:00

Vsakemu svoje, mene moji niso vzgajali za tepih.  Spostujem sebe in ne dovolim cez sebe. Mene nihce ne bo varal in lagal. Ne dovolim. Dogaja se vam tocno kar dovolite v svojih zakonih. Strinjam se z zaratrose, nismo vsi majmuni nezmozni kontrole nad seboj. Clovek je vec kot samo nagon.

bla bla bla bla…

to vse rečejo, ko pa pride do prevare pa še ti njegovo PREVARO OPRAVIČUJEŠ, MAH TEH KOZ TU GOR, JAKIH KAKO BODO SPAKALE BLA BLA BLA…

REVICE NIKOLI NE GRESTE NIKAMOR

New Report

Close