Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Guess who’s back…

Guess who’s back…

JUPI! Tuki sm. Včeraj so mi končno prklopli zadevo. Sej to je skor neverjetno kolk odrezano od sveta se pocutim brez neta. Pa ne sam od foruma, da ne bo pomote, sej nisem zasvojena;-))))) al pa tud, kaj pa vem, ampak od vsega. Novick se je nabralo povsod, preletavam strani in mal uzivam. Ceprav moram priznati, da mi je tale internetni mrk mal pasal. Racunalnik je sameval, proste minutke sem mal brala, ceprav sem na zalost ocitno nekje na dnu kaksne skatle zgubila najljubso knjigo in sem se lotila ucenja za faks (vse je za nekaj dobro a ne). V glavnem, tu sem, mal bom nadoknadla cvekanje, pa kavica bo zdaj res padla, a ne da bo Elium, Piki Miki in ostale zainteresirane.
Uzivajte in se beremo.
Tako.
Back again tram tram tram.

Lp Andreja

Pozdravljena!
Kako kaj novi domek?
Lp, Mateja

Upam, da uživate v graščini in se sploh še viite med seboj he he he!!!!!
Kavico kar zorganiziraj tako kot vedno 🙂
Pa lepo te je spet, nazaj imet!!! LP.

Domek krasno, sam še vedno je pol stvari po škatlah. Čakam en denar, potem pa hop po spalnico!!!! Prvič po 5 letih bom spet spala na postelji in ne na raztegnjenem kavču. Komaj čakam!

Ojla dobrodošla! Sem te malce pogrešala tukaj gor in na Z.

A prideš jutri?

Pridem in prinesem knjige! Če se seveda spet kaj ne zaplete. Upam, da ne.

LP Andreja

Super, se vidimo.

Heloo bejba končno,res bi se lahko dobile na kofetu.

Ojla, dobrodošla spet med nami.

Kako princeski, zdravi?

Sem pa ravno danes obujala spomine na najino kofetkanje, ko sem videla koliko ljudi se martinčka pri podkvi.

Mateja T ne ti men, da bi se dobile he he he he he, oz. se moramo zmenit kako; al ti al jaz :::::::::::)))))))))))).
Ker , če pridem jaz ti nočeš prit, pa ne vem zakaj hihihihihi.

če je pa vedno kak hudič-zdej sem na bolniški…pol pa spet delat..sej se bomo dobile obljubim

Ja, ja, ja sami izgovori so te :::)))))
Čimprej se pozdravite, kava lahko počaka!!!!

;-))))))))

Dobrodosla nazaj!

Zadnje dni sem že malo oprezala za tvojimi posti…;-).

Upam, da uživate v novi hiški!

Ja res bi lahko v Podkvici en dan pokofetkale, kaj? A rečemo drug teden, recimo ponedeljek ali torek? Javte se, pa povejte, če ste za. Kdorkoli pač, zate Piki Miki itak vem, da si skoraj vedno, Elium itak no problem, a ne, če bi pa še kdo pa tu super!
Mateja, vi se pozdravite, pa se tud slišimo ali beremo.

Lp A

New Report

Close