Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Haloooooo, je kdo doma ???

Haloooooo, je kdo doma ???

….. nitko nije doma,
da’l je netko doma?

Haloooooooo, jaz sem tukaj, kje ste pa dežurni?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… no, nič ni, ljudje so šli spančkat
ali pa film gledat, ali pa zunaj v hladu
posedajo, lubenico jejo, bierčka pijejo …..
ej folk, to je res pameten folk …….
tudi jaz grem to delat!

čau, se beriamo domani – vrlo rano!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

orko didijo.. zamudu… Ja, jest tud grem… na pirček.. pol pa bomo še vidli :)))) Če se ne berjamo.. se jutri tud ne bomo, ker gremo na mejo.. Kolpo :))) Lepo se mejte in.. nočko!!

Jani

Kakorkoli že , Jani , si bil priden, ker se tako lepo pofočkaš . Najdeš čas..

Dušica zlata, dobro jutro.
Pri nas je veliko za postoriti okrog hiše, je nočno
neurje naredilo kar precejšnje razdejanje, oz. tako,
veliko je naneslo zemlje z vrtička in je treba zdaj počistit.

Si bila s kužetom že zunaj? Mene je pravkar “začutil” in zdaj milo prosi za …….

Sem pa kot muca (kako le se ima to naše dekle?). Kavico sem si skuhala in ajd na net!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja .. smo doma :)))))))) .. ampak gremo zdele .. ven .. na papico …

lep dan gmajnici !!!!!!!!!!!!!

B.

Uh, danes sem pozna, pa brez volje in še nisva bila zunaj do desete ure.
Tukaj je deževalo, vendar ni naredilo nobene škode. Izgledalo pa je, kot da bo sodni dan 🙂

He, he Barbi dober tek, pa cmoka :)))))))

Aja, Mariči nekje si vprašala za muco, kako je, pa ne vem kje ker ne pišem iz svojega računalnika, je zaseden.
Muca je dobro,vroče ji je 🙂
Pozdravlja pa vsakega od nas in nas vse skupaj zelo pogreša !!!!
Tkole!

Ja, zajček, hvala ti lepa. Tudi meni je vroče, zelo.
Vlagam kumarice in bučke, kar nekaj kozarčkov
bo vsega. Morda vam uspe kdaj celo poizkusiti.

Včeraj sem pisala ob pol osmih govor za starejše občane, ker je dane v naši vasi njim posvečena maša. Uspelo mi je, baje celo zelo, pravi naš župnik. Če bo kdo kdaj kaj rabil, naj se javi. Ob takih prilikah sem pa kar vesela, da nekaj malega le znam. Tkole, če bodo naši stareši občani veseli tega, kar jim bodo povedali, prebrali, tudi mene veseli, da mi je nekaj uspelo. Veseli me tudi zato, ker so to občani, vaščani, župljani, ne vem, kako naj jih imenuje, so pač ljudje, ki so vasi dali pečat, ki so vasi dali življenje, katerega mlada generacija pelje naprej.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kako čudovit je občutek, ko narediš nekaj, kar je ljudem všeč.
No, tukaj si ti res nenadkriljiva in verjamem, da ti je uspelo, kakor tudi že vidim kako zadovoljni so bili poslušalci starejše generacije z ” slišanim “.
In to njihovo zadovoljstvo hrani potem našega duha. …

Evo.. končno.. samo toliko da se javim :))))) Danes smo se kopali v Kolpi, obiskali Trške dneve v Žužemberku, probali mrzloto Krke na izviru in v Ljubljanski gostilnici Kaval pojedli pice in zraven spili nekaj dobrega cvička. Ampak… boljši je bil v Žužemberku.

Sedaj pa vas vse skupaj pozdravljam, vam pošiljam pozdravčke in cmoke 🙂 in se …beremo jutri. Nočko vsem 🙂

Jani

Živjo Jani in ……. nočko, seveda!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Živjo obema Mariči in jani !

Pa lepo nočko!

Dobro jutro Mariči 🙂 in lep ne preveč nevihten dan! :))

Jani

Zajček!!!!! :))))))))))))))))) Dobro jutro!!!!!

JTLC

Jani !!!! :))))))))))))))))))))))))) Dobro jutro nazaj !
Bo danes lep dan ?

Pravzaprav Mariči obožuje nevihte :))))))))

Zajček :))) danes BO lep dan, ZATO, ker ga bomo sami naredili 🙂 Prav? Na cmoka 🙂 jutranjega :)))))))))

Jani ma danes že lep dan, čeprav je še malo zaspan… dan :))))

Ahaaaaaaaaaaa, no potem pa veliko neviht danes :)))))))))))) za Mariči mislim :))))

Naj bo res tako :))
Ko sem bila zdejle zuni, še nisem mogla ugotovit, al bo sonce, al bo dež, al bo dan ugoden al pa ne..

zajček ti zato pošilja jutranji cmok, ki je še tudi zaspano sanjav :)))

ampak ker greš s putkam spat, zakaj pa si potem zaspan ?

Ja, ker potem lahko sanja, občuduje dež , tako skrita na varnem medtem, ko zunaj divja neurje….

Aha.. in.. se veselo stiska…. :)))))

Jani je danes malo v gužvi, zato.. pride ko pride :)))

Ja… vse kaže, da danes ne bo ne dežja ne sonca ne n’č… neki vmes 🙂 ali pa vsakega po malo. Vseeno, naj bo dan.. dostojen naju dveh hehehehehehehe. Cmoka!

Jani sploh ni zaspan.. ampak.. še ne čist zbujen :))))) Kofetek že deluje, tako da.. ni daleč trenutek :)))))))))))))

No, važno, da prideš :))))))))

New Report

Close