Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek haloooooooooooooooo???

haloooooooooooooooo???

ja upam .. da ne bomo pili kofetka brez klinčkov :)))))

MARIČIIIIIIIIII … izberi kočo v hribih … septembra je na morju že premraz :)))))

Ja pa veš niso tolko hribi..da seneboste ustrasili..niso hribiii….od tu se gre vhribe razne ture..ampak to kjer bomo mi,so pa izključno travnate jase,idealno s kolesi-razne ture….
In še neki…tisto za kar krogov se bo lahko uresničilo….ker nekateri imajoželje,drugi pa dolgove o raznih rejli vožnjah..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uh:))))))))))

o zajči … bova scoprali kak čarobni napoj :)) da bojo fantje lažje in bol divje stiptiz odplesali :))

Ma moj dopust … jaz nikoli ne grem na dopust za 10 dni .. vedno tako .. podalšan vikend :))

I. del je mimo 🙂
II. del pride na vrsto čez en teden .. spet za 4 dni 🙂
III. del konec Julija za kak teden
IV. del pa v avgustu 🙂 tudi slab teden 🙂
no tko :))

in ti?

greš na morje? v hribe? v trope :))))))

ja ja .. seveda .. sej vem da ne bomo ravno na Kredarici :))))

za B. je vse kar je višje od Šmarne gore .. hrib :))

Pol bosta pa špinele dozirale…tud to bo oki doki..heheheh
kuhalo in peklo se bo samo od sebe…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajči .. bova šle z bruskotom na rally :)))

pekle bojo moške roke …

B. se javi za kuhanje vina :)) če bojo temperature zašle sumljivo nizko :)))

Evo Barbi, če greš še ti zraven, pa grem :)))))))) yees!

dobim obiske iz splita 7. 8. za deset dni. Tko, šit :))))

ja pa striptis bomo gledal :))))

jaaaaa hihihihi bomo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uh … to bo še zanimivo :)))

he poglej,če je bled višji od šmarne gore potem..hihihihi boš res v hribih…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pa ti? .. greš kej v Split na obisk ???

ja po mojih izračunih .. ker pač živim tuki v lukni dol pri savi … pa že samo da pridem po kolovozu na cesto :))) sem že skor v hribih … no sej .. verjamem da ni čist jasno tole napisano :)))

a v split :)))))

madonca .. enkrat v življenju sem bla tooooooolk daleč dol .. in to na Braču :))) ma se ne spomnim kej dosti, ker je bil maturanc :)))

drugač pa .. ideja je prima .. šle bi seveda same :)))

Joj Split..men gredo koj kocine pokonc…..Split e pa tako pravljično mesto..uh ponoči uuuhhhhh..da dol padeš…hehehe
Jest bi šla kar živet dol..end to takuj…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne!

Ma sej bo, saj sem navajena:))))))))
Sem bila tam dve leti nazaj prvič, vročina, pa nobene muzike, vsi pevci so bili na turneji drugje..

hmmmmm .. kakšna odločnost :)))

same, o to je pa pesem druga;)))))))))))))))

hmmmmmmmmmmmmmm :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Muca seveda lahko veste.. samo sem se tako odločil, da se bova sama zmenila, da ne kakšnih neumestnih sugestij :))))) Ko se zmeniva, pa bova dala javno na tablo. Prav?

Jani prešteva datume in ure in… :))))))))))

ablubm… da ga spišem in oddam jutri. :))))))

Jani pa računa na enga kofetka prej!!

New Report

Close