Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek haloooooooooooooooo???

haloooooooooooooooo???

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

ne moremo si pomagat :)))))))))

o lejo zajči :)))))))

živjooooooooooo 🙂

a veš kaj muca .. če je vaš kraj majhen .. ja madonca .. kaj nej pol jest rečem … da je naša vas velika al kako :)))))

Hecam se..hecam…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))) veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem no :)))

hihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbi, na še enkrat ***********
Fino, ko si tuki :)))))))))

Evo plačam pir, če bo obnova dobra, natančna !

a vsem trem?

:)))

Hudiča, kako trem ?
Janiju, Barbiki in konec, Jaz ne grem na pir z Janijem ! Zato, ker je prepozen :))))))))

Ja… pri vseh 600 postih.. kolker smo jih spisali včeri… bi bla obnova čisti samomor…. Ampak, Barbara, na kofe bi pa šel… kljub temu, da mam rajš pir :)))))))))

hehehehehe… zajček, viš… k pa jest končno enkrat visim tuki gor tud zvečer… si pa ti prepozna :))))

Jani bi na pir vzel tud zajčka… pa če plača al pa ne :)))

aha!!! :)))))))))

povej kdaj in kje :))

:)))))))))) ok… v mail 😉

:))))))))))))))))))))))

zakaj pa me nisi malo počakal ?

Tud zajček te bi peljal na pir, pa tud plačal bi ga, zakaj pa ne….

aja a mi nesmemo vedet..porkaduš…odkdaj se pa gremo skrivalnice..hej vidva..hopla,zdej vaju pa mamo..heheheheheheheeh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmmm .. ma če bom jest tvoj mail čakala … se bojim .. da bova šele septembra pila kofe :)))

hja .. a niso skrivalnice ena taka fletna igrica :))))

muca .. nč bat .. mene mate že skos :))) B. je čist predana Tjavendanu :)))

Barbi vsaj bo….in to orenk kafe a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja valda bo … tist jutranji :))) tavelika šalca s fuuuuuul smetance :)))

ma moram še mail napisat nazaj … sej nimam nič posebnega za povedat al pa dodat .. samo tisti sladkiši :))) … B. ni kej prida kuharca al pa pekačica .. tko da … bi se ponudila rajši za pomagat :))) pri čemerkoli 🙂

od kdaj pa dohtarce delajo ? Ni govora, midve sva samo za nujno pomoč!

o zajči .. hvala da si me spomnila .. madonca .. je še tok zgodi .. pa možgani ne funkcionirajo tko kot bi mogli :)))

ja ja .. bova mele špinele v rezervi :)))

ne skrbi,sej če bodo vse nekej pekle potem bo ajsi…heheh Pol cel teden namo vsega pojedli….Jaja bomo že delo delili….Sicer pa takega niti ne bo..
Aja,,s me pa na kofe spomnila že pišem….nabavi kavo..hihihii!!Tud se bo prilegla…
Mal meMarička skrbi….ravno na ta datum ma neko stvar..upam da jo bo preložila..ker drugač,drugač bo sranje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja sevede, ma kakšna kuharija pa ostalo sranje. Po Hipokratu, skrbiva za narodov blagor v smislu odličnega počutja. To mora vsem zadostovati. Špineli, pa razni čarobni napoji v malih flaškah, to bo to…
Ej, Barbi, ma kako si sicer ?
Kdaj pa greš na dopust ?

New Report

Close