Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grozljivke

Grozljivke

Imam eno vprašanje….itak mi hodijo danes same neumnosti po glavi, tako da….. še ena neumnost pa naj bo….

Zanima me, kakšne se zdijo vam grozljivke…mislim filmi….??? Jaz uživam ob gledanju takih filmov sto na uro… mojmu se pa če zmešat…. Ej…ampak a ni dobro…. še en razlog več za stiskanje….he,he,he….. »Kolk je mene strah!«

Prosim za vaša mnenja…kadarkoli, danes, jutri, pojutrišnjem….

Ne maram grozljivk !, mene je tuuuuuuuuuuuuud strah !!!
Najraje imam (hrv.- se rece “sapunice”) hehehehhehee
A kdo ve kaj so sapunice ???
lep soncen dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ma grozljivke so tanartabuljše…Si morem ovzeno Krog ogledat:Ma kakšen strah..strah je vedno votel okol pa nima nič!!:)))

heheh sapunice…….:)))))))))))))))))))Štumpi srce moje…kje siiiiii???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo tud ene vrste grozljivk..heheheh Dobro poslušejte!!

http://www.mageon.net/baba.mp3

Tole je pa nadaljevanje heheh

http://www.mageon.net/baba2.mp3

Prijetno poslušanje..pa da ne boste kdaj takole…Khm…khm….

P.s. a so to tudi sapunice :::)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj zdaj to pomeni, da te je strah??? A se potem rad stiskaš??? Hi, hi, hi…

In ja…sapunice….limonadke….me bem…vsake tolko….za se malo razjokat.

Čau Stumpi

Bravo muca…..Tudi jaz sem imela ta film v mislih….Komaj čakam….

Lep pozdrav…

Jutro zvezdica ! **

Ja, meni se full dopadejo….najbolj uno, ko že na koncu vrtijo napise, mirno glasba, sprotitev, pol pa pride spaka od mrtvih in še kakšnega zakolje…uffff….

Al pa punca beži, beži po celi hiši….pa se skrije za vogal…cela kina kriči ne tja, ne tja…pol pa samo vidiš rezilo, ki prebije zid, njo in se okrvavljeno prikaže ven iz trebuha ali glave….mega :)))))))))))))

Ampak še večji užitek je opazovat folk ob tem, he he

E Toni…..Vidiš….Pa le nisem tolk čudna….Še se komu dopadejo grozljivke…. Čau!!

Čau miška…Kako si kaj danes?

:))))))))))))))
čau, srce !
bolje…

Valda valda…

Krik, Nočna mora v ulici Brestov, Osmi potnik, in podobne….težko bi jim pripisal kakšno vrednost, no…so pa dobra zabava ali spremljava za kokice, čips in pepsi :))))

Ko jagenjčki obmolknejo je pa že druga zgodba…

Jaz zdaj čakam na uni film…krog…..uf….ampak verjetno bom šla sama. Mojga je strah….

Sem vesela zate. Kar tako naprej

Dej vzemi ga vzemi…..al pa mu reci, da če te noče it tolažit, da imaš pravico vzet koga drugega zraven :)))

Ma ne…mi je že napovedal, da ne gre zraven….

New Report

Close