Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Hahahaha Avstrija bo tehtala o odpravi obveznega cepljenja.

Hahahaha Avstrija bo tehtala o odpravi obveznega cepljenja.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.02.2022 ob 20:02

Kaj tako lepega vidijo v tej novi ureditvi, kaj je tako privlacnega na pravilih spisanih za bedake.?

Zdravje nima nic s tem, ce to ni bilo jasno pred pol leta je popolnoma jasno zdaj.

He, he, tebe pa res žuli Avstrija. Ni dovolj zanimivega v Slo?

Avsvtrijcem pa sploh ni mar za slo ukrepe.

Prav smešite se revčki.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj se tako, 13.02.2022 ob 20:06

He, he, tebe pa res žuli Avstrija. Ni dovolj zanimivega v Slo?

Avsvtrijcem pa sploh ni mar za slo ukrepe.

Prav smešite se revčki.

Od kje ti to, da mene zuli avstrija kot taka.? A res ne vidis, da so vsi ti ukrepi neumnost, pa bili v avstriji ali pa kje drugje.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.02.2022 ob 20:09

Od kje ti to, da mene zuli avstrija kot taka.? A res ne vidis, da so vsi ti ukrepi neumnost, pa bili v avstriji ali pa kje drugje.

Kaj bo tebe zulilo, ki dobiš v Slo 10k najemnine mesečno? No, z varščino.

Odgovor na objavo uporabnika
beremo, 13.02.2022 ob 20:13

Kaj bo tebe zulilo, ki dobiš v Slo 10k najemnine mesečno? No, z varščino.

Razmisljaj, razmisljaj…verjetno nimas otrok. Mislis samo nase in na tistih par let, ki ti jih je se ostalo. Nekateri mislimo tudi na svoje otroke, vnuke itd…oni bojo ostali za nami. Ce se ti zdi vse to stanje okoli nas normalno, ce se ti zdi normalno kaj bomo pustili njim za seboj, potem je s teboj nekaj fejst narobe.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.02.2022 ob 20:23

Razmisljaj, razmisljaj…verjetno nimas otrok. Mislis samo nase in na tistih par let, ki ti jih je se ostalo. Nekateri mislimo tudi na svoje otroke, vnuke itd…oni bojo ostali za nami. Ce se ti zdi vse to stanje okoli nas normalno, ce se ti zdi normalno kaj bomo pustili njim za seboj, potem je s teboj nekaj fejst narobe.

Nisi razumela poante. Kdo ti verjame o 10 k

Odgovor na objavo uporabnika
bo sedaj lažje razumeti, 13.02.2022 ob 20:26

Nisi razumela poante. Kdo ti verjame o 10 k

Ne ti nisi dobro prebral tiste teme. Ponovi vajo.

Napisala sem da je prvo placilo lahko tudi cez 10 tisoc z varscino in ne da je mesecno (se pravi vsak mesec) placilo z varscino. :))

Zakaj se blamiras, vse teme se da prebrat. Sej ti nisi osmesil mene ampak sebe ker si bralno nepismen.

Komedija da ji ni para.. Ker ce bi pa tole slo skozi, bi bili pa svetovni BUTALCI!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.02.2022 ob 20:34

Ne ti nisi dobro prebral tiste teme. Ponovi vajo.

Napisala sem da je prvo placilo lahko tudi cez 10 tisoc z varscino in ne da je mesecno (se pravi vsak mesec) placilo z varscino. :))

Zakaj se blamiras, vse teme se da prebrat. Sej ti nisi osmesil mene ampak sebe ker si bralno nepismen.

Priznajva… Midva smešiva sebe. Od ČISTOKRVNIH BUTALCEV PRIČAKUJEMA RAZUMNO VEDENJE????????

Nič hudega, sem pač med 90%

Tebi pa vseen rit smrdi, pa če se delaš še tako fino.

Odgovor na objavo uporabnika
bo sedaj lažje razumeti, 13.02.2022 ob 20:39

Nič hudega, sem pač med 90%

Tebi pa vseen rit smrdi, pa če se delaš še tako fino.

Za uno yram al kaj je že

Odgovor na objavo uporabnika
bo sedaj lažje razumeti, 13.02.2022 ob 20:41

Za uno yram al kaj je že

Težko RAZUMET TE ŠTIRI ČRKE. MAJMUN KAJ JE ŽE, TAKO GRE IZ MINUTE V MINUTO. GLUPONJA JEDNA.

Pridi kolega v sosednjo temo, da vidis kako glup si. Preprostih stavkov ne razumes in ti bos razumel, da te v tazadnjo z ukrepi nategujejo. Nic ti ne razumes, ker nimas s cim razumeti. :))

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.02.2022 ob 20:44

Pridi kolega v sosednjo temo, da vidis kako glup si. Preprostih stavkov ne razumes in ti bos razumel, da te v tazadnjo z ukrepi nategujejo. Nic ti ne razumes, ker nimas s cim razumeti. :))

Priznam, ne razumem, ker nimam s čim razumeti.

 

Ampak, tebi še vedno rit…saj veš.

Odgovor na objavo uporabnika
bo sedaj lažje razumeti, 13.02.2022 ob 20:46

Priznam, ne razumem, ker nimam s čim razumeti.

 

Ampak, tebi še vedno rit…saj veš.

Tako to je nasplosno v zivljenju… taki kot sem jaz (pametni, ki razumejo) resujemo vas (neumne, ki ne razumete)

Ampak nisi v mojem “klanu”, zato te resevala pac ne bom.

Vsaka rit se da umit, tako kot pamet neumnih.

 

Napisala si, citiram…ker je že prvo plačilo(varščina in prva najemnina)lahko tudi čez 10.000 tisoč.

 

Torej sama sebe si potunkala, ne ti meni o bralni nesposobnosti.

Hm, od kje vam to? Živim v Avstrij, spremljam avstrijske medije pa ni nič o tem, da bi se to obvezno cepljenje odpravilo? Imate spet kake bosanske vire?

Pred časom ste tudi blejali o Avstriji in trosili neke fake news. Vir vam je pa bil boanski cajtung. Vir zanje pa nek otrok ene Bosanke, ki menda živi  v AT in je zaupala bosnskim medijem kaj je njeno sonce reklo. Slovenčki pa ste vneto povzeli bosanske cajtunge.

Odgovor na objavo uporabnika
kdo ima prav, 13.02.2022 ob 21:13

Napisala si, citiram…ker je že prvo plačilo(varščina in prva najemnina)lahko tudi čez 10.000 tisoč.

 

Torej sama sebe si potunkala, ne ti meni o bralni nesposobnosti.

Jebem li ja tebe glupog :))

Pa a si res toliko glup.?

Prvo placilo je placilo, ki ga najemnik nakaze najemodajalcu, ko podpiseta pogodbo. Prvo placilo je ponavadi sestavljeno iz placila varscine (ta je lahko v vrednosti 2,3 itd mesecnih najemnin- stvar dogovora) in najemnine za prvi mesec. Se malo os matematike

Ce je najemnina 3000 na mesec , kar ni nobeno cudo za velika stanovanja na dobri lokaciji v lj. prvo placilo racunamo takole

varscina 9 tisoc + 3 tisoc najemnina za prvi mesec= 12 tisoc. Tisti, ki nima 3 tisoc na mesec za najemnino, tudi 10+ ne bo imel in tak verjetno ne bo iskal takega stanovanja, ampak svojemu fin.stanju primernega…a bo zdaj slo.  Seveda ti nic ne razumes, za take kot si ti umsko hendikepirane mora vedno kdo skrbet, da sploh lahko zivite, pa naj bo to mama, zena, delodajalec ali pa kar drzava z raznimi zakoni, odloki itd…ker taki ne razumete nic, tudi preprost stavek vam je treba razlozit in to celo z matematicnimi primeri.:))

 

New Report

Close