Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grem, …. jutri pa spet pridem

Grem, …. jutri pa spet pridem

…… živalstvo tega foruma, imejte se lepo,
za nocoj se odfočkavam, jutri se pa spet
prklovčkam! Lepe sanje, ki nam dajejo polno
r…. spanja, pa ene kozarček prej, pa en cigaretek pol …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… aja, še enkrat:
Gute Nacht,
Buona note,
Goodnight,
………
lahko nočko!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lepo nočko prej in potem :))))

Ko mi uspe s podporo sina, ti pošljem tebi in muci in ostalim mambo kings pesem, da vidiš ti to…..noro ej !

Pesem je 5 MB, a bo to šlo na pošto ?

Evo, po dvodnevnem molku z moje strani (mi je crkao modem kod kuće :((( se spet.. javljam :))) Madona, se sliši kot kakšen vojni reporter :))) Ok, vsem skupaj lepo dobro jutro, veliko sončka danes in radi se mejte. Mene bo danes preganjal čas, tako, da prosim, ne zamerte :)))))) če bom tuki bolj poredek gost :))

Jani želi posebno dobro jutro muci, ki se je očitno odpočila, posebno dobro jutro tudi moji dohtarci Dr. B, ki naj bi se že vrnila iz Gardalanda, posebno dobro jutro tudi našemu zajčku in Dr. Z in seveda tudi naši Marički….

.. na hot mail težko 🙂 ne vem kako je na drugih poštnih naslovih 🙂 men bi prišlo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jani čaka :)))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jutro Jani !

Veš kaj pol bom pa pesmico poslala tebi, pa boš ti naprej če bo komu šlo, prav ? Veš jaz se sicer to šele učim .
Na kateri mail pa ti jo pošljem ?

He, he, Jani moj!

🙂 zajček, ti kar pošlji in ko bo prišlo, bom….. :))))))))))))))) hehehehehe z veseljem poslal naprej 🙂 Pošlješ pa lahko na keri koli naslov :)))

Jani čaka Mambote in ko bo prišlo….. :))))))) ZTLC!!!!

Veš Jani, samo ne bo kmalu, tekom dopoldneva, prav ?Ker ni od mene odvisno, saj pravim, da ne znam, ampak ko ti pride mi povej, res se ne hecam :)))))

ZTLC!!!

Ta pesem je njihova krasna verzija veš, od Mambotov, meni se dopade do fulla, pa jo poslušam zelo na glas. Doma nimajo posluha zanjo in sem označena, kot da se mi je zmešalo . Ugotovila pa sem, da je lepo biti tako zmešan , pa naj rečejo kar hočejo 🙂

Zajček, ni problema, ti kar pošlji in ko pride… bom zavpil :))))))))))))))))))))))))))))

Zajček… sej se bodo navadli… tud pri nas so nekaj časa čudno gledal… potem niso protestiral.. zdej pa počas postajajo glih tko zmešan.. k’t jest :)))) Samo vstrajat je treba :)))))))))))

Dobro. Zato veš, ker ne morem kar tako brez da temeljito pripravim.
Vsako stvar je pač treba temeljito in predvsem, narediti z občutkom, da pride do končnega zadovoljstva.
Saj bom kmalu, ti pa res glej da ne zamudiš in takoj zapij, nežno 🙂

ZTLC !!!!

Hahahaha.. ma zajček… k jest zavpijem.. ni n’č nežno :)))))))))) Cmoka 🙂

Jani ? Kaj pa narediš nežno ? :))))))))))))))))))))))))))))

Pozdravljeni vsi skupaj,

nekaj časa se nisem javljal. Stvar je v tem, da imam kar nekaj težav tako v službi kot privat, zato me do nadaljnega ne bo tu gor. Prosim, razumite me,
ne morem zdaj o tem, se pa bom oglasil takrat, ko bom sposoben govoriti o tem.

Imejte se še naprej lepo in ne mi zamerit.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hmmmmmmmmmmmmmm :))))))) to bo pa moral kdo drug kej povedat :)))))

Zelo mi je žal, Mišon .

Vsekakor te tuki čakamo !

lp, zajček

:)))))))))))))))))

Mišon, nobene pravice si ne smemo lastiti,
da bi ti kaj zamerili, ker je prisotnost tu gori
čisto in samo stvar tvoje odločitve. Ker pa sem
pred nadavnim imela sama težave v službi, kar
se je seveda potem odražalo tudi v privatnem
delu mojega življenja, te še kako dobro razumem.

Želim ti, da bi na čim boljši način in v čim krajšem
času rešil te svoje težave, do takrat pa se z nami
nikar ne obremenjuje, mi te bomo počakali.

Srečno, dragi Mišon!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Svet se vrti, težave tudi. Na žalost je vsak od nas kdaj pa kdaj na vrsti. In ker same običajno ne minejo jih začni čim prej reševati, potem pa se nam spet javi, saj te bomo pogrešali.

In imej pred seboj, da za dežjem spet posije sonce.

Mišon, karkoli, kakorkoli že je… vso srečo in lepe želje, da se stvari uredijo. Drž’ se!

Jani

Jani še deset minut, pa ti bo prišlo. Upam, da boš znal odzipat, jaz sem čista nula pri tem :))))

ojoj mišon:(((((((((((((((((((((((

V mislih s teboj in fejst držim pesti,da se ti problemi razrešijo!!!Tako doma kot v slućbi…Poljubčke*************+++++++++++++++********************DRŽI SE!!!!SEJ SI MOČAN ;SEJ ZMOREŠ!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

o mišon … upam da se vse skupaj čimprej uredi … držim pesti zate !!!

B.

New Report

Close