Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grški pomivalec oken – seksi, a reven. Bi hotele v zvezo z njim?

Grški pomivalec oken – seksi, a reven. Bi hotele v zvezo z njim?

Da poskusim odgovoriti na zacetno vprasanje. Videz ali “kemija” bolj fino receno ali “maternica” po tvoje je samo prvi vzgib, da sploh z nekom vzpostavis komunikacijo. Pa niti ni faktor, da je oseba po nekih merilih lepa. Pritegne lahko tudi z videzom umirjenosti ali zanesljivosti ali zabavnosti, pac kar kdo isce.
To je pa glede videza tudi vse, ker nihce ni pri 60 enak kot pri 20 in tako prehodnemu faktorju nima smisla namenjati kaj vec pozornosti.

Ko je stik vzpostavljen, pa pride faktor 2. Podobnost bistvenih nazorov. Tezko bosta prisla skupaj npr “cat lady” in nekdo, ki za zabavo razstreljuje macke s petardami. Ali homofob in oseba s parolo “vsi razlicni, vsi enakopravni”. Se pri dveh iz razlicnih ver so mozni kompromisi in sprejemanje drugacnosti, pri osnovnih moralnih vrednotah pac ne. Niti za kratkorocno preganjanje dolgcasa ne.

Za dolgorocno zvezo pa je potem se faktor 3 – resnost in sposobnost poskrbeti za podmladek. Trenutno delo in financno stanje ni merodajno, dokler obravnavani osebek ni varalica, gembler ali kake druge sorte cuden tic.

Povzetek: kako decko zgleda in kaj ta trenutek pocne za prezivetje, je prav malo vazno.


Menim, da imamo vsi bolj ali manj izkušnje iz vsakdanjega življenja, v katerem vidimo, da imajo lahko največje družbene zgube partnerice (če govorimo samo v smeri M→Ž), t.i. dobro situirani moški pa ostajajo samski.
Ampak vprašanje bi bilo mogoče boljše takole: Ali obstaja možnost, da se sparite s komer koli? To naštevanje kriterijev je čisto rezoniranje. Kot sem rekel: zdi se mi, kot da se je “maternica” umaknila za zaveso in odgovore prepustila nekemu birokratu. Bistvo vprašanja pa je, ali bi vam “maternica” lahko izbrala moškega, ki “kriterijem” ne bi ustrezal. Ali pa ima ravno “maternica” vse te kriterije že vgrajene in potem ženske po svojem izbrancu za nazaj ugotavljajo, da moški ravno kot tak izpolnjuje kriterije.
Se pravi: prilepite obraz svojega “idealnega moškega” (ki je lahko čisto realen) na obraz tegale Spirosa na sliki in se zamislite: Če bi ga zdajle prvič videle, bi tudi padle nanj, čeprav je pomivalec oken? (Lahko pa pretiravamo in rečemo: čeprav je klošar ipd.)

Joj, kako neznosno si težaški in ubrisan. Če tako zelo poveličuješ samo maternico, ki ima, predvidevam, neko funkcijo, potem itak ne bi seksala že odkar sem se odločila, da ne bom imela več otrok.

Sem samo na hitro preletela in zaključila, da je tema iz mladega, seksi grškega pomivalca oken nekako prešla na maternice.
Samo odgovorim na vprašanje v naslovu: reven, bogat, seksi, lep kot slika, malo manj lep, priljubljen, nepriljubljen itd itd – name ne vpliva. Ko me nekaj privleče – to pa je tisto, na podlagi česar se zapletem.


No, dobro no, to je itak rečeno metaforično, da lahko govorimo o ’tistem nečem’, kar nam izbira partnerje.
Lahko bi vprašal tudi z drugega konca: Ali bi si sedanjega partnerja izbrali tudi, če bi bile okoliščine takrat, ko smo ga izbrali, drugačne? Recimo, da partner ne bi bil “diplomiran”, ampak “faliran”, ali da z vami ne bi četal preko svojega računalnika, ampak preko tistega v knjižnici (ker svojega ne bi imel) ipd. Na Kitajskem ali v Indiji bi bilo jasno: revše, ki nima za svoj računalnik, nima šans. Ali ima torej “maternica” spomin na razredno družbo? Oz. še bolj nazaj – spomin na zakon močnejšega? Na “bolj pisano perje”?



Evo, lepo rečeno! Nekaj privleče! Kaj je torej vkalkulirano v ta nekaj? Kot se je že govorilo na tem forumu, ene ženske vztrajajo, da mora moški izpolnjevat točno določene kriterije. Vsi ti kriteriji so bili zelo mehanski (višina nad 185, vsota na TRR tolk-in-tolk itd.). Vprašanje je torej, ali bi jih tisto nekaj lahko ganilo ob moškem, ki teh kriterijev ne bi izpolnjeval, ali pa so točno ti kriteriji (za te ženske, za druge pa kaki drugi) že vkalkulirani v tisto nekaj?



Evo, lepo rečeno! Nekaj privleče! Kaj je torej vkalkulirano v ta nekaj? Kot se je že govorilo na tem forumu, ene ženske vztrajajo, da mora moški izpolnjevat točno določene kriterije. Vsi ti kriteriji so bili zelo mehanski (višina nad 185, vsota na TRR tolk-in-tolk itd.). Vprašanje je torej, ali bi jih tisto nekaj lahko ganilo ob moškem, ki teh kriterijev ne bi izpolnjeval, ali pa so točno ti kriteriji (za te ženske, za druge pa kaki drugi) že vkalkulirani v tisto nekaj?[/quote]

Tisto nekaj je lahko marsikaj, iz mojih izkušenj. Tisto nekaj, zaradi česar ga pogledam in začnem resno poslušati. Ponavadi je to v pogovoru. Ko reče kaj takega, da mi vzbudi pozornost.

Tiste “zahteve” – velik toliko in toliko, oči take in take barve, stanje na računu ne sme biti pod xyz, lastnik nepremičnine z xy kvadrati, položaj v družbi so and so…to se pa – kolikor jaz vidim – nikoli ne konča dobro.


No, dobro no, to je itak rečeno metaforično, da lahko govorimo o ’tistem nečem’, kar nam izbira partnerje.
Lahko bi vprašal tudi z drugega konca: Ali bi si sedanjega partnerja izbrali tudi, če bi bile okoliščine takrat, ko smo ga izbrali, drugačne? Recimo, da partner ne bi bil “diplomiran”, ampak “faliran”, ali da z vami ne bi četal preko svojega računalnika, ampak preko tistega v knjižnici (ker svojega ne bi imel) ipd. Na Kitajskem ali v Indiji bi bilo jasno: revše, ki nima za svoj računalnik, nima šans. Ali ima torej “maternica” spomin na razredno družbo? Oz. še bolj nazaj – spomin na zakon močnejšega? Na “bolj pisano perje”?[/quote]

Sicer ne vem več čisto, kaj bi rad s to svojo “anketo”, se mi pa vedno bolj zdi, da je želiš neke rane zlizat… Ker tvoja vprašanja so vsaj meni totalno mimo. In če bi me kaj takega spraševal bodisi kot čistilec oken bodisi v Armaniju, bi te samo blentavo gledala. No, pa smo pri stični točki enih in drugih – razrednih družb, če hočeš.

No zdaj vidimo katere so najbolj glasne v temi in seveda najbolj potrebne. To so kot vedno Yo_, Calla88 in XXXXXX. Je kdo presenečen? 🙂

Jaz sem presenečena. Da se vedno znajdem v grupah, katere se trenutno nekomu zdi vredno popljuvat, pa tudi če so si le-te nasprotujoče :)))))

Kar vse mečeš v isti koš.
Eno so tipi za kakšen one night stand (kamor spada ta na sliki), drugo tisti za življenje skupaj.
Kolikor vem ni nič drugače na moški strani glede žensk. Ene so jim samo za povaljat, druge za ožent.

Skratka, ko bo naslednjič tle na forumu spet debata, kakšen mora bit moški (ali ženska) za “resno zvezo”, bomo vedeli, da so kriteriji taki in inaki. Ne videz, ne status, ne TRR niso a priori odločilni. OK, tudi to je nekaj.

Odvisno od velikosti – no višine, da ne bo nesporazumov …….. če jih je meter sedemdeset, odpade kot knof od gat, pa če pomiva okna ali je multimilijonar, pri metru devetdeset velja pa isto pravilo, s to razliko, da ne odpade ampak ga prišijem nazaj:))) (brez maternice(.


Menim, da imamo vsi bolj ali manj izkušnje iz vsakdanjega življenja, v katerem vidimo, da imajo lahko največje družbene zgube partnerice (če govorimo samo v smeri M→Ž), t.i. dobro situirani moški pa ostajajo samski.
Ampak vprašanje bi bilo mogoče boljše takole: Ali obstaja možnost, da se sparite s komer koli? To naštevanje kriterijev je čisto rezoniranje. Kot sem rekel: zdi se mi, kot da se je “maternica” umaknila za zaveso in odgovore prepustila nekemu birokratu. Bistvo vprašanja pa je, ali bi vam “maternica” lahko izbrala moškega, ki “kriterijem” ne bi ustrezal. Ali pa ima ravno “maternica” vse te kriterije že vgrajene in potem ženske po svojem izbrancu za nazaj ugotavljajo, da moški ravno kot tak izpolnjuje kriterije.
Se pravi: prilepite obraz svojega “idealnega moškega” (ki je lahko čisto realen) na obraz tegale Spirosa na sliki in se zamislite: Če bi ga zdajle prvič videle, bi tudi padle nanj, čeprav je pomivalec oken? (Lahko pa pretiravamo in rečemo: čeprav je klošar ipd.)[/quote]
Se enkrat, zelo skrajsano:
N E .

No, ste se že odločili v čem je point te teme?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)


Point je: tudi če samska ženska zagleda božanskega moškega (božanskega, kakor to ona sama razume), se zanj kljub temu ne bi odločila, ker je samo pomivalec oken.
Anketa se je sicer sfižila, a point se je nekako izkristaliziral.


Point je: tudi če samska ženska zagleda božanskega moškega (božanskega, kakor to ona sama razume), se zanj kljub temu ne bi odločila, ker je samo pomivalec oken.
Anketa se je sicer sfižila, a point se je nekako izkristaliziral.[/quote]

Glede na vsa napletanja, od anatomije, tošlna, geštela in dela, mi ni bilo jasno nič.

Če mene prašaš, ti povem takole, eni so za pomivat, eni za khm-khm, eni za ožent, eni pa za nič. Take teme, so pa sori, trapaste, za najstnice, ker iz ene fotke, ne moreš razbrati nič, edino kar je, je to, da nekaterim je fotka všeč, drugim pa pač ne, ne glede na krčenje maternice. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)


Point je: tudi če samska ženska zagleda božanskega moškega (božanskega, kakor to ona sama razume), se zanj kljub temu ne bi odločila, ker je samo pomivalec oken.
Anketa se je sicer sfižila, a point se je nekako izkristaliziral.[/quote]

Glede na vsa napletanja, od anatomije, tošlna, geštela in dela, mi ni bilo jasno nič.

Če mene prašaš, ti povem takole, eni so za pomivat, eni za khm-khm, eni za ožent, eni pa za nič. Take teme, so pa sori, trapaste, za najstnice, ker iz ene fotke, ne moreš razbrati nič, edino kar je, je to, da nekaterim je fotka všeč, drugim pa pač ne, ne glede na krčenje maternice. ;)[/quote]
V bistvu je – tudi brez slikce – najbolj realna primerjava takale: priden slovenski kmečki fant – prvo vprašanje: Kera ga bo pa hotla??
Zakaj ga ne bo hotela? Ker ji delo na kmetiji ne diši? Ali ker ima pač “maternica” druge kriterije, ki pa čisto slučajno (khm, khm) ne vsebujejo “neuglednega” statusa kmeta itd. itd.

Pa kaj se res še nikoli nobeni ni zgodilo, da bi jo kak moški s čim pritegnil (pa ne govorim za one-night stand), a bi hkrati pomislila, češ “tipček je malo pod mojim nivojem, na katerega ciljam”? In ali ste zato kdaj pomislile tudi na možnost, da pa tudi če bi se vam prikradla intuitivna misel, da je tipček pod nivojem, bi bila vaša želja po njem toliko močna, da bi se vseeno hotele zvezati z njim?

Glede na vsa napletanja, od anatomije, tošlna, geštela in dela, mi ni bilo jasno nič.

Če mene prašaš, ti povem takole, eni so za pomivat, eni za khm-khm, eni za ožent, eni pa za nič. Take teme, so pa sori, trapaste, za najstnice, ker iz ene fotke, ne moreš razbrati nič, edino kar je, je to, da nekaterim je fotka všeč, drugim pa pač ne, ne glede na krčenje maternice. ;)[/quote]
V bistvu je – tudi brez slikce – najbolj realna primerjava takale: priden slovenski kmečki fant – prvo vprašanje: Kera ga bo pa hotla??
Zakaj ga ne bo hotela? Ker ji delo na kmetiji ne diši? Ali ker ima pač “maternica” druge kriterije, ki pa čisto slučajno (khm, khm) ne vsebujejo “neuglednega” statusa kmeta itd. itd.

Pa kaj se res še nikoli nobeni ni zgodilo, da bi jo kak moški s čim pritegnil (pa ne govorim za one-night stand), a bi hkrati pomislila, češ “tipček je malo pod mojim nivojem, na katerega ciljam”? In ali ste zato kdaj pomislile tudi na možnost, da pa tudi če bi se vam prikradla intuitivna misel, da je tipček pod nivojem, bi bila vaša želja po njem toliko močna, da bi se vseeno hotele zvezati z njim?[/quote]

Eh, to so take najstniške teme, ki mene ne zanimajo.
Pa – pa. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ker očitno ne boš nehal, ti povem direktno: ni te načevljala zato, ker si lep, pa reven. Je moralo biti nekaj v obnašanju, karakterju, načinu razmišljanja. Najbolj verjetno to, da si se sam sebi zdel “klaso prenizek” za njo in si zaradi svojega kompleksa težil do nezavesti. To je zelo pogost pojav in zato se težje izidejo zveze, kjer ženska ni manjša, mlajša, manj izobražena in (malo) manj plačana.


V bistvu je – tudi brez slikce – najbolj realna primerjava takale: priden slovenski kmečki fant – prvo vprašanje: Kera ga bo pa hotla??
Zakaj ga ne bo hotela? Ker ji delo na kmetiji ne diši? Ali ker ima pač “maternica” druge kriterije, ki pa čisto slučajno (khm, khm) ne vsebujejo “neuglednega” statusa kmeta itd. itd.

Pa kaj se res še nikoli nobeni ni zgodilo, da bi jo kak moški s čim pritegnil (pa ne govorim za one-night stand), a bi hkrati pomislila, češ “tipček je malo pod mojim nivojem, na katerega ciljam”? In ali ste zato kdaj pomislile tudi na možnost, da pa tudi če bi se vam prikradla intuitivna misel, da je tipček pod nivojem, bi bila vaša želja po njem toliko močna, da bi se vseeno hotele zvezati z njim?[/quote]

Eh, to so take najstniške teme, ki mene ne zanimajo.
Pa – pa. ;)[/quote]
Mogoče, da so najstniške teme. Pa vendar mi je idejo za to temo dala – ne ta slikca, ta je bila samo “kaplja čez rob”, hehe, ampak punca, no, ženska, odrasla, ki se suče na visokih diplomatskih parketih v Bruslju … in razmišlja točno tako, kot jaz tu sugeriram.

Wroooong! 😉 Sam sem se nekoč zalotil, da sem se vprašal: “Ali bi bilo isto, če bi bilo drugače?” Pomislil sem namreč, ali ni bil moj izbor ženske že posledica vkomponiranih kriterijev, torej da si že vnaprej nisem izbral take, ki ne dosega nekih (kaj vem, katerih) kriterijev. In sem se zato čisto iz radovednosti tudi vprašal, ali bi se lahko, da rečem preprosto, oženil s kelnarco. Ne, jaz se s kelnarco ne bi mogel oženit. Ne izključujem pa kategorično te možnosti.

To bi bilo moje spoznanje.

Eh, to so take najstniške teme, ki mene ne zanimajo.
Pa – pa. ;)[/quote]
Mogoče, da so najstniške teme. Pa vendar mi je idejo za to temo dala – ne ta slikca, ta je bila samo “kaplja čez rob”, hehe, ampak punca, no, ženska, odrasla, ki se suče na visokih diplomatskih parketih v Bruslju … in razmišlja točno tako, kot jaz tu sugeriram.

Wroooong! 😉 Sam sem se nekoč zalotil, da sem se vprašal: “Ali bi bilo isto, če bi bilo drugače?” Pomislil sem namreč, ali ni bil moj izbor ženske že posledica vkomponiranih kriterijev, torej da si že vnaprej nisem izbral take, ki ne dosega nekih (kaj vem, katerih) kriterijev. In sem se zato čisto iz radovednosti tudi vprašal, ali bi se lahko, da rečem preprosto, oženil s kelnarco. Ne, jaz se s kelnarco ne bi mogel oženit. Ne izključujem pa kategorično te možnosti.

To bi bilo moje spoznanje.[/quote]

No, kakšna kelnarca je tudi lastnica zelo uspešne in priznane oštarije, ampak jebiga, je samo kelnarca, ane? Škoda zate.

P.s. Kakšen imaš pa ti
emšo?


Mogoče, da so najstniške teme. Pa vendar mi je idejo za to temo dala – ne ta slikca, ta je bila samo “kaplja čez rob”, hehe, ampak punca, no, ženska, odrasla, ki se suče na visokih diplomatskih parketih v Bruslju … in razmišlja točno tako, kot jaz tu sugeriram.

Wroooong! 😉 Sam sem se nekoč zalotil, da sem se vprašal: “Ali bi bilo isto, če bi bilo drugače?” Pomislil sem namreč, ali ni bil moj izbor ženske že posledica vkomponiranih kriterijev, torej da si že vnaprej nisem izbral take, ki ne dosega nekih (kaj vem, katerih) kriterijev. In sem se zato čisto iz radovednosti tudi vprašal, ali bi se lahko, da rečem preprosto, oženil s kelnarco. Ne, jaz se s kelnarco ne bi mogel oženit. Ne izključujem pa kategorično te možnosti.

To bi bilo moje spoznanje.[/quote]

No, kakšna kelnarca je tudi lastnica zelo uspešne in priznane oštarije, ampak jebiga, je samo kelnarca, ane? Škoda zate.

P.s. Kakšen imaš pa ti
emšo?[/quote]

In zakaj bi kelnarca iz “zelo uspešne in priznane oštarije” name naredila boljši vtis kot kelnarca s kremšnitami?
In kaj naj bi povedal moj emšo?

Upaj edino, da ima aidsa. Ker ni lep samo tebi.

Tale lepotec je gay in za mano v vezi, tko da si jo lahko nehate drkat. Pateticno haha.

New Report

Close