Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek grozljivka!

grozljivka!

Ko sem včeraj v trgovini s tekstilom brskala po policah, neka ženska, ki ogleduje oblekice za dojenčke za krst vpraša prodajalko iz bivše Jugoslavije: “Kaj pa je to?”. Prodajalka pa ji odgovori: “To je za novorojenčka za krsto”. Jaz se začudeno obrnem in jo še enkrat sama vprašam: “Kaaj je to ???” Ona pa spet: “Za novorojenčka za KRSTO.” ! Popravim jo in ji rečem: “Za krst mislite!”. Ona pa enostavno: “Ja, saj sem vam rekla!”.

Očitno ženska ne ve kakšne govori!

No ja… Jaz sem slišala že hujše stvari. Pa niso ravno grozljivka… Res je asociacija obupna, pa vseeno…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

G R O O O Z A A A !

Zamejski slovenci!!!!!!!!

To je grozljivka…….

….. ne pa lingvistična nenamerna napaka trgovke. Koliko nas je tukaj gor, ki smo kao pristni Slovenci in včasih takšno skupaj spravimo ter napišemo, da je za kozlati!

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

AMEN!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Se popolnoma strinjam z °Lolo!

New Report

Close