Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ha ha

ha ha

Malce vas berem, sem in tja. Ste prisrčni, zelo.
:))

No zdaj se pa potrudi in bomo še mi malo uživali na tvoj račun, hahaha

Oh, novopečena mamica z nič časa zase in svoje užitke razen v službi, ko takole malo pošnjofam po mon-u, da se nasmejim in ugotovim, da konec koncu niti nisem na kaj dosti slabšem kot večina. :))

ja človeku kar odleže ko ugotovi da smo vsi v istem zosu in življenje je kar naenkrat tako lepo

Treba je samo pozitivno razmišljat, pa se vse lepo razpleta naprej.

Nič mi ne manjka, žal mi je samo za preteklimi trenutki, ki jih verjetno vsak par doživi, ko se dva zaljubita. To je bilo meni najlepše in mi je žal, da je minilo. Zaljubljena že dolgo nisva več, sva pa najboljša prijatelja, ki se cenita.
Ampak, vseeno pogrešam mravljinčke po telesu in metuljčke v želodcu. :))

So bili časi, ko sva šla na morje, sva se ustavila in gledala širno morsko daljavo- med tem sva se držala za roke, se stiskala in globoko dihala že zaradi najine bližine in ne zaradi lepote narave.
Danes greva na morje, se ustaviva, gledava širno morsko daljavo, stojiva drug ob drugemu in resnično občudujeva lepoto narave.

:))

Pa dobro, samo da nama je lepo.
Vseeno pa pogrešam metuljčke, mravljinčke,….

a ni malo otročje in utopično pričakovat metuljčke, po nevem koliko letih?

preveč ameriških limonad gledaš : )

Hja, res se ne da nič naredit, da bi metuljčke človek lahko spravil v pogon….mora prit samo od sebe….

Dobrodošla med nami!:)

ja jaz sem tud pričakoval mravljinčke, dobil pa sem une male mravlje-faraonke in se jih nismo mogli več znebit; morš pazit kaj si želiš

oh, utopično in otročje….:((

Dobr filing, mar ni?
Vem, da ne morem pričakovat vsega tega kar je že minilo. Spominjam se pa lahko, mar ne?!

rajš glej to kar imaš, ker je veliko več vredno kot so bili metuljčki. seveda pa malo nostalgičnossti sem pa tja ne škodi : )

ja, res je Alenka. Zakaj stremeti za preteklostjo, ko pa je sedanjost pomembnejša?
Ampak vseeno, tko rada bi jih spet začutila.

jaz ti svetujem da vzameš v roke kladivo se udariš po prstu, boš takoj pozabla na preteklost, in boš samo še na sedanji trenutek mislila, pa še čutla boš

:))

kaj pa če tebe ruknem s kladivom po…., ti bo potem žal za preteklostjoin nas edanjost niti pomisliti ne boš hotel….

še je nekaj življenje v tebi

gabrijel :))))

življenje se vrača- hvala bogu, da se je začelo tako vrteti…..

zdaj pa brez heca, prav vesel sem zate, res, lepo se imej in uživaj

tudi ti se lepo imej čez vikend, veliko sonca in svežega zraka ti želim…..

hvala, ravno tega sem najbolj potreben, aja pa na seks ne smem pzabit-upam da ga bo ta vikend v izobilju

ja, naj se najde čas za naše partnerje ali pa nova znanstva…

:))

a ti bi rada sklepala nova znanstva; mislm bolj platonično ali bi rada poglobila najino prijateljstvo recimo za kakšnih 17 cm,

lih jabuk jem bi mi kmal vn vrgl iz ust……

oprosti, nisem te hotel vznemirjat; a si presenečena ali razočarana- nad dolžino mislim

ne ne….sploh se ni šlo za dolžino…ampak…nisem pričakovala….centimetrov…… ker se pač tko pa ravno ni razpletal pogovor če se ne motim….

želim ti lep vikend s partnerko (če jo imaš) ali pa ti želim veliko novih oz. eno pristno novo znanstvo, ki ga boš lahko poglobil, pa tut s centimetri, če bosta oba za….

:))

ja 17 cm je ravno razdalja med začetkom moje pisalne mize in mojo tipkovnico, o čem pa ti govoriš; aja , ti si pa res pokvarjena-
Lep vikend tudi tebi

New Report

Close